Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 30-tema

QUOTE(bite @ 2009 04 21, 23:02)
Merginos, man kilo mintis doh.gif (būna gi mirksiukas.gif )
Beckeriui nepatinka kažkas iš...Mano įtrynimai - aliejiniai. Ir dar sintetinis purškiamas...
Va, kažkas iš šitų dalykų nedera su laku. Pažiūrėjau, dar kyla lakas...
O apie daiktą per 3val. ...Nė su šautuvu, įremtu šonan nedaryčiau. Tie mano daiktai daryti savaitę. Ingusia31, o Tu turi seniai darytų darbų? Ir viskas OK?
Kad taip visiškai palygint galėtume: akrilas, spausdintas paveikslėlis, applicraftas, aliejinis įtrynimas, sintetinis purškiamas, beckeris. Gal spausdintas motyvas neatlaiko tempimo jėgų?
Negaliu nurimt, patinka man tas lakas doh.gif


As tikrai turiu toki derini: paveiksliukas rasaliniu, purkstas is abieju pusiu sintetiniu, tada akrilas ir beceris. Sintetinis yra bet sendinimo ir aliejaus nera
Atsakyti
lukasta..taigi aiskiai parasiau, kad nepatinka man...bet jei kazkam patinka naudokit i sveikata, juk negali viskas kas man ar kam kitam patinka , patikti visiem..kiekvienas turi savo nuomone..as tik issakiau savo.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 21, 23:14)
lukasta..taigi aiskiai parasiau, kad nepatinka man...bet jei kazkam patinka naudokit i sveikata, juk negali viskas kas man ar kam kitam patinka , patikti visiem..kiekvienas turi savo nuomone..as tik issakiau savo.... mirksiukas.gif

aš taip pat niekam nesiūlau, parašiau kad man jis neblogas, bet aš tik pažaidinėju dekupažu, nei solidžiom dovanom nei pardavimui tikrai nieko nedekupažinu, o jei anytai daryta lentelė atsilupinės, ar dukters rėmukas - nedidelis nuostolis biggrin.gif

o jūsų visų nuomonės man svarbios, juk ne šiaip sau aš tose temose visus užmigdžius vakarais valandas prasėdžiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2009 04 21, 22:21)
aš taip pat niekam nesiūlau, parašiau kad man jis neblogas, bet aš tik pažaidinėju dekupažu, nei solidžiom dovanom nei pardavimui tikrai nieko nedekupažinu, o jei anytai daryta lentelė  atsilupinės, ar dukters rėmukas  - nedidelis nuostolis biggrin.gif

o jūsų visų nuomonės man svarbios, juk ne šiaip sau aš tose temose visus užmigdžius vakarais valandas prasėdžiu smile.gif

Jei anytos tai tikrai nieko, nebent tavo reputacija pablogės, anytai juk padarei tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 21, 22:13)
As tikrai turiu toki derini: paveiksliukas rasaliniu, purkstas is abieju pusiu sintetiniu, tada akrilas ir beceris. Sintetinis yra bet  sendinimo ir aliejaus nera

Va va... g.gif
Atsakyti
o dabar del sendinimo dar...ir del tu pabaltavimu...ar kas sugalvojo nuo ko buna????man kyla itarimas kad nuo aliejiniu dazu...pas ingusia31 maciau padeklus melynas su rudu ir raudonas...po laiko jie balti....lyg serksnas...yra keli pas mane iskart vos vos baltave bet nedaug....o gal dar ir lakas duoda savo...su kuo tie padeklai buvo lakuoti??apie tuos pacius kalbu, kur kazkada minejau.
Atsakyti
Gabii__, vadinas, abi panašią priežastį matom...
Bet pala...Juk po to - sintetinis užpurkštas...O tarp kitko sintetinis taip pat turi sudėty kažką aliejinio. Va čia ir bus bėda.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 21, 22:31)
o dabar del sendinimo dar...ir del tu pabaltavimu...ar kas sugalvojo nuo ko buna????man kyla itarimas kad nuo aliejiniu dazu...pas ingusia31 maciau padeklus melynas su rudu ir raudonas...po laiko jie balti....lyg serksnas...yra keli pas mane iskart vos vos baltave bet nedaug....o gal dar ir lakas duoda savo...su kuo tie padeklai buvo lakuoti??apie tuos pacius kalbu, kur kazkada minejau.

Na, aš beckerio nenaudoju, bet pabaltavimai ir man atsirado ant vieno darbelio. Net neabejoju, kad dėl aliejaus. Mat pabalo tik tos vietos, kur, pritapyta buvo aliejiniais dažais, kitur visur buvo ok. Tai gal sakau ir čia bus ta pati priežastis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 04 21, 23:38)
Gabii__, vadinas, abi panašią priežastį matom...
Bet pala...Juk po to - sintetinis užpurkštas...O tarp kitko sintetinis taip pat turi sudėty kažką aliejinio. Va čia ir bus bėda.


Ir man įdomu pasidarė apie tuos lakus...tai Beckerio tinklapyje ir parašyta..cituoju: "Lakas tinka beveik visų rūšių medienai lakuoti. Išimtis: sena rudojo buko arba išvaškuota , impregnuota aliejumi mediena." (Šaltinis)..
Na aliejumi neimpregnuojat jūs...bet aliejaus kažkokia dalis visgi yra.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 04 21, 23:38)
Gabii__, vadinas, abi panašią priežastį matom...
Bet pala...Juk po to - sintetinis užpurkštas...O tarp kitko sintetinis taip pat turi sudėty kažką aliejinio. Va čia ir bus bėda.

bet pas mane tas darbelis kur jau pamaciau..tai detas sotile , itrinta seseliais, ir nedeta jokio purskiamo, o stamperios akrilis lakas...
ir tie atsilupimai ...tik keliose vietose... g.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 04 21, 22:01)
...Antra, lakas ne atsilupinėjo, o sutrūko labai retais giliais trūkiais...

QUOTE(bite @ 2009 04 21, 23:02)
Beckeriui nepatinka kažkas...Mano įtrynimai - aliejiniai. Ir dar sintetinis purškiamas...
Kad taip visiškai palygint galėtume: akrilas, spausdintas paveikslėlis, applicraftas, aliejinis įtrynimas, sintetinis purškiamas, beckeris.

Man ta pati situacija, tik tokia seka: spausdintas paveikslėlis, sendinta Stamperia Sotile, purkšta Stamperia sintetiniu laku, palaikyta parą (niekas papildomai neskylo), paskui lakuota alkidiniu laku ir po paros dėžutės paviršius papildomai sutrūkinėjo. Savotiškai įdomiai atrodo, bet nenorėčiau daugiau tokių fintų. Todėl ir paklausiau, kokius lakus naudojate. Turbūt čia Becker lakas nebus kaltas smile.gif
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 21, 23:54)
bet pas mane tas darbelis kur jau pamaciau..tai detas sotile , itrinta seseliais, ir nedeta jokio purskiamo, o stamperios akrilis lakas...

Nemanau, kad Stamperia akrilinis lakas yra toks pat kaip kiti akriliniai lakai, tokiu atveju jais lakuojant nesiveltų paviršius. Gal į Stamperia akrilį laką įeina kažkokie komponentai, kurie "nedraugauja" su kitais akriliniais lakais, juk gamintojas siekia, kad pirkėjas pirktų jo sendinimo priemones ir akrilinius lakus, taip tarsi esi priverstas, po Stamperia sendinimo naudoti jų lakus, arba lakuoti tik sintetiniu laku. Čia mano pamąstymai, gal taip ir nėra smile.gif
Kažkaip susimastau, kad sendinant Stamperia, arba aplicraft reikia naudoti tik sintetinį laką g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saksona @ 2009 04 21, 20:33)

Dar draugė viena lakuoja viską šituo laku.

Abu matiniai. Kvapo beveik nėra. Greitai džiūsta.



Ir aš viską lakuoju šiuo laku, labai gerai, patinka. Neblizga, nelimpa, gerai gula mirksiukas.gif
Atsakyti