Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 30-tema

QUOTE(Lachesė @ 2009 04 22, 13:00)
O ar kas nors bandė be purškiamo tepti iš karto vaitspiritinį laką ant sotiles? beje ,mano ne jonstone, o beckerio vaitspiritinis, tai uz jonstona negaliu deti galvos.


Aš bandžiau...po įtrinimo..ir ką..viską išplovė... doh.gif ..Tik po kokių dviejų parų, kai aliejiniai - įtrukimuose pilnai išdžiūvo tik tada normaliai nusilakavo.. doh.gif ..Tai va dėl tos priežasties naudoju užfiksavimui purškiamą.. smile.gif

O man su Sotile labai patinka dirbti..Kitų sendintojų net nesinori.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 22 balandžio 2009 - 12:10
Susikaupiau šiandien parašyti apie kamštinių padėkliukų dekupažinimo problemėlę, na bent jau man taip pasirodė blush2.gif Ir kaip taip perskaičiau Lachesės postą...

QUOTE(Lachesė @ 2009 04 22, 11:37)
Kažin, retro artmanijos,ar irgi suskyla paantrintai ?


Tai vat mano istorija.
Nusiprikau Retro, gaila buvo mėgint ant didelio darbo, tai ant kamštinių padėkliukų išmėginau. Padėkliuką kokius 3 kartus nudažiau akriliniais dažais (baisiai jau geria tie padėkliukai dažus doh.gif), tuomet užtepiau 1 Retro sluoksnį, palaukiau kol išdžiuvo ir nutepiau 2 Retro sluoksniu, pastarąjį džiūti palikau per naktį ir tik kitos dienos popietę įtryniau įtrūkimus. Gal po kokio pusdienio purškiamu laku padengiau, viso kokie tris sluoksniai jo gavosi, aišku kiekvieną išdžiovindavau. Padėkliukas šiek tiek "susirietė" į vidų, na bet neėmiau į galvą. Pradėjau naudoti ir...atsirodo smulkių įtrūkimų verysad.gif Dabar mąstau, ar čia Retro toliau suskio ar purškiamas lakas nuo karšto puodelio g.gif

Būsiu labai dėkinga, jeigu kas nors pasidalinsit, kaip jus dekupažinant kamštinius padėkliukus, kad jie paskui gerai naudojasi, neskyla lakas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydraakė: 22 balandžio 2009 - 12:27
kad neisplautu reikia lakuot kempinėle, tada atsargiai iš viršaus prispaudi ir neissiplauna. Dar Gabi patarimas dėti į kojinę kempinę labai geras smile.gif tai nei burbuliukų, nei dryžių nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 22 balandžio 2009 - 12:18
QUOTE(Lachesė @ 2009 04 22, 13:17)
kad neisplautu reikia lakuot  kempinėle, tada atsargiai iš viršaus prispaudi ir neissiplauna. Dar Gabi patarimas dėti į kojinę kempinę labai geras smile.gif tai nei burbuliukų, nei dryžių nėra.


Dėkui už patarimą.. ax.gif
Atsakyti
gal pravers kada nors. Bet su sotile ir retro eisiu daryti bandymus, gal turėsiu ,ką nors naujo papasakoti Kaune.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 04 22, 12:37)
Labai myliu šitą dainelę smile.gif tik vienas pastebėjimas, ant dekupažinio popieriaus geriau jau nedėti to lako tiesiai, nes jis pakeičia spalvą  tongue.gif  popierius tarsi susiriebaluoja  doh.gif ir pasidaro tamsus cool.gif o aplinka lieka normali, tarkime , pritapytas paviršius, ir tai galioja storiems popieriams, servetelems ir ryziniams neturi jokio skirtumo...

Laukiu tos progos Kaune labai smile.gif

Kažkas kalbėjo apie dekupažą ant plokštelės,kaip tik buvo straipsnis "moters savaitgalyje" aną savaitę su nuotraukom step by step ir daugiau idėjų laikrodžiams.

Kamėja Mėja, antriniai suskilimai yra aplicrafto likimas lakuojant purškiamais ir akriliniais lakais... kai užlakuota vaitspiritiniu laku greitai po suskilimo ir bent jau keli riebūs sluoksniai, tai nebeskyla. turiu dvi pakabas tokias stambiai suskilusias ,tai net grazu pažiūrėti, bet lakas tik tepamas vaitspiritinis.
Kažin, retro artmanijos,ar irgi suskyla paantrintai ?

Lachese...del suskilimu antriniu radau nuo ko skyla...skyla kai dedi sintetini ta kur visos naudoja..o jei dedi kitoki nesuskyla:))))cia as apie retro sneku:)
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 04 22, 13:00)
nežinau, esu bandžiusi tik skolintą sotilę nepatiko man ilgas skilimas, tai net nepirkau, bet gal mažu reikės įsigyti patyrinėti. Sakyčiau retro man geriau, tik vat dėl antrinio skilimo tai įdomu. O gal norit parduoti pradėtą sotilę pigiau ? paimčiau, išmėginčiau viską.
O ar kas nors bandė be purškiamo tepti iš karto vaitspiritinį laką ant sotiles? beje ,mano ne jonstone, o beckerio vaitspiritinis, tai uz jonstona negaliu deti galvos.
Papildyta:
Mamukai, kokia firma, įmesk linką į tos firmos produkciją internete smile.gif



Kaip tik buvau įkėlusi lėkštelę " Su Paukšteliais" su sottile ir vaitspiritu labai gerai gavosi
Papildyta:
QUOTE(Lachesė @ 2009 04 22, 13:17)
kad neisplautu reikia lakuot  kempinėle, tada atsargiai iš viršaus prispaudi ir neissiplauna. Dar Gabi patarimas dėti į kojinę kempinę labai geras smile.gif tai nei burbuliukų, nei dryžių nėra.


Su kojine labai geras būdas thumbup.gif
Atsakyti
merginos ziurekit kokia nuoroda radau gal kam bus idomu
My Webpage
p://www.decoupage-in.ru/forum/viewtopic.php?t=12&postdays=0&postorder=asc&start=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 22 balandžio 2009 - 13:00
čia tai geras, keik daug priemonių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 04 22, 07:40)
nepatinka man tie visi purškalai..visa apsitaškau..rankos paskui limpa... biggrin.gif ..

Patiesi ant grindų polietileno gerą gabalą arba laikraščių, dedi darbus ir purški.

Dėl akrilinio lako ir nemalonių siurprizų po kurio laiko beigi plakimosi į krūtinę "lakuotojas kaltas"...
Manau, kad niekas čia nekaltas, tik kartais renkamės priemones, kurios nėra kuriamos tokiai gausai aplinkybių, su kuriomis susiduriame dekupaže.
Šiuo atveju, sakyčiau, su akriliniais lakais bepigu dirbti, bet vargu bau, ar jie tikrai pajėgūs "atlaikyti" ir klijus, ir aliejinius sluoksnius (o juk kažkas labai taikliai citavo instrukciją apie to nesuderinamumą), ir sendinimo priemones, ir kitką...
QUOTE(driftas @ 2009 04 22, 11:37)
...
Dabar daugiasluoksniam lakavimui (na patinka man tiesiog storas lako sluoksnis) naudoju johnstones sintetinį...

Nežinau, ar vaitspiritinis lakas gali būti vadinamas sintetiniu, tačiau, kaip supratau, kalbi būtent apie vaitspiritinį?
QUOTE(Lachesė @ 2009 04 22, 11:37)
Labai myliu šitą dainelę smile.gif tik vienas pastebėjimas, ant dekupažinio popieriaus geriau jau nedėti to lako tiesiai, nes jis pakeičia spalvą  tongue.gif  popierius tarsi susiriebaluoja  doh.gif ir pasidaro tamsus cool.gif o aplinka lieka normali, tarkime , pritapytas paviršius, ir tai galioja storiems popieriams, servetelems ir ryziniams neturi jokio skirtumo...
.........
antriniai suskilimai yra aplicrafto likimas lakuojant purškiamais ir akriliniais lakais... kai užlakuota vaitspiritiniu laku greitai po suskilimo ir bent jau keli riebūs sluoksniai, tai nebeskyla. turiu dvi pakabas tokias stambiai suskilusias ,tai net grazu pažiūrėti, bet lakas tik tepamas vaitspiritinis.
Kažin, retro artmanijos,ar irgi suskyla paantrintai ?

Vertinga pastaba dėl paveikslėlis - vaitspiritinis lakas kontakto pasekmių doh.gif
Pagalvojau, kad visad dar sendinimas buvo daromas, užtai ir nesusidūriau. Ačiū.

Dėl papildomo dvikomponenčio sendintojo trūkio. Man papildomai skeldėjo ir po vaitspiritinio... doh.gif Kokia jūsų patirtis dėl temperatūrų
svyravimo? Didelė tikimybė, kad tai labai įtakoja papildomą trūkį. Net ir labai seniai darytiems darbams...Ir tebūnie antvirš tepti trūkį fiksuojantys lakai...pakaitinkim, truks papildomai...
Čia, kaip sako Lachesė, reikalingi nuolatiniai eksperimentai.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 22, 12:42)
Lachese...del suskilimu antriniu radau nuo ko skyla...skyla kai dedi sintetini ta kur visos naudoja..o jei dedi kitoki nesuskyla:))))cia as apie retro sneku:)


O kokį visos sintetinį naudoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 22, 13:58)
merginos ziurekit kokia nuoroda radau gal kam bus idomu
My Webpage
p://www.decoupage-in.ru/forum/viewtopic.php?t=12&postdays=0&postorder=asc&start=0

Man neatidaro.
Atsakyti