Įkraunama...
Įkraunama...

Kastracija ir sterilizacija

Mūsų katę, kai sterilizavo, irgi siuvo tais, netirpstančiais siūlais, irgi 10 dienų reikėjo laukt, kol išims. Bet, kai mes paklausėm veterinarinėj - o tai kaip nusaugot katę, kad neišsidraskytų tų siūlų???, tai gavom atsakymą, kad katės pačios nelabai linkusios čiupinėtis tą vietą, galim drąsiai ja pasitikėt. Tai taip ir buvo - jinai tik nosytę ten įkišdavo, apuostydavo, bet nieko neišsidraskė. Nors mūsiškė irgi užtektinai aktyvi ir išdykus.
Linkiu sveikatos ir jūsiškei, žinau, kaip skaudu žiūrėt į kenčiantį gyvuliuką. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edule @ 2012 06 02, 19:12)
Pjūvis nemažas kokie 7cm jei ne ilgesnis, siūlai netirpstantys, užpurkšta sidabru smile.gif

Oho... Tokio dydžio pjūvį jau reikia saugoti, ilgokas. ax.gif
Jei pjūvis būna apie 2 cm - tada paprastai katei jo neniežti, neskauda, ir ji prie jo nelenda. Bet ilgas pjūvis gyjant niežti ir geriau dėti apsaugą.

QUOTE(Edule @ 2012 06 02, 19:12)
Aš maikutę savo sukarpiau, bet nedengia dalies pjūvio. Reikia ką nors skubiai galvoti. Gal turit kokių iškarpų ar pavyzdžių?  g.gif

Darykit tokio ilgio, kad apimtų ir kojas - imat medžiagos gabalą ar seno megztinio rankovę, iškerpat skyles priekinėms kojoms, pamatuojat kur bus užpakalinės kojos, iškerpas skyles ir užpakalinėms, tada medžiagos gabalą ant nugaros suraišiojat - kad daro skylutes, kas kilputes, kas šiaip susiuva. Svarbu, kad būtų įmautos abi kojos.
Atsakyti
QUOTE(Rocco @ 2012 06 02, 16:03)


Kas ten per veterinarai ir vetkė... doh.gif Siūlų neturi, apsaugos iškart nepasiūlė... Nesuprantu... Išima netirpius siūlus kažkur po 10 dienų Lietuvoje.
Atsakyti
zinokit, pas mus siandien tik dar blogiau verysad.gif grizau tik paryciais is darbo vakar, tai va pries pusval atsikeliau, galvoju patikrinsiu kaip katytes zaizda laikosi, gal nudezinfekuosiu... pasiziuriu, kaip dave dvokas, pas ja ten viskas susute, zaizda slapiuojanti kazkokia doh.gif siulai irgi kazkokie nutampyti, turbut ji vis tiek tase ta vieta kad ir per medziaga doh.gif kaip dejau kriokt tai va iki dabar nustot negaliu... tuoj vyras gris is darbo, nuimsim jai ta prakeikta bodi ir nezinau ka toliau, reik nudezinfekuot ir leist iosdziut ten viskam, nes toks jausmas kad puva jinai doh.gif siandien cia niekur niekas nedirba, nera jokio veto kuriam galetume paskambinti ir paklaust ka daryt, tik rytoj 9val atsidaro ta klinika, tai jau lauksim prie duru iskart... man tai belieka raminamuju tik isgert, nebezinau as jau kuo cia baigsis verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Toumei @ 2012 06 03, 13:47)
Kas ten per veterinarai ir vetkė... doh.gif Siūlų neturi, apsaugos iškart nepasiūlė... Nesuprantu... Išima netirpius siūlus kažkur po 10 dienų Lietuvoje.

apsauga tai pasiule ir uzdejo, bet ta apsauga mano kate per minute nusiima, nes ten tokie palaidi tie marskinukai kazkokie doh.gif gal kitoms katems ir netrukdo jie, bet maniske tai is proto ejo... o ta plastmasine apykakle tai per didele mano katytei, issimove per sekunde doh.gif nu zodziu, as jau tikrai nebezinau, ko griebtis, ka daryt... gerai, rytoj tarkim ides naujus siulus, bet tai kaip mums ja apsaugot tas 10 dienu doh.gif gi mums ir i darbus reikia, ir miegot gi reikia, as jau nebezinau tikrai, kaip suziuret cia ja, o be to, ji net nebereaguoja i mano meginimus atbaidyt ja nuo laizymo tos vietos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rocco: 03 birželio 2012 - 15:37
Rocco - jetus, kaip žinių iš jūsų laukiu!
aš tai jau prie kito veto durų stovėčiau - paskaitinėt reiktų kokiuose forumuose gal kur netoliese yra kita rimtesnė klinika.
Sveikatėlės katytei. O tai nuo ko tas dvokas gali būt? Kažką netaip sutvarkė? g.gif


QUOTE(kykute @ 2012 06 03, 13:22)
Oho... Tokio dydžio pjūvį jau reikia saugoti, ilgokas.  ax.gif
Jei pjūvis būna apie 2 cm - tada paprastai katei jo neniežti, neskauda, ir ji prie jo nelenda. Bet ilgas pjūvis gyjant niežti ir geriau dėti apsaugą.
Darykit tokio ilgio, kad apimtų ir kojas - imat medžiagos gabalą ar seno megztinio rankovę, iškerpat skyles priekinėms kojoms, pamatuojat kur bus užpakalinės kojos, iškerpas skyles ir užpakalinėms, tada medžiagos gabalą ant nugaros suraišiojat - kad daro skylutes, kas kilputes, kas šiaip susiuva. Svarbu, kad būtų įmautos abi kojos.


Kažką panašaus sukurpiau - šiaip nesikaso. Tik paėdus praustis labai norėtų. Vakar jau bėgiojo, o šiandien palangėm kaip įprastai eina. doh.gif
Vakar vaistus veterinarės įduotus suleidau - tokia plonutė adata, kad bakstelėjau sprando odą pakėlus ir sulinko doh.gif O vaistus leist tai ant šuns išmokt teko. Pasikeičiau adatą į storesnę, bakstelėjau - net nemiauktelėjo. Tik žiūri gailiom akelėm į nevykusią slaugę.

Rocco,
laikykitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edule @ 2012 06 04, 08:15)
Rocco - jetus, kaip žinių iš jūsų laukiu!
aš tai jau prie kito veto durų stovėčiau - paskaitinėt reiktų kokiuose forumuose gal kur netoliese yra kita rimtesnė klinika.
Sveikatėlės katytei. O tai nuo ko tas dvokas gali būt?  Kažką netaip sutvarkė? g.gif


Rocco,
laikykitės  4u.gif

tai vat, nuvaziavom mes siandien i ta klinika, tai subego gal trys vetes doh.gif tai pasirodo, kad nuo laizymo ji ten infekcija isitaise verysad.gif del to ir kvapas atsirado... Teko vel maziuke uzmigdyti, iseme senus siulus, pravale zaizda ir susiuvo is naujo doh.gif Suleido antibiotiku ir dar mes turesim jai girdyt juos 10 dienu, ir nuo skausmo vaistukus 5 dienas, ir dar toki tepala antibakterini zaizdai tepti du kartus per diena doh.gif Jau dabar tai pasistenge ten jos, ir toki antibakterini pleistra uzdejo, ir i toki bodi is tinkliuko tampru uzdejo... Tai dabar 10 dienu vel is naujo skaiciuojasi doh.gif Sake jos, kad dazniausiai katems nebuna tokiu problemu, dazniausiai joms nerupi ta zaizda ir jos nepuola laizytis, kuo as ir pati isitikinau paskaicius sita tema, bet va, sako, atsiranda tokiu asmenybiu kaip sita katyte, kur negali palikt ramybej verysad.gif

Dabar didziausia uzduotis mums yra kazkaip apsaugot ta zaizda nuo jos liezuvio doh.gif Guli dabar maziuke dar neatsigavus po narkozes, sirdis plysta beziuint i ja, kada gi sitas kosmaras pasibaigs verysad.gif
Papildyta:
beje, aciu labai uz paguoda, mazai kas is pazistamu supranta ta rupesti del katinelio, tai tikrai malonu sitoj temoj sulaukti paguodos ir patarimu is lygiai taip pat savo augintinius mylinciu zmoniu 4u.gif
Atsakyti
Ehhh, gaila girdėti tokias žinias apie infekciją, bet smagu, kad bent pasistengė šįkart. Paprastai tikrai katės lengviau perneša sterilizaciją, bet jūsų katytė kaip sakėt labai aktyvi, tai matyt taip ir gavosi... Linkiu pasveikti greičiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2012 06 04, 16:29)
Ehhh, gaila girdėti tokias žinias apie infekciją, bet smagu, kad bent pasistengė šįkart. Paprastai tikrai katės lengviau perneša sterilizaciją, bet jūsų katytė kaip sakėt labai aktyvi, tai matyt taip ir gavosi... Linkiu pasveikti greičiau 4u.gif

aciu labai 4u.gif

va musu katyte, dar kai sveika buvo, ir labai megdavo gulet man ant kelieniu ir megautis siluma, einancia is kompiuterio biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rocco @ 2012 06 04, 15:50)
beje, aciu labai uz paguoda, mazai kas is pazistamu supranta ta rupesti del katinelio, tai tikrai malonu sitoj temoj sulaukti paguodos ir patarimu is lygiai taip pat savo augintinius mylinciu zmoniu  4u.gif


O jetus, na ir istorija unsure.gif svarbiausia kad viskas bus gerai. Teks prižiūrėt akylai princesę.
Manoji su tuo maikonu duodas, ateina pas mane miegot prie šono, ko anksčiau nebūdavo bigsmile.gif Norėjau pasiūti kitą rūbelį, bet kad jyg siūlės nesiprausia. g.gif Gal išvis nereiktų, bet su maikute lėčiau ir atsargiau vaikšto, tai tebus pasipuošus biggrin.gif
Sveikatos, ir kantrybės 4u.gif Viskas bus gerai. Katės gajos - mano jau iškeliavusios katės ne tokiom žaizdom pareidavo doh.gif Jei jau tikrai bėda būdavo, tai man demonstratyviai rodydavo savo skaudulius. Sykį nelygioj kovoj nukentėjusį katiną pas veterinarą vežiau - buvo pakasta gerklė ir toks didelis pusės delno dydžio guzas susiformavęs. Pasiėmiau apžiūrėt ir pratrūko kraujais ir pūliais tiesiai man ant rūbų doh.gif Tai nei persirengiau, iš strioko, susivyniojau ligoniuką į rankšluostį ir pas veterinarą. O vetas akis išpūtęs puolė mane apžiūrinėt, sako kur įkandimas kad taip kraujuojat ponia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edule @ 2012 06 05, 08:31)
O jetus, na ir istorija  unsure.gif
(...)

Edule, tai ir jus katinu myletoja ane? wub.gif As tai nuo mazens i namus tempdavau visokius katinus is gatves, kiek asaru islieta, kai tevai neleisdavo pasilikt ju doh.gif biggrin.gif
O musiske tai siandien labai liudna, miega beveik visa diena, ir vis kazka ten jai niezti po tuo gaubtu, mes bandom visaip pakasyt, bet niekaip nepataikom g.gif Nezinau, kazkokia man ji itartinai liudna ir nupiepus, vakar tai sienom lipo po narkozes atsigavus, rode viska, ka moka, o siandien tai net akytes primerktos verysad.gif Nu Dieve Dieve, tikiuosi, kad cia ji tokia be upo tik del to gaubto doh.gif Nes su tuo bodziu kol buvo, tai irgi visa leisgyve, o tik nuemem, tai akyse atsigavo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rocco: 05 birželio 2012 - 23:29
QUOTE(Rocco @ 2012 06 05, 23:28)
Edule, tai ir jus katinu myletoja ane?  wub.gif As tai nuo mazens i namus tempdavau visokius katinus is gatves, kiek asaru islieta, kai tevai neleisdavo pasilikt ju  doh.gif  biggrin.gif
O musiske tai siandien labai liudna, miega beveik visa diena, ir vis kazka ten jai niezti po tuo gaubtu, mes bandom visaip pakasyt, bet niekaip nepataikom  g.gif Nezinau, kazkokia man ji itartinai liudna ir nupiepus, vakar tai sienom lipo po narkozes atsigavus, rode viska, ka moka, o siandien tai net akytes primerktos  verysad.gif Nu Dieve Dieve, tikiuosi, kad cia ji tokia be upo tik del to gaubto  doh.gif Nes su tuo bodziu kol buvo, tai irgi visa leisgyve, o tik nuemem, tai akyse atsigavo  unsure.gif


prašom man tu sakyti, o tai kaip kokiai tetai... mirksiukas.gif
man tai visi gyvi padarai ar karvės, ar arkliai, katės, šunys, net šliužai reikalaujantys meilės padarėliai wub.gif
Puikiai suprantu kaip jautiesi, bet gal reiktų pargražint katytę į bodį. Gi vaikui gipso nuo kojos nenuimtum vien dėl to kad jis ašaroja ir nepajuda?
Katės išvis nemėgsta būt rengiamos, joms koordinacija sutrinka, tai kad atsigavo nuėmus bodį tai ir reiškia, kad po narkozės dar neatsigavo ir tas bodis jai pasaulį suvaržęs. Katės gajos, moka ir apsimesti, pasimuliuoti mirksiukas.gif Tikrai nėra taip baisu jei su bodžiu ar gaubtu palaikysi. Kai atsigaus po narkozės adaptuosis puikiai prie naujų "kūno dalių" biggrin.gif juolab, kad jauna guvi katytė wub.gif
kantrybės patiems labai reiks, nes suprantu kaip gaila gyvūnėlio, bet tuoj praeis tos 10 dienų. Mano šuo po operacijos langetę mėnesį nešiojo, praktiškai lovinis patapo. Po to dar 2 mėn gydėm langetės pritrintas letenoj gilias žaizdas doh.gif Ir vaistus leidau ir perrišinėjau, ir draudžiau vaikščiot. Laukant tik ant trumpo pavadžio prieš lauką ir po jo privalomos procedūros doh.gif O lauke tai dūkt norisi... Ir taip beveik 3 mėn... Tai čia tik 10 dienelių - pakentėsit, po to siūlus išėmus dar pora ir viskas bigsmile.gif
Atsakyti
Rocco, man irgi net graudu pasidarė paskaičius. Vargšutė, mažutė, o gražuolė kokia. wub.gif
Linkiu sveikatytės kuo dideliausios. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tikiuosi, kad dabar jau ir pasibaigs visi vargai.
Bet jūs ją stebėkit, nepatinka man tas liūdnumas jos. g.gif Nes į antrą parą gyvuliukai jau kaip ir apsipranta su tais gaubtais, tinkliukais, kažkaip ima į juos reaguot kaip į savo kūno dalį.
Atsakyti