Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiškų drabuželių firmos, geros ir nelabai

Neradau tokios temelės kur būtų diskutuojama apie įvairių firmų drabužėlis vaikams. Tai gal padiskutuokime apie gamintojus, kurias likot patenkintos, kurias nusivylėt ir daugaiu nebeperkat. Taip bus lengviau apsispręsti perkant rūbelius mažiesiems ar geros kokybės jie ar nelabai.

Taigi as parašysiu iš savo, dar nelabai didelės patirties, kieno rūbeliai man pasirodė geri ir kokybiški. Tai:
Nex, H&M, LadyBird, Age, Disney iš amerikietisku patiko Vitamin's baby, Koala Kids...

O nepatiko man:
Early Days, man jie greit susiburbuluoja, susitraukia;
Adams nelabai;
Is JAV labai nepatiko kazkokia neaiski BabyQ, net skalbt nereikejo, o jau po keliu valandu devejimo atrode nekaip;
Carter's irgi greit apsiburbuluoja, ypac tie grazuciai minkstuciai;
Na ir zinoma didelis minusas maximiniams Smile doh.gif
Siu firmu drabuzeliu daugiau stengiuos nepirkt, o gal visai be reikalo, gal cia tik man taip nepasiseke su kelias, gal kitoms mamoms jie visai geri unsure.gif
Kokia jusu patirtis su kitom firmom?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egipta: 07 balandžio 2009 - 09:37
na man patinka next , gap, oldnavy, h&m, lindex. early days bet ne viskas, pvz vieni bodziai liuks o kiti nea, issitampe ir nusiskalbe. neblogi yra visai adams kids, girl2girl, labai liuks amerikietiski childrens place bei gymboree. kai kuriu firmu rubelius reikkia labai ziuret kas parasyta ant etiketes, nes ryskesnis gali ir sudazyt mums taip su gap buvo.
na o apie lenkiskus rubus patyliu gyvenime nepirksiu ne uz ka. siules isira po pirmo skalbimo, bodziu spaudes iskrenta, zodziu nieko verti visiskai o kaina nemaza. patirties jau turiu taip kad daba jau kai perku paskaitau etiketes ka raso. o kai kuriu firmu ir dydziai ne visad atitinka, raso viena o buna kitaip.
Atsakyti
Nezinau as perku tuos kurie man grazus. Nesenai uzsisakiau is temeles pigus ir kokybiski Lietuviski drabuzeliai vaikams ,suknute likau labai patenkita ir nebrangus ir vienetiniai thumbup.gif
Atsakyti
Man patinka GAP, Gymboree, Oldnavy tik dzinsiniai rubai, NEXT, GEorge rubai labai net wub.gif , Early days kai kurie rubeliai 4u.gif
Atsakyti
Mums kokybiški labai George, mothercare, early days, NEXT smile.gif iš JAV tai Kohls superiniai rūbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Man tai asmeniskai next pati pati wub.gif , vaikinukam spalvos, grazios, ryskios, ir kas svarbiausia kokybe superine thumbup.gif (dabar kkokia nerealiai grazi kolekcija vasarai wub.gif viska supirkau doh.gif ) dar gap patinka smile.gif
Atsakyti
Man patinka Vitamin`s baby,prancuzu firma-Absorba wub.gif,italu Idexe ir UCB thumbup.gif,Korlejos ka nusipirkau,niekuo nenusivyliau biggrin.gif,burberry kokybe superine ax.gif,bebe confort- pizamos,miegmaisiukai nerealus wub.gif thumbup.gif
Nepatiko Early days,Next,visokios ten Gamex,Koala is kotrynos schmoll.gif
Atsakyti
Super next,gap,M&S,Dpam wub.gif
nekenciu lenkisku mikimauzu cool.gif
Atsakyti
labiausia NEXT ir kokybe ir spalvos bigsmile.gif
Atsakyti
patinka NEXT, HM, GEORGE ir kai kurie drabuzeliai is EARLY days.
bet aisku labiausiai NEXT wub.gif
Atsakyti
labai patinka childrensplace, gymboree, Disney, Next...Adams kids taip pat visai nieko, prancūzų 3 Suisses patiko...
Atsakyti
mes tai pat pirmoj vietoj renkames NEXT,maziuliams tai jie fantastiski thumbup.gif
Atsakyti