Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiškų drabuželių firmos, geros ir nelabai

QUOTE(katuksss @ 2009 07 01, 09:24)
Next irgi patinka bet daznai maikuciu kaklai buna perdaug iskirpti, ir daznai spalvos neatitinka kokios parodytos ju puslapyje ir tikroveje.
early days man nepatinka megztukai nes buna ilgos rankoves ir trumpas liemuo


drinks_cheers.gif Labai geras pastebejimas,megztukai ir kaikurios bliuskes,tai tikrai nenudarytos,liemuo geras,o kartais net ir per trumpas,o rankoviu ilgis doh.gif ,gali uzlenkti kelis kartus biggrin.gif
Atsakyti
Ko gero 1-oje vietoje next thumbup.gif,
o antroje sakyciau sanetta, kurios prekes turi UV apsauga. Nereali kokybe wub.gif
Atsakyti
Dar noriu pagirti MeToo rubelius,nu nerealus,kokybe super,nesiojas thumbup.gif ,o spalvu,modeliuku grazumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2009 07 07, 12:39)
Dar noriu pagirti MeToo rubelius,nu nerealus,kokybe super,nesiojas  thumbup.gif ,o spalvu,modeliuku grazumas wub.gif


Pirma karta girdziu ax.gif Bet per google susiradau ir dar pasirodo nuo manes nepertoliausiai yra ju parduotuve rolleyes.gif ,reikes nuvaziuoti pasiziuret smile.gif
Atsakyti
QUOTE(electra23 @ 2009 07 07, 15:23)
Pirma karta girdziu ax.gif Bet per google susiradau ir dar pasirodo nuo manes nepertoliausiai yra ju parduotuve rolleyes.gif ,reikes nuvaziuoti pasiziuret smile.gif


Man kazkaip nesigauna per googla surasti, gal gali pasakyti kur ta parduotuve yra arba nuoroda atsiusti ? Noriu ir as pasiziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(electra23 @ 2009 07 07, 14:23)
Pirma karta girdziu ax.gif Bet per google susiradau ir dar pasirodo nuo manes nepertoliausiai yra ju parduotuve rolleyes.gif ,reikes nuvaziuoti pasiziuret smile.gif
Viskas nuo pirmo kart ir prasideda biggrin.gif biggrin.gif
As tai irgi nebuvau girdejus nieko apie sita firma,kol gimines is uz atlanto neparveze kleckam visos kruvos MeToo rubeliu.Susizavejau labai,rubeliai spalvingi,medziagytes malonios,modeliukai neeiliniai,ryskios spalvos nenusiskalbe absoliuciai.Dabar jau bomborduosiu viena e-parde ir siusiuos rudeniui/ziemai rubuku vaikams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelina @ 2009 07 08, 13:01)
Man kazkaip nesigauna per googla surasti, gal gali pasakyti kur ta parduotuve yra arba nuoroda atsiusti ? Noriu ir as pasiziureti smile.gif


MeToo , o cia uk yra parduotuve kuri prekiauja sios firmos rubeliais MeToo rubeliai UK

QUOTE(Silvy @ 2009 07 08, 21:09)
Dabar jau bomborduosiu viena e-parde ir siusiuos rudeniui/ziemai rubuku vaikams ax.gif


o per kokia tu e-parduotuve perki? 4u.gif
Atsakyti
Disney labai kokybiski rubeliai ir ziauriai grazus, aisku sneku apie originamlius, o ne fuflekus kur pas mus parduoda doh.gif beje next irgi labai geri rubukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(electra23 @ 2009 07 01, 13:21)
drinks_cheers.gif Labai geras pastebejimas,megztukai ir kaikurios bliuskes,tai tikrai nenudarytos,liemuo geras,o kartais net ir per trumpas,o rankoviu ilgis doh.gif ,gali uzlenkti kelis kartus biggrin.gif



drinks_cheers.gif Netik megztukai taip pagaminti, bet ir strukutės ar paltukai. Rankovės ilgos, o liemuo trumpas. Man ir nelabai patinka.

Geriausi tai:
Next, Adams kids, Greendog, Gap. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Mimyyyte @ 2009 07 09, 10:35)
Disney labai kokybiski rubeliai ir ziauriai grazus, aisku sneku apie originamlius


drinks_cheers.gif mes ka turim viskuo esu patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(electra23 @ 2009 07 09, 09:18)

o per kokia tu e-parduotuve perki? 4u.gif

www.atterdagkids.com
www.littlefashionsboutique.com

Atsakyti
QUOTE(Mimyyyte @ 2009 07 09, 10:35)
Disney labai kokybiski rubeliai ir ziauriai grazus, aisku sneku apie originamlius, o ne fuflekus kur pas mus parduoda  doh.gif  beje next irgi labai geri rubukai  smile.gif

man irgi ju labai patinka,ipac maziesiems mirksiukas.gif
Atsakyti