Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

QUOTE(marimacho @ 2009 06 05, 10:11)
aciu reiks bandyt  drinks_cheers.gif
na, kazkaip nepatogu butu  ax.gif  nes kokie 5 kibirai yra, o dar kur geles ir loveliai  doh.gif  geriau bandysiu gerai prilaistyt, suslept viska nuo kaitrios saules ir bandysiu su tuo siulu ar medziaga  ax.gif

Pas tave vonia su langu? na, pripilk vonioj vandens, kad būtų dugne, sustatyk kibirus ten , o į kitus dubenis irgi šiek tiek vandens pilk ir statyk likusias gėles mirksiukas.gif jei lango nėra, palik duris praviras - augalai daug drėgmės neišgarins, tai gan ramiai augs.
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 06 05, 10:11)
aciu reiks bandyt  drinks_cheers.gif
na, kazkaip nepatogu butu  ax.gif  nes kokie 5 kibirai yra, o dar kur geles ir loveliai  doh.gif  geriau bandysiu gerai prilaistyt, suslept viska nuo kaitrios saules ir bandysiu su tuo siulu ar medziaga  ax.gif

gal rasit išeitį mirksiukas.gif o jei ne galite atvežti priglausiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 06 05, 09:58)
Pas tave vonia su langu? na, pripilk vonioj vandens, kad būtų dugne, sustatyk kibirus ten , o į kitus dubenis irgi šiek tiek vandens pilk ir statyk likusias gėles  mirksiukas.gif  jei lango nėra, palik duris praviras - augalai daug drėgmės neišgarins, tai gan ramiai augs.

jo, gal tikrai reiks i vonia sunest thumbup.gif

QUOTE(Rituxx @ 2009 06 05, 09:58)
gal rasit  išeitį  mirksiukas.gif o jei ne galite atvežti priglausiu  mirksiukas.gif


jei nieko nesumastysim, labai aciu, zinosiu i ka kreiptis wub.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios, biggrin.gif
Na db prisipazinkit, kas gyvena Klaipedoje Smilteles g. Jau kai vakar pamaciau balkone agurku grozi, lapai tokie dideli ziedu pilna. Lyg ir pomidoru buvo, ir dar kazko, nelabai ejo iziureti galva uzvertus biggrin.gif
Atsakyti
Antrą temą baiginėjam biggrin.gif
Mergytės, parodykit kuri kaip jūs savo pomidorus rišat? Aš susmeigiau pagalius tokius, bet matau, kad teks smaigstyt iš visų pusių arba uždėt "narvelį" iš visų pusių, nes mano aukštieji jau nebenulaiko galvų...
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 06 05, 15:24)
Antrą temą baiginėjam biggrin.gif
Mergytės, parodykit kuri kaip jūs savo pomidorus rišat? Aš susmeigiau pagalius tokius, bet matau, kad teks smaigstyt iš visų pusių arba uždėt "narvelį" iš visų pusių, nes mano aukštieji jau nebenulaiko galvų...

susmaigiau pagaliukus ir prisegiojau orchideju segiukais hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 06 05, 15:27)
susmaigiau pagaliukus ir prisegiojau orchideju segiukais  hihihi.gif

Nu gal ir variantas...
O pagaliukus pirkai kokius bambukinius ar kaip?
Atsakyti
Merginos, mano agurkų lapai tokiom gelsvom dėmėm nuėjo sad.gif Gali būt nuo tiesioginių saulės spindulių?
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2009 06 05, 20:26)
Merginos, mano agurkų lapai tokiom gelsvom dėmėm nuėjo sad.gif Gali būt nuo tiesioginių saulės spindulių?

Gal apipurškėt kai saulė švietė ir nudegė lapukai? unsure.gif
Atsakyti
merginos, ar paprikos savidulkes yra?
siandien radau ziedelius nukritusius g.gif idomu kodel taip galejo nutikti? verysad.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti