Įkraunama...
Įkraunama...

Gerosios Vilties vidurine

QUOTE(Ramzetė @ 2015 02 11, 20:52)
Labas vakaras, gal galite pasakyti, ar galima 2-jose mokyklose pateikti prašymą į 1-ąją klasę?  ax.gif  4u.gif

Galima tikrai ;-)
Atsakyti
Ačiū 4u.gif bigsmile.gif , buvau sudvejojus ax.gif
Atsakyti
O aš pasikartosiu, kad praėjus beveik 20 metų po mokyklos baigimo, Taraškevičienę prisimenu tik geruoju!! smile.gif dar anglistę išskirčiau.. o visos kitos kažkur dingo atminties dulkėse, nepalikę jokio įspaudo..

norėčiau atsiliepimų apie:
S. Lariukienę
R. Bartuškevičienę
B. Blažienę
Atsakyti
Sakykite mamytės, kodėl visgi pasirinkote šią mokyklą? Kokios priežastys nulėmė jūsų pasirinkimą? 4u.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
mums ji arti namų, joje dirba stiprūs mokytojai, maloni atmosfera, tuo metu, kai dukra pradėjo mokytis, ji buvo vidurinė, tad norėjosi tęstinumo. Mokykloje yra uniforma.
Atsakyti
4u.gif Ar galima pačioje mokykloje įsigyti emblemą, ar tik Manovitoje? 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vineypooh @ 2015 02 18, 12:45)
O aš pasikartosiu, kad praėjus beveik 20 metų po mokyklos baigimo, Taraškevičienę prisimenu tik geruoju!! smile.gif dar anglistę išskirčiau.. o visos kitos kažkur dingo atminties dulkėse, nepalikę jokio įspaudo..

norėčiau atsiliepimų apie:
S. Lariukienę
R. Bartuškevičienę
B. Blažienę

Aš nieko negaliu pasakyti apie mokytojas, bet jos gal 2016 / 2017 m.m. bus pirmokų mokytojos?
Aš kai p tik ieškojau pavardžių, kad paskui galėčiau irgi ieškoti atsiliepimų smile.gif Kitais metais sūnus lankys šitą mokyklą.
Atsakyti
QUOTE(kurgiNe @ 2015 09 14, 12:47)
Aš nieko negaliu pasakyti apie mokytojas, bet jos gal 2016 / 2017 m.m. bus pirmokų mokytojos?...

Šios mokytojos dabar turi ketvirtokus, tad kitais mokslo metais turėtų mokyti pirmokėlius 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2015 09 15, 08:46)
Šios mokytojos dabar turi ketvirtokus, tad kitais mokslo metais turėtų mokyti pirmokėlius  4u.gif  smile.gif


4u.gif
o gal čia dabartinių trečiokų mamų yra? nusprendėmė leisti metais vėliau į mokyklą..
kokia nuomonę apie L. Filipovičienę ir J. Semėnienę? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vineypooh @ 2015 02 18, 12:45)
O aš pasikartosiu, kad praėjus beveik 20 metų po mokyklos baigimo, Taraškevičienę prisimenu tik geruoju!! smile.gif dar anglistę išskirčiau.. o visos kitos kažkur dingo atminties dulkėse, nepalikę jokio įspaudo..

norėčiau atsiliepimų apie:
S. Lariukienę
R. Bartuškevičienę
B. Blažienę

Gal kas galit parašyti apie šias mokytojas? Ir mane domina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2016 05 30, 11:25)
Gal kas galit parašyti apie šias mokytojas? Ir mane domina smile.gif



Atsakysiu į až
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo greeny: 31 gegužės 2016 - 13:21
stiprūs pradinių klasių mokytojai, meninė pakraipa (muzikos klasės teatro klasės dailės klasės) dabar dar prisidėjo berniukams palaima- sporto klasės. pliu labai geras mokyklos inventorius bent jau pradinėse klasėse, pultelių sistema- kai vaikai ne tik kad testus greitai atsakinėja, bet ir lavina greitį ir reakciją atsakant į klausimus. Galiu tęsti ir tęsti. 4u.gif
Atsakyti