Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(rozamunda @ 2009 04 18, 08:41)
dar per salta,matai jei kieme is vienos vietos keltum i kita-pats laikas,o jei is patalpos- schmoll.gif dar anksti.Sodink po viena,greitai atzalu prileis 4u.gif

aciuks.gif o kokiu atstumu vieną nuo kito? gal kokie 50 cm?
ir į lauką persodinti jaučiu panašiai kaip ir jūrginus-gegužės vidury?
Atsakyti
Ar auginate kas japonine magnolija?
Ar pries 2 metus pasisodinau, pirkau jau didesne. O siandien ziuriu ziedas skleidziasi, wub.gif galvojau kad ten lapai bus; g.gif ;
o taip galvojau ja siemet persodinti i kita vieta, tai dabar ir nezinau, ka daryti g.gif ; Ar galima, kai ziedai prazydes persodinti, ar geriau laukti rudenio?
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 17, 22:46)
pabandysiu susirasti rudeninį sodinamų svogūnų katalogą, gal iš ten atknisiu wink.gif

radau - Tulipa turkestanica - labai ankstyva ir grazi (laukine) biggrin.gif tulpe... bet lietuvisko pavadinimo nerandu.

http://en.wikipedia....pa_turkestanica

QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 17, 23:01)
Rododendrai lūžta iš šaknų kai yra nekokybiški.

aciu tau labai aciuks.gif - va ir paaiskejo, kame reikalas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 18 balandžio 2009 - 09:20
QUOTE(vida777 @ 2009 04 18, 10:19)
bet lietuvisko pavadinimo nerandu.


Čia rašo - - Turkestaninės (T. turkestanica Regel) panašios į keliažiedes. Taip pat labai ankstyvos. Užauga iki 10 cm aukščio, ant vieno stiebo žydi po 2-8 žiedelius.
o kitur radau vertinį - azijinės wink.gif
Atsakyti
mano baltas rododendras jau zydi wub.gif
user posted image

ir uolaskeles
user posted image

ir siu metu naujas pirkinukas ,kazkoks salix-kabantis kaciukas,net nebezinau tikslaus pavadinimo rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wolke: 18 balandžio 2009 - 12:05
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 17, 22:30)
drinks_cheers.gif  Pritariu, kad tokių paveiksliukų pilnas internetas.

Suformuoti pušį greičiausiai išeina laužant naujus ūglius.Kol nepradeda medėti.  mirksiukas.gif

Papildyta:
Nesijaudink, bet ir greito rezultato nesitikėk. Išmest visada suspėsi. O kokia pušelė?  g.gif


Bet juk cia sumedeje ugliai islauzyti. Svieziu juk dar nera.
Papildyta:
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 17, 23:09)
Atrodo tu rašei, kad rododendrų turi visi.  verysad.gif ( Atsiprašau jau nebepamenu kas rašė )
Beja, aš net neįsivaizduoju gražesnio ir prabangesnio augalo už rododendrą. Labai būna gaila ir liūdna jei kas jo neįvertina.
Va kokie yra rododendrai, kurie puikiai auga mūsų sąlygom  wub.gif

user posted image
Nu dabar lengviau pasidarė


Bet juk grozis- skonio reikalas. Man pvz. rododendrai nepatinka. Nezinau kodel, tiesiog nelimpa. Nu ir ka dabar:) O kad jis populiarus ir 'turi visi', tai juk tiesa...
Man prabangos skalej rozes butu gal pirmesnes. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Larissa @ 2009 04 17, 23:29)
beje,ar ji irgi kaip ir didžialapė rūgščią dirvą mėgsta?  g.gif
aš labai labai norėčiau rododendrą pasodinti  wub.gif tik dar nežinau kur tiksliai  g.gif galvojau vietoje eglės,jei teks ją lauk mesti..bet kadangi sakai,kad galima ją dar išgelbėti,tai ir vėl jam vietos nesugalvoju  g.gif



Siaip tai ir Rojaus Sodai raso, kad hortenzijos pakencia rugscia dirva, bet puikiausiai auga ir neutralioje. Ta prasme, na jei nerugsti pas jus, tai nesukit sau galvos. O jei kokias grandiflora ar kitas lepias auginsit, ko gero vazone, tai kokia ta jusu sodo zeme is vis yra dzin dzilin.
Atsakyti
buvau prie megos 4u.gif

QUOTE(vida777 @ 2009 04 17, 20:52)
patinka sitam katileliui visur, pusiau pavesyje jis atrodo netgi graziau, nei sauleje, tik nemegsta per daug dregmes. As auginau siaurineje puseje lovelyje - gaudavo dienos sviesos, bet ne saules, tai buvo zymiai veslesnis, nei sauleje. Zinoma, jei visai patamsy ikistum, tai nepatiktu, bet pas Zydriausia, manau pakankamai sviesos yra.

nu tokio katilelio neradau ir siaip visi tvirtina, kadkatileliui pavesis nelabai, o ten pas mane prie hortenzijos tai tikrai pavesis, dar tam kitam plotely saules biski gauna, bet kur hortenzija, tai ten ir puse tokia ir dar verandos kampas, tai saules nebuna, tai matyt katilelis nelabai, o dar ir po hortenzija, tai vos nenusipirkau mazosios ziemes, dar sakiau pagalvosiu, ka dar jus pasakysit, jei ka, ryt nuvaziuosiu ir nupirksiu blush2.gif

o nusipirkau heuchera 'Velvet Knight"
user posted image

brunera (rodos tokia blush2.gif )
user posted image
na, aisku melsviu nebuvo, tai dar melsve sodinsiu, o va is zemu dar klausimas ka sodint g.gif
margalape gebene jei ka, nugnybsiu pas kaimyne
pavesyje tkiu mazu sliauzianciu po hortenzija dar soule sinavada g.gif

siandien ismatavau ploteli, tai kur hortenzija ilgis 1.10, plotis 0.6, o aukstis kur pamatas iki namoi sienos 42 cm g.gif

tai jau baltakraste melsve, bordo heichera, brunera turiu (brunera nebuvo vidos siulytame variante, nu bet nupirkau, bandysiu ir jai vietos rast smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2009 04 18, 12:03)
ir siu metu naujas pirkinukas ,kazkoks salix-kabantis kaciukas,net nebezinau tikslaus pavadinimo  rolleyes.gif
user posted image

svyranti blinde

QUOTE(smth1 @ 2009 04 18, 13:27)
O jei kokias grandiflora ar kitas lepias auginsit...

ar grandiflora lepi bigsmile.gif ?
Atsakyti
Sveikutes,noreciau isiterpti i jusu toki saunu pokalbiu bureli ir truputi paklausti blush2.gif .Nusipirkau gelyciu seklu,pasodinau jas namuciuose ,jau islindo daigeliai ir dabar pradejau abejoti,ar jie toliau augs,nes labai tankiai isdygo,o i lauka nesti dar anksti .Ka man daryti?Retinti juos?Ar galima pastatyti ant saulutes?Gal kuri turite patirties ax.gif Buciau labai dekinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linulyte @ 2009 04 18, 18:03)
Sveikutes,noreciau isiterpti i jusu toki saunu pokalbiu bureli ir truputi paklausti  blush2.gif .Nusipirkau gelyciu seklu,pasodinau jas namuciuose ,jau islindo daigeliai ir dabar pradejau abejoti,ar jie toliau augs,nes labai tankiai isdygo,o i lauka nesti dar anksti .Ka man daryti?Retinti juos?Ar galima pastatyti ant saulutes?Gal kuri turite patirties  ax.gif Buciau labai dekinga. 4u.gif


Patarčiau pikiuoti , kai atšils susodinsit į lauką. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2009 04 18, 13:27)
Bet juk cia sumedeje ugliai islauzyti. Svieziu juk dar nera.

Išlaužyti tik šviežiai brinkstantys pumpuriukai. Pušis tik sutankės.

Beja, sutankėtų ir trumpai nukirpus šakeles.

Rožės prabangiausiai atrodo kai amarais aplimpa arba kai apie jas su purkštuku kas nors šokinėja lotuliukas.gif
Nors prižiūrėtos rožės gražu. Tik man apie jas per daug darbo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo omoroka 38: 18 balandžio 2009 - 17:28
RŪTENIAI
user posted image
Ar niekas neauginat šios gėlės, paskaičiau vienam žurnale, kad tai pavasarinė, svogūninė gėlė. Nuotraukose tai labai gražiai atrodo, thumbup.gif o spalvų gausa, nuo baltos iki įvairiausių atspalvių alyvinės, raudonos, rausvos... wub.gif
Atsakyti