Įkraunama...
Įkraunama...

Lopšinės

mano mazajai pati geriausia lopsine , kai dainuoji du gaidelius tik ten viska Liepute daro ir veza ir kepa... Siaip patinka kai dainuoja mociute labai grazia lopsine: mik karalaite miegok.. o broliukas 5 metuku lopsines sesiai dainuoja tada kai ji tik uzmiega gan netyliai bet istvermingai atsistojes salia lovytes, tai tongue.gif mazoji po tokiu lopsiniu visai miego nebenori ir i broli isputusi akis ziuri ir juokiasi biggrin.gif biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mano dukrai jau septyneri, bet kartais vakarais ar kažką susapnavus naktį ji vis dar prašo lopšinės. Kai buvo mažutė, dainuodavau įvairias lopšines, dažniausiai trumputes - apie pupą (aaaa pupą, kas tą pupą supa...), apie katinėlį (aaaa liūli, katinėlis guli...), savos kūrybos. Vėliau lopšinės ilgėjo. Labai ilgai ieškojau lopšinės "Miki, vaikuti brangus..." žodžių, nes iš vaikystės buvo likę tik nuotrupos, atskiros frazės, kurias dainuodavau. Tačiau tik vakar vakare sugalvojau jų paieškoti čia ir suradau thumbup.gif Tačiau dukros mylimiausia yra lopšinė iš kino filmo "Ilga kelionė per kopas". Deje, ją taip pat ne visą prisimenu, dalį esu sukūrusi pati. Peržiūrėjau visus 17 šios temos puslapių, radau labai gražių variantų, bet to varianto, kurį dainuoju aš, nėra verysad.gif . Gal kas nors žino, rašau tik tas eilutes, kurias prisimenu;

Už krosnies vėl čiulbės svirplys
Neverki, tu, nusuramink
Pažvelk į spindinčias žvaigždes...
.....

Kas kad duonelės nebėra,
už tai padangė tau giedra...
......
......

Aš padainuosiu, tu miegok
Apie tą dangų tu sapnuok,
Kaip pilkas katinas tave
Rogutėm į mėnulį vež (3k.)

Už krosnies vėl čiulbės svirplys,
Neverki tu nusiramink,
Pažvelk į spindinčias žvaigždes,
Mėnulis supas danguje.

Tai variantas pats artimiausias rusiškam tekstui. Mus ją mokė mokykloje, 8 ar 9 klasėje. Galbūt dar kas nors jį žinote? Būčiau labai dėkinga.

Ir, mamos, nebijokit dainuoti, net ir tada, kai kiti sako, jog nemokate dainuoti. Jūsų balsas vaikučiui pats gražiausias wub.gif .
Atsakyti
nemanau kad blogai dainuoti viena lopsine - ja vaikas ismoksta atpazinti ir is karto nusiramina. o del zodziu - sukurti juos galima paciai. as dainuoju pagal ta pacia rusiska melodija, bet savo zodzius "mik uzmik maza Guostyte aaa, nori miego jau mamyte aaa susapnuok daug daug zuikeliu ausys ilgos lik pat keliu mer uzmerk aa akeles" ir tai toliau thumbup.gif mazylei labai patinka mirksiukas.gif o jei kam nors dar reikia, zinau puslapy is kurio galima parsisiusti, tik bijau, akd tokios info cia skelbti lyg ir negalima ,tai jei kam reikia ,rasykit man i AŽ, butinai atsiusiu nuorod - pati is ten parsisiunciau labai graziu lopsiniu ax.gif
Atsakyti
labai daug minciu naujoms lopsinems dainuoti, tik labai noretusi zinoti ri orginalias melodijas. man labai patiko zodziai lopšinės iš kino filmo "Ilga kelionė per kopas". bet nežinau jos melodijos, gal kas turit mičiu, kur butu galima rasti natas, arba parsisiusti?

musu losiniu topuose tai rusiskas variantas meskucio "umkos" is filmuko surašysiu lietuviskom radem

noškoj snieg mesaja,
noč idiot bolišaja
što že ty glupiška nespiš
spiat tvoji sosedi,
zviezdnyje medvedi
spi skorei i ty

uplyviom na ldine
kak na brigantine
po sedym surovym moriam
i vsiu noc sosedi,
zviezdnyje medvedi
svetiat dalnim korabliam

yra ir lietuviskas variantas, bet turejom rusika daneles irasa, tai si ir ipratom klausyti, o paskui jau ir patys dainuot pradejom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutė @ 2006 09 13, 12:49)
o man šitos dainos melodija skamba mintyse, bet išdainuoti jos garsiai niekaip nesigauna  verysad.gif Gal gali kas nurodyti kur galėčiau paklausyti, ar nateles gauti  g.gif

uzsuk i mano daineliu dezute mirksiukas.gif . yra ir sita lopsine: g. karaliunaites - miki vaikeli brangus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunita @ 2006 07 17, 23:27)
nereali lopšinė yra tokia,kur dainuoja žaneta su dukrele andriana "angelėliui" pagal the kelly family "sometimes" thumbup.gif



QUOTE(ciaramashka @ 2006 07 21, 12:44)
Aga, susiradom tokia Internete. Isklausem, o perrsirasyt nespejom... Dabar neberandam... Tikrai grazi lopsine!!  thumbup.gif

si dainele taip pat yra daineliu dezutej ax.gif
Atsakyti
Isirasiau ir as daineliu is daineliu dezutes. O gal dar kas daugiau lopsiniu turit? blush2.gif
Atsakyti
Labai gražios lopšinės thumbup.gif , bet aš dainuoju tas klasikines a-a pupa, uzmiega -labai greitai, net vyras sako, kad jos kaip migdomieji vaikams biggrin.gif , bet reiks pabandyt ir šias smile.gif
Atsakyti
Atsisiunčiau TELEBIMBAM, KEISTUOLIŲ.. dainelių. Dukrytei laabai patinka- šoka, linguoja..
Atsakyti
As kazkada lankiau baznycioj vaiku chora, tai daugeli giesmiu pritaikiau lopsinems. Mano mazylio megstamiausia tokia Kūčių naktis, Kelly family melodija.
Cia radau daug lopsinių žodžių, bet melodijos nė vienos neatgaminau. Gal zinot kur galima rast?
Aina tavo dežutėj neradau nei mik vaikeli mažas, nei Angelas unsure.gif

O gal kas zinot tokia lopšinę, jos tęsinį

Mik vaikeli, sužibo jau žvaigždelės
Ir miega medžiuos ant šakų, papūgos Kakadu
Mik čiučia liulia bai bai
akeles užmerki greitai
Galėsi su beždžionėmis pabūti
Kolei patekės saulutė
Jos žais su tavim ilgai
Mik liulia liulia bai...

Prisimenu kad šita lopšinė buvo kažkurios ar 10-11-12kl muzikos vadovely g.gif
Atsakyti
Grazios lopsines...
Atsakyti
Mano mažylis kol kas dar nerodo akivaizdaus palankumo kuriai nors vienai muzikos krypčiai, didžiausią susidomėjimą jam kelia soul gabalas iš telefono - bet gali būti, kad būtent dėl šios priežasties. smile.gif
O vyresnėlis tai labai nustebino, kai maždaug nuo vienerių pasirinko repą blink.gif
Jam labiausiai tinka NANA ir 50 cent. - iki šiol
Akivaizdu, kad mamos muzikinio skonio jis nepaveldėjo g.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif manoji tai y lopsines isvis nereguoja tikkai darau ssssssssssssssss aaaaaaa tada bando miegoti g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti