Įkraunama...
Įkraunama...

Lopšinės

QUOTE(laura-jur @ 2007 05 15, 15:55)
sveikutes smile.gif manoji tai y lopsines isvis nereguoja tikkai darau ssssssssssssssss aaaaaaa tada bando miegoti g.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

as tai suneliui dainuodavau kai is vis buvo kudikelis ir kartais naktim verkdavo, tada ant ranku paimdavau ir dainuodavau a-a pupa...

bet gal iki kokiu metu nepilnai taip dainuodavau...paskui buvo tarpas..ir dabar kai berniukui 4 metukai jis praso padainuok man dainele ir nori butent sitos ax.gif kitos ne
kai as pradedu jam dainuoti jis uzsimerkia ir matau kaip lupom be garso dainuoja ta dainele kartu su manim ax.gif smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Man mama vaikystej dainuodavo tokia viena, tai ja ir as savo pupai dabar niuniuoju:
Rieda rieda troleibusas lylia lylia
pro langeli kyso usai lylia lylia
kas ten rieda, kas vaziuoja lylia lylia
kas baltom ausytem moja lylia lylia
rolleyes.gif
Atsakyti
as kai pradedu dainuoti, tai jam labai linksma pasidaro. pradeda pats sakyti aaaaaa ir visi miegeliai lauk.
Atsakyti
Moku tik aaa pupa biggrin.gif Jam patinka.
Atsakyti
as tai parsisiunciau is interneto labai fainu lopsiniu , ju visas kompaktas yra ,sati, civilyte atr, dar ten daug mamu dainininkiu jas dainuoja.maniskiui patinka , o ir man visai nieko thumbup.gif , jei kas susidomejo brukstelkit i az savo skype atsiusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
As ir tik viena moku ir dainuodavau ir dabar tebedainuoju aaa pupa...Tik greiciau ne pries miega,o siaip ,kad nuraminciau jai kas negerai,uzsigauna,ar dantukai kai dygsta,tai skauda pradeda verkt...Paemu ant ranku priglaudziu ir dainuoju iskart nusiramina smile.gif
Atsakyti
Žinau nemažai lopšinių. Vaikams dainavau ir Mocartą, ir Bramsą ir liaudies dainas, net vieną- bengalų kalba. Tačiau niekaip negaliu atgaminti vienos latvių lopšinės, išverstos 5 lietuvių kalbą.gal kas atsimins?
Aja žužu, meškutėli, aja žu-žu,
mik užmiki, mažutėli, žu žu žu.
.....
Uogų daug parneš mums tėtis, aja žu-žu,
mik, meškuti numylėtas, žu-žu-žu.
Atsakyti
taigi nebutinai dainuoti lopsines, as pavyzdziui dainuoju "baltaja varnele" arba tokia vaikiska dainele, o tetis tai isvis megsta dainuoti bele ka pries miega: "tetis myli Erikuti, mama myli Erikuti, reikia eit miegoti, o rytoj reiks keltis, kaimynas triuksmauja niu ir kas" ir panasiai biggrin.gif as tada raitausi is juoko, o maziukui patinka, ir uzmiega biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
musu maziui labiau patinka tetes balso tembras smile.gif jis kas vakara maziui lopsine dainuoja smile.gif (tyli naktis,tamsi naktis ir taip tt...) thumbup.gif
Atsakyti
Labas, mamytes smile.gif
Turiu prasyma - gal kas nors zinote "Negriuko lopsines" zodzius? Ieskojau internete - neradau. Man tai pati graziausia lopsine, nes su ja mane Tetis migdydavo...
Melodija zinau, o zodziu prisimenu tik pirma posmeli:

Mik, mazyti,
tavo riesta nosyte,
Tau apie Afrika
Dainas dainuoju kasdiena...


Atsakyti
o man kadangi meška numynė vaikystėj vieną ausį, tai kad negąsdint savo vaikelio, nusipirkau labai fainas knygutes su kompaktais - "Būsimųjų mamų dainos" ir E.Tolvaišienės "Spalvotos dainelės". Antroji knygelė yra skirta gal vyresniems vaikučiams, mokytis dainelių, nes kompakte įrašytos tik jų melodijos, dainuoti reikia patiems. Bet mano kūdikėliui ir tos melodijos labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
As visai nedainuoju, tiesiog nera poreikio
Atsakyti