Įkraunama...
Įkraunama...

Netikri "ūkininkai"

Na loterija, gal ir nieko. Bet va jeigu tas kas galės statytis pagal loterija, užtruks ilgiau nei tas, kuris sugebėtų viską greičiau. Tai ir nesažiningai. Gal tam kuriam nepasiseks loterijoj, labiau reikia kur gyvent. Juk visko būna g.gif
Atsakyti
Sveikos ukininkes ir ukininkai 4u.gif Skaiciau skaiciau temele ir niekaip neradau atsakymo i savo klausimus blush2.gif

Mes zadame pirkti zemes ukio paskiries zeme Vilniaus rajone. Ten 4 ha zemes sklypas yra sudalintas sklypeliais po 10-20 aru. Kaikurie sklypai kol kas tures kelis bendrasavininkius. Pardavejas aiskina, kad nereiks tapti ukininku norint satytis nama. Jis siulo visiems jungtis i sodininku bendrijas ir keisti paskirti i sodu - tokiu atveju bus galim statyti nama iki 300 kv.m. Gal kas nors zinot kaip vyktu toks procesas?
Atsakyti
Nu aš tai nepasitikėčiau, nes visi pardavėjai nori iškišt gi greičiau. O dėl sodo, tai ir daug būtų tampymosi.O ar visi sklypų savininkai sutiktų. visokių atsiranda. O bendrija tyuri savų pliusų, bet aš matau tik daugfiau minusų.
Man atrodo kad sodo namelis gali būti tik iki 80 kv.m.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2006 11 02, 12:56)
Nu aš tai nepasitikėčiau, nes visi pardavėjai nori iškišt gi greičiau. O dėl sodo, tai ir daug būtų tampymosi.O ar visi sklypų savininkai sutiktų. visokių atsiranda. O bendrija tyuri savų pliusų, bet aš matau tik daugfiau minusų.
Man atrodo kad sodo namelis gali būti tik iki 80 kv.m.


Sodo sklype tikrai galima statyti nama iki 300 kv. m.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2006 11 01, 21:26)
Na loterija, gal ir nieko. Bet va jeigu tas kas galės statytis pagal loterija, užtruks ilgiau nei tas, kuris sugebėtų viską greičiau. Tai ir nesažiningai. Gal tam kuriam nepasiseks loterijoj, labiau reikia kur gyvent. Juk visko būna  g.gif


Na ar labiau ar mažiau, vis tiek visiems reikia, o tai, kad vieną kartą pasako vienaip, kita kitaip - tai nesąmonė didžiausia schmoll.gif

QUOTE(jievaras @ 2006 11 02, 12:28)
Sveikos ukininkes ir ukininkai  4u.gif  Skaiciau skaiciau temele ir niekaip neradau atsakymo i savo klausimus  blush2.gif

Mes zadame pirkti zemes ukio paskiries zeme Vilniaus rajone. Ten 4 ha zemes sklypas yra sudalintas sklypeliais po 10-20 aru. Kaikurie sklypai kol kas tures kelis bendrasavininkius. Pardavejas aiskina, kad nereiks tapti ukininku norint satytis nama. Jis siulo visiems jungtis i sodininku bendrijas ir keisti paskirti i sodu - tokiu atveju bus galim statyti nama iki 300 kv.m. Gal kas nors zinot kaip vyktu toks procesas?


Kol nebus bendrojo plano, tai jokios paskirties negalima keisti.
Atsakyti
QUOTE(jievaras @ 2006 11 02, 11:28)
Sveikos ukininkes ir ukininkai  4u.gif  Skaiciau skaiciau temele ir niekaip neradau atsakymo i savo klausimus  blush2.gif

Mes zadame pirkti zemes ukio paskiries zeme Vilniaus rajone. Ten 4 ha zemes sklypas yra sudalintas sklypeliais po 10-20 aru. Kaikurie sklypai kol kas tures kelis bendrasavininkius. Pardavejas aiskina, kad nereiks tapti ukininku norint satytis nama. Jis siulo visiems jungtis i sodininku bendrijas ir keisti paskirti i sodu - tokiu atveju bus galim statyti nama iki 300 kv.m. Gal kas nors zinot kaip vyktu toks procesas?



Siūlyčiau būti labai atsargiam su tokiais planais. Neteko girdėti, kad paskutinį dešimtmetį būtų sukurta nauja sodo bendrija (bent aplink Vilnių). Kiek teko domėtis, įstatymai nereglamentuoja jų kūrimo, t.y. lyg ir nėra uždrausta, bet nėra ir mechanizmo kaip tai padaryti. Todėl kol nebus Vilniaus r. bendrojo plano, kuriuo remiantis bus galima keisti paskirtį ir daryti detaliuosius planus, nieko tokiuose sklypeliuose legaliai nepastatysite.

Beje tegu pardavėjas paaiškina, kaip įkurti sodobendriją g.gif
Atsakyti
QUOTE(vytas1 @ 2006 11 04, 00:57)
Siūlyčiau būti labai atsargiam su tokiais planais. Neteko girdėti, kad paskutinį dešimtmetį būtų sukurta nauja sodo bendrija (bent aplink Vilnių). Kiek teko domėtis, įstatymai nereglamentuoja jų kūrimo, t.y. lyg ir nėra uždrausta, bet nėra ir mechanizmo kaip tai padaryti. Todėl kol nebus Vilniaus r. bendrojo plano, kuriuo remiantis bus galima keisti paskirtį ir daryti detaliuosius planus, nieko tokiuose sklypeliuose legaliai nepastatysite.

Beje tegu pardavėjas paaiškina, kaip įkurti sodobendriją g.gif


Tai pasiaiskinau ir stai ka suzinojau - toje vietoje jau pries metus ikurta sodininku bendrija g.gif Siuo metu ten rengiamas detalusis planas sodininku bendrijos vardu siekiant pakeisti zemes naudojimo pobudi i megejisku sodu sklypu, nekeiciant zemes naudojimo paskirties. g.gif Ar taip gali buti? g.gif Dabar jau nieko nebesuprantu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2006 11 02, 11:56)
Nu aš tai nepasitikėčiau, nes visi pardavėjai nori iškišt gi greičiau. O dėl sodo, tai ir daug būtų tampymosi.O ar visi sklypų savininkai sutiktų. visokių atsiranda. O bendrija tyuri savų pliusų, bet aš matau tik daugfiau minusų.
Man atrodo kad sodo namelis gali būti tik iki 80 kv.m.

Sodo namelį iki 80kv.m bendro ploto galima statyti be projekto. Virš 80kv.m jau reikalingas projektas.
Atsakyti
Sveiki,

gal kas galetu pasidalinti Ukininko kursu konspektais i morku_feja@hotmail.com . Labai Aciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Morku feja @ 2006 11 13, 23:13)
Sveiki,

gal kas galetu pasidalinti Ukininko kursu konspektais i morku_feja@hotmail.com . Labai Aciu.  smile.gif


Kad nereikia ten jokių konspektų lotuliukas.gif Iš bendro išprusimo galima surašyt - ir tinka thumbup.gif
Atsakyti
na visko tikrai iš bendro išprusimo neparašysi,nereikia taip numenkinti tų kursų.pat tik ką laikiau,tai žinau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovy @ 2006 11 19, 14:51)
na visko tikrai iš bendro išprusimo neparašysi,nereikia taip numenkinti tų kursų.pat tik ką laikiau,tai žinau. ax.gif


Na nežinau, maniškis kai laikyt ėjo, tai iš kažkur buvo klausimus gavęs, tai jau maždaug žinojo, kaip ten kas. O kaimynas mūsų kaip pasakojo, kaip jis ten "na ura" viską surašė - ir tiko. Pvz. apie ligas gyvulių - "Turi kailį - na, parazitai tikriausiai yra" - "Teisingai" - "Na, kanopiniai, tai tikriausiai kokios kanopų ligos " - "Teisingai" ir pan. doh.gif
Atsakyti