Įkraunama...
Įkraunama...

Kernterjerai

QUOTE(riteika @ 2009 04 19, 21:23)
Ačiū. Kiekvienas Jūsų pasisakymas apie kernus, man kaip balzamas ant širdies smile.gif


Kad jau kitaip ir būti negali - aš savo pasisakymais ir liaupsėmis galiu Jūsų širdelę džiuginti nuolat biggrin.gif Tie šuneliai tikrai tikrai verti visokeriopų liaupsių.
Kai vedžioju savąjį ir sutinkinku vis tokį vieną vyruką, vedžiojant savąjį šunį, tai jis sako - kai pamatau jūsų šunį visuomet norisi šypsotis. Štai kokius pojūčius teikia šis šunelis praeiviams, o ką jau bekalbėti šeimininkui.
Riteikia, dėkinga Jums už šį džiaugsmą wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
pritariu sie sunys nerealus beveik pries pat mano langus gyvena vyras kuris turi kalyte tai nu pamatai suni ir sypsena automatiskai veide atsiranda wub.gif labai mieli sunys,ir kas gerai beveik nesiseria thumbup.gif

jai galit dkeit kuo daugiau nuotrauku kad visos pasidziaugtume seis grazuoliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xjxuxsxtxex @ 2009 04 25, 11:36)
pritariu sie sunys nerealus beveik pries pat mano langus gyvena vyras kuris turi kalyte tai nu pamatai suni ir sypsena automatiskai veide atsiranda wub.gif labai mieli sunys,ir kas gerai beveik nesiseria thumbup.gif

jai galit dkeit kuo daugiau nuotrauku kad visos pasidziaugtume seis grazuoliais 4u.gif


Su mielu noru į dedu keletą nuotraukų biggrin.gif Nuotraukos iš interneto, tarp jų yra ir manasis ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image

O čia apie kerniukus - kokie jie (iš interneto)
Charakteristika

Kernterjeras yra nuostabus mažas šuo. Tai šuo, kupinas entuziazmo, užsispyrimo ir drąsos, netgi turintis intelektą. Jo charakteris apskritai yra vienas iš patikimumo ir stabilumo pavyzdžių. Kernterjeras yra žavus, kompaktiško didžio, aktyvus, visada pasiruošęs ką nors nuveikti. Kernterjeras yra labai pastovaus charakterio ir greitai prisitaiko prie savo šeimininkų gyvenimo būdo, nesvarbu, kur gyventų – dideliame užmiesčio name ar mažame miesto bute. Tai visapusiškas šuo, didelis žmonių draugas. Mėgsta žaisti su vaikais – nepyksta žaidžiant užgautas ir supranta humorą. Paprastai sugyvena su kitais šunimis, nors kai kurie tuoj pat šoka ginti savo teisių. Pajutęs pavojų, puola.

Maži šuniukai mėgsta traukti virvę. Šuniukų išdaigos žavios ir juokingos. Elgtis su šiuo šuniu reikia griežtai, nuosekliai, bet meiliai.

Temperamentas

Tai sumanus, drąsus, žvalus, žaismingas, ištvermingas, meilus, sargus, ištikimas terjeras. Kernterjeras yra nuotykius mėgstatis šuo su dar neprarastais medžioklės instinktais. Mėgsta palaidas lakstyti po mišką ar lauką.
Atsakyti
tikras groozis tie kernai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xjxuxsxtxex @ 2009 05 01, 11:18)
tikras groozis tie kernai wub.gif

drinks_cheers.gif
prieš tai esančioje žinutėje naudojau medžiagą iš internetinių puslapių
http://www.bone.lt/v...s/Kernterjeras/
http://www.entente.lt/
Atsakyti
Vakar parsivežiau savo berno alimentinį vaiką - tamsią mielą kernytę Alpine Flower Baltic Wave, namie kol kas vadiname Alpe, kai rasim jai šeimininkus, galės pervadinti smile.gif

Spalvą mažoji paveldėjo labiau iš mamos, nors aš turiu viltį, kad ji bus visgi labiau rudai tigrinė.

Va kokia spirga
user posted image

Parvažiavo į trijų suaugusių ir didelių šunų kompaniją - nė akimirkai nebuvo išsigandus net mūsų didžiojo vokiečių aviganio. O šiandien žaisdama slepiasi jo papilvėje thumbup.gif
user posted image

Labai ūkiška, piktžoles net išsijuosus naikina tongue.gif
user posted image

Oi kažkam nuskils su mergina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo riteika: 10 gegužės 2009 - 10:35
Oi, kokia graži mažylė thumbup.gif
Jau iš nuotraukų matosi, kad pas Jus dabar labai linksma. Energinga, matyt, mergaitė biggrin.gif Tikrai kažkam labai pasiseks, taip kaip ir man pasisekė ax.gif
Atsakyti
o uz kiek zadat parduoti? nes nors nesiruosiu pirkti bet domiuosi kainomis vistiek biggrin.gif
mano klasioke turi elergija katem bet lyg tais ir sunim,tai ar turi kazkoki poplauki kernai ar nesukels alergijos? cool.gif

user posted image
http://www.entente.lt/
Atsakyti
O taip, namai tiesiog perpildyti energijos užtaisu smile.gif

Šitoji mažylė nepaliauja mane stebinti.
Priminsiu, kad jai tik įpusėjo 9 savaitė ir mūsų namuose ji nuo šeštadienio vakaro.
Mūsų lauko duryse įtaisytos specialios durelės keturkojams, kad galėtų bet kada išeit į lauką ir pareiti namo. Mažoji padauža niekieno nemokoma įsigudrino perprasti jų veikimo principą per kelis bandymus jomis pasinaudoti, kai tuo tarpu net suaugę šunys paprastai "jaukinasi" jas kelias dienas.

Po mūsų uždarą teritoriją ji drąsiai vaikšto viena, jai nereikia palydai-padrąsinimui nei žmogaus, nei kitų šunų. Tuo pačiu ir visus gamtinius reikalus dažniausiai atlieka lauke, o ne namie ant laikraščių thumbup.gif

Sugeba žaislus atimti tiek iš vokiečio, tiek iš abiejų suaugusių kernių biggrin.gif Tiesa, senoji dar ir urgzteli, bet Alpė kaip mažas tankiukas, jos taip lengvai nuo tikslo nenustumsi bigsmile.gif Nesverdama nė pusės kilo, ji nasruose nešiojasi už save didesnius žaislus ir dar pamėgink ją pasivyti lotuliukas.gif

Kai nori, kad ją pablostytu, atsistoja ant užpakalinių kojų, o priekinėmis, kaip katinas, "kasa" per žmogaus kojas. Jei nekreipi dėmesio, atbula paeina kelis žingsnius, atsisėda, kurį laiką įdėmiai žiūri į tave ir tuomet iš visų jėgų, net pašokdama nuo žemės, kad amtels - ir daugiau nebegali jos nepastebėti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo riteika: 13 gegužės 2009 - 09:08
Sveikutes, pasidalinkit patirtimi, ar kas nors turit Kerniuka namuose-bute? kai iseinat i darbus paliekat ji viena? ji neliudi? labai noriu sio suniuko, tik biskiuka bijau ir is anksto gaila palikt namie visai dienai... ka patartumet?
Atsakyti
QUOTE(Daivuliau @ 2009 05 13, 11:26)
Sveikutes, pasidalinkit patirtimi, ar kas nors turit Kerniuka namuose-bute? kai iseinat i darbus paliekat ji viena? ji neliudi? labai noriu sio suniuko, tik biskiuka bijau ir is anksto gaila palikt namie visai dienai... ka patartumet?

Turiu kerniuką jau beveik septynerius metus, gyvenu bute. Jokių problemų su juo nėra. Paprastai beveik visą dieną miega, o vakare jau prasideda linksmybės. Dabar, žinoma, jis jau suaugęs šuo, bet ir vaikystėje labiausia mėgdavo dūkti vakarais, nežinau kodėl, gal toks medžioklės laikas biggrin.gif Ir šiaip labai tvarkingas - anksti pradėjo prašytis į lauką ir visus gamtinius reikalius atlikdavo lauke, matyt, suprato, kad ten patogiau. Kiek pamenu, jokių ypatingų išdaigų kol būdavo vienas neiškrėsdavo, matyt, jam reikia žiūrovų, šiaip jeigu ko nerasdavau, eidavau ieškoti į jo guolį prapuolusių daiktų ieškoti. Dažniausiai tai būdavo tapkės.
Tiesa, klausdavau ir kaimynų ar negirdi mūsų augintinio inkšimo kai mūsų nėra namuose - sakė, kad ne.
Tai va, esu begalo patenkinta savo augintiniu - jis tikras "proto bokštas", viską supranta. Labai mėgsta važiuoti į kaimą, tai namiškių prašau, kad tik anksti neprasitartų, kad važiuosime, nes kai tik išgirsta, kad važiuosime, tuoj prasideda paruošiamieji darbai - tampo kažkokius, nevietoje padėtus daiktus, išpaskos sekioja - vienu žodžiu, jokios ramybės biggrin.gif
Atsakyti
Labai simpatiški padaužos smile.gif
Atsakyti