Įkraunama...
Įkraunama...

Margučiai - 2

Tęsiam pokalbius apie šv. Velykas, margučių marginimo technikas, dažų gamybą ir pan. 4u.gif

senąją temą galite rasti čia http://www.supermama...?showtopic=1072


ir keletas nuotraukų akims paganyti:
jurvite
user posted image

konservatore
user posted image

naujute
user posted image

tikryte
user posted image

Jurginė
user posted image

Matelyk
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2009 04 20, 11:18)
Tęsiam pokalbius apie šv. Velykas, margučių marginimo technikas, dažų gamybą ir pan.  4u.gif




Oi kas per grozis bigsmile.gif Nu negaliu atsistebeti kokiu gabiu zmoniu yra thumbup.gif Labai jums pavydziu, kad turite tokias geras rankas ir galite marginti su vasku thumbup.gif

As tai kaip su vistos koja doh.gif Man geriau sekasi su svogunu lukstair kiausinius apvisniojus lauke auganciais augalais ax.gif
Atsakyti
mes irgi dazome kiausinius su svogunu laiskais, bet siais metais bandysiu kazka keisti noretusi su vasku pabandyti, ar paskutineti
Atsakyti
Sendien pagalvojau kad jau nelabai ir toli velykos, tad sakiua jau pradesiu pasilikti ispustus kiausinius puosimui namu ir mastau kada jau butu laikas parsinesti berzo sakele kad spetu issprokti jau bent savaite iki svenciu.
Daug sniego, kazin ar snieguoles spes iki velyku islysti laukan.
Gal merginos naudojate kanors naturalaus isgauti kitokes spalves, nei su mirkytais ir nemirkytais svogunais. Vien rudos ir geltonos nesinori, o su pirktiniais tai iki trynio nudazo doh.gif mociute kazka yra minejusi kad su azuolu dazydavo.

"Bordo
Šitaip kiaušiniai nusidažys, jei virsite juos burokėlių sultyse."


Če radau senoje temoje, gal kas esate bande?
Atsakyti
Šiemet Velykos labai anksti.Kažin, jau ar bespėsiu primargint.Bet gal, kaip visada pas mus viskas "ant greitųjų"... blush2.gif O ir lukštų svogūnų neprisikaupiau. O kaip su tom burokėliu sultim nusidažo? Ar ryškiai?
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 02 24, 16:13)
Sendien pagalvojau kad jau nelabai ir toli velykos, tad sakiua jau pradesiu pasilikti ispustus kiausinius puosimui namu ir mastau kada jau butu laikas parsinesti berzo sakele kad spetu issprokti jau bent savaite iki svenciu.
Daug sniego, kazin ar snieguoles spes iki velyku islysti laukan.
Gal merginos naudojate kanors naturalaus isgauti kitokes spalves, nei su mirkytais ir nemirkytais svogunais. Vien rudos ir geltonos nesinori, o su pirktiniais tai iki trynio nudazo  doh.gif  mociute kazka yra minejusi kad su azuolu dazydavo.

"Bordo
Šitaip kiaušiniai nusidažys, jei virsite juos burokėlių sultyse."


Če radau senoje temoje, gal kas esate bande?

su azuolu as irgi girdejus
dar esu dazius su sienu
Atsakyti
Šaunuolės, labai gražu.

Kai vaikai dar visai mažulyčiai buvo (bet vistiek juk dažyti kiaušinius nori) pradžioje pamerkdavau kiaušinius į tuos dažus kur kiekvienioje pard. būna, nudažydavau vienspalviai (fonas) , o tada duodavau vaikams keleto įvairiausių spalvų nagų lako ir jie jau piešdavo piešdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
=Deresa,2010 03 07, 15:00]
su azuolu as irgi girdejus
dar esu dazius su sienu

O kaip ten su tuo sienu? idomu idomu

Dar prisiminiau, kad reikia alksnio zieve mirkyti su surudijuse gelezim. ir tada tam virale virti, bet nors ir teko mokytis dendrologija ( mokslas apie medzius) bet duokit per galva alksnio nepazinsiu biggrin.gif tik is lapu. O kai lapai issproks bus nebelaikas seniai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 08 kovo 2010 - 16:57
Aš taip marginu:
http://img718.images...15/dsc0305w.jpg


 ! 
Temose talpinamos nuotraukos turi atitikti reikalavimus (reikalavimas nuotraukai: prisegti galima sumažintą, ne didesnę nei  600x500 taškų).

Moderatorė Svajūnė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 17 kovo 2010 - 05:02
kaip pavydziu baltu pavydu zmonems kurie moka vasku marginti, vat sitam dalyke tai sugebejimu nerasta pas mane biggrin.gif o dar ta juoda spalva taip grazei atrodo, kokius ce dazus pasirinkote, nes retas atvejis kad butu kiausinem juoda spalva,
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2010 03 13, 14:00)
Aš taip marginu:

Pasakisko grozio marguciai wub.gif Auksines rankeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 03 08, 16:54)
O kaip ten su tuo sienu? idomu idomu

kaip ir su lukstais,uzeri siena i karsta vandeni, kad spalva atsirastu, paskui verdi ar tam vandeni su sienu, ar apvynioji kiausini sienu - gaunasi su juostelem, o su azuolu nebandzius
Atsakyti