Įkraunama...
Įkraunama...

Margučiai - 2

QUOTE(Otilija3 @ 2010 03 21, 16:08)
Sveikos darbštuolės ,
toks kvailas klausimas iškilo.
"paskui merkiu į geležies ir juodalksnio tirpalą''kaip jis gaminamas,ar jį reikia tik sumerkt ar dar ir pavirinti blush2.gif
ir dar:Numarginu vašku, paskui merkiu į geležies ir juodalksnio tirpalą. Po paros verdu svogūnų lukštuose.
tai reiškia kai pamirkai dar reikia svogūnų lukštuose virti? Ar aš kažka čia netaip supratau.Bučiau dėkinga kad paaiškintum tupai moteriškei. biggrin.gif

Oi, ta tirpalas, tai tokia "samadielka". Mėnesiui likus iki Velykų reikia užmerkti surudijusius gelažis į vandenį, palaikius tris savaites juos išimti, paskui merkti juodalksnio žievę. Gaunasi toks tirpalas juodo atspalvio. Jame parą pamirkius kiaušinius, reikia virti svogūnų lukštuose. Sudėtinga procedūra, bet gaunasi ryškiai juoda kiaušinių spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2010 03 21, 21:23)
Oi, ta tirpalas, tai tokia "samadielka". Mėnesiui likus iki Velykų reikia užmerkti surudijusius gelažis į vandenį, palaikius tris savaites juos išimti, paskui merkti juodalksnio žievę. Gaunasi toks tirpalas juodo atspalvio. Jame parą pamirkius kiaušinius, reikia virti svogūnų lukštuose. Sudėtinga procedūra, bet gaunasi ryškiai juoda kiaušinių spalva  smile.gif

Labai dėkui už paaiškynimą,dabar tikrai viską supratau ką ir kaip daryti tik šiemet nebespėsim schmoll.gif aciuks.gif
Atsakyti
Kazkaip uzklausiau apie marguciu dazyma kitoje Velyku temoje. dabar tik pastebejau ,kad yra atskirai tam sukurta temele. Tai pasikartosiu. Kreipiuosi i mazu vaikuciu mamytes. Ka jus duodat savo mazyliams, kadjie patys margintu kiausinelius. Ieskau , kad po marginimo lengai nusiplautu ne ka margesnes rankytes. Lauksiu patarimu
Atsakyti
Sveikutes. Ar galima dazyti vasku tuscius ,ispustus kiausinius? Noreciau kabinti ant medelio.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2010 03 23, 20:40)
Sveikutes. Ar galima dazyti vasku tuscius ,ispustus kiausinius? Noreciau kabinti ant medelio.. ax.gif

Galima. Nesu bandžiusi, bet aš pirma numarginčiau kiaušinį vašku, paskui išpūsčiau.
Atsakyti
Aš marginu jau išpūstus, nes poto be pučiant ir tūkti gali ir apsiteplioja.


Su tuo tirpalu irgi žaidžiau, bet , kad negali poto tokių kiaušinių valgyti verysad.gif todėl renkuosi maistinius dažus.

P.s. Betule , kiaušiniai gražūs. 4u.gif
Atsakyti
user posted image

išpūsti, bet dar nedažyti smile.gif
p.s kas nori išmokti gali parašyti man Až
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ENIGMA: 24 kovo 2010 - 12:49
Enigma,
Čia toks specialus vaškas spalvotas ar tu į jį kažkokių priemaišų pridedi?wink.gif
Atsakyti
Spalvotas vaškas. Taip sakant tobulėjam, kad ne dažyti kiaušinį per kelias spalvas, tai šis būdas greitesnis, minusas tas, kad poto vaško nenuimi, bet čia jau skonio reikalas, nes man patinka kai vaškas būna ant kiaušinių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2010 03 24, 13:14)
Spalvotas vaškas. Taip sakant tobulėjam, kad ne dažyti kiaušinį per kelias spalvas, tai šis būdas greitesnis, minusas tas, kad poto vaško nenuimi, bet čia jau skonio reikalas, nes man patinka kai vaškas būna ant kiaušinių  blush2.gif

iš kur gauti spalvoto vaško?
jau keli metai ieškau ir eksperimentuoju dažydama baltą, bet nieks nesigauna biggrin.gif

beja, aš jau irgi atidariau marginimo sezoną, jei būtų norinčių pasimokinti marginti vašku, rašykit mirksiukas.gif pamokos nemokamos tik su savo kiaušiniais biggrin.gif galima kuo puikiausiai išnaudoti artėjantį savaitgalį mirksiukas.gif

beja mano vaikis irgi margina vašku, ir jam tokia pramoga, atrakcija, kad kitokių marginimų ir nesinori biggrin.gif
Atsakyti
is ko galima pasidaryti kaisinio forma?
Papildyta:
kokiu darbeliu velykomsgalima pasidayti namie ? su maziuku sergam tai nors laika gerai praleistumem
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2010 03 24, 13:29)

išpūsti, bet dar nedažyti  smile.gif
p.s kas nori išmokti gali parašyti man Až

nu jau labai grazus kiausinukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .tai isduokit paslapty,kaip juos cia dazyt reik g.gif .kam cia i ta AZ rasyt blink.gif ,negi gaila ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 29 kovo 2010 - 07:43