Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti vestuvių pobūvio erdves

QUOTE(danuciuksss @ 2013 05 24, 14:50)
O ka kabinsite virs jaunuju,as dabar susimasciau ar is vis reikia ka kabinti,pas mus sodyba su daug langu,tai tektu uz nugaros kabinti ant lango karkaso,tai galvoju gal is vis nieko nekabinti,ar cia turi kokia reiksme tos raides???


Manau, kad ir nereikia ant lango nieko kabinti. Galit ant palangių, jei yra galimybė ,padėti vazų su gėlėm arba žvakides.
Atsakyti
QUOTE(danuciuksss @ 2013 05 24, 15:50)
O ka kabinsite virs jaunuju,as dabar susimasciau ar is vis reikia ka kabinti,pas mus sodyba su daug langu,tai tektu uz nugaros kabinti ant lango karkaso,tai galvoju gal is vis nieko nekabinti,ar cia turi kokia reiksme tos raides???

as tai pvz raidziu nekabinsiu, man labai jos nepatinka, ypac kai anksciau jas is rutu darydavo doh.gif mes virs galvu sirdis arba balandzius du kabinsim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 26, 18:37)
as tai pvz raidziu nekabinsiu, man labai jos nepatinka, ypac kai anksciau jas is rutu darydavo doh.gif  mes virs galvu sirdis arba balandzius du kabinsim bigsmile.gif

Mes raidžių irgi nelabai norim..išvis man nelabai patinka kad kažkas turi kabėt virš galvos - gi ir taip visi žinos, kas ten tie jaunieji ir kur jie sėdi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upsy_daisy @ 2013 05 26, 20:03)
Mes raidžių irgi nelabai norim..išvis man nelabai patinka kad kažkas turi kabėt virš galvos - gi ir taip visi žinos, kas ten tie jaunieji ir kur jie sėdi smile.gif

O kaip prieš tai būdavo...prieš vestuves pamergės su pabroliais šventės vietą belekaip papuosdavo, lubas su tampomo popieriaus girliandomis apkarstydavo, sienas plakatais juokingais nupiestais, arba juokingais užrašais, o virš galvos visada būdavo dvi raidės iš rūtų padarytos....ir taip metai iš metų, tas pats per tą pati.....gerai kad mes kitais laikais tuokiames biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 26, 22:34)
O kaip prieš tai būdavo...prieš vestuves pamergės su pabroliais šventės vietą belekaip papuosdavo, lubas su tampomo popieriaus girliandomis apkarstydavo, sienas plakatais juokingais nupiestais, arba juokingais užrašais, o virš galvos visada būdavo dvi raidės iš rūtų padarytos....ir taip metai iš metų, tas pats per tą pati.....gerai kad mes kitais laikais tuokiames biggrin.gif

Na tos tradicijos turi savotiško žavesio man wub.gif o keitimasis tai tikrai normalu, nors gal ir dabar kiti nori girliandų ant lubų, gi visų skoniai skirtingi smile.gif
gal kas planuojat salę puoštis helio balionais? įdomu kokios kainos, ir ar galima tą patį helio balioną išsinuomot g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upsy_daisy @ 2013 05 26, 22:57)
Na tos tradicijos turi savotiško žavesio man  wub.gif  o keitimasis tai tikrai normalu, nors gal ir dabar kiti nori girliandų ant lubų, gi visų skoniai skirtingi  smile.gif 
gal kas planuojat salę puoštis helio balionais? įdomu kokios kainos, ir ar galima tą patį helio balioną išsinuomot  g.gif  smile.gif

Vieno baliono priputimas heliu apie 6 lt, vakar domėjausi...
Atsakyti
QUOTE(upsy_daisy @ 2013 05 26, 21:57)
Na tos tradicijos turi savotiško žavesio man  wub.gif  o keitimasis tai tikrai normalu, nors gal ir dabar kiti nori girliandų ant lubų, gi visų skoniai skirtingi  smile.gif 
gal kas planuojat salę puoštis helio balionais? įdomu kokios kainos, ir ar galima tą patį helio balioną išsinuomot  g.gif  smile.gif


Galima ir nusipirkti , ir išsinuomoti helio dujų balionų ; ir patiems pūstis.
Tada vieneto kaina gaunasi panašiai 4lt, jei didesni balionėliai apie 5lt.
Atsakyti
pas mus sake helio balionas 7lt laikosi ore apie 20val,mes sukame galva del 00.00 su helio sviecianciais balionais.dabar MB masto kad helio baliona pirkti per ebaytipo kazkoks vienkartinis? ax.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(danuciuksss @ 2013 05 27, 17:04)
pas mus sake helio balionas 7lt laikosi ore apie 20val,mes sukame galva del 00.00 su helio sviecianciais balionais.dabar MB masto kad helio baliona pirkti per ebaytipo kazkoks vienkartinis? ax.gif  ax.gif

virs musu tikriausiai nieko ir nekabinsim,nes daug langu it nera kur net,rutos man is vis negrazu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 27, 00:29)
Vieno baliono priputimas heliu apie 6 lt, vakar domėjausi...



QUOTE(--rita @ 2013 05 27, 09:36)
Galima ir nusipirkti , ir išsinuomoti helio dujų balionų ; ir patiems pūstis.
Tada vieneto kaina gaunasi panašiai 4lt, jei didesni balionėliai apie 5lt.

Dėkoju, bet kainos tai tikrai doh.gif tik va kaip su jais daryti, iš vakaro pūsti rizika, nebent šeiminkams sakyt kad pripūstų. Nu bet tikrai nepigu jie..... reiks gal tada pasidomėt ir geriau savo balioną įsigyt g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(upsy_daisy @ 2013 05 27, 19:41)
Dėkoju, bet kainos tai tikrai  doh.gif  tik va kaip su jais daryti, iš vakaro pūsti rizika, nebent šeiminkams sakyt kad pripūstų. Nu bet tikrai nepigu jie..... reiks gal tada pasidomėt ir geriau savo balioną įsigyt  g.gif  unsure.gif

Mes irgi planuojam savo helio balioną įsigyti, tik irgi klausymas kas juos pripūsti galės....nes nei iš vakaro nei ryte nesinori....manau irgi aptarnaujančio personalo prašysime pagalbos, kad kelias val.prieš vidurnaktį pripustu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 28, 14:58)
Mes irgi planuojam savo helio balioną įsigyti, tik irgi klausymas kas juos pripūsti galės....nes nei iš vakaro nei ryte nesinori....manau irgi aptarnaujančio personalo prašysime pagalbos, kad kelias val.prieš vidurnaktį pripustu g.gif

Mes kai neseniai buvome vestuvese,tai balionus pripute pabroliai pamerges greitai viskas ten vyko,vienas pucia kitas risa,tik ten su saltosiom ugnelem buvo,tai minusas tas,kad susipainiojo viskas,bet ispainiojo... ax.gif
bet buvo taip kad ne vienas balionas susprogo puciant,tai turekit daugiau smile.gif
As galvoju savo pirma pora ipareigoti i tai kad suvadovautu...
Dar toki vaizdeli maciau,kad tuos svieciancius balionus paleidzia tik jaunieju o ne kiekvienas svecias,tai man labai patiko ir graziai 4u.gif
http://www.youtube.c...h?v=Zo_7r9YZLyI
Papildyta:
QUOTE(danuciuksss @ 2013 05 29, 12:15)
Mes kai neseniai buvome vestuvese,tai balionus pripute pabroliai pamerges greitai viskas ten vyko,vienas pucia kitas risa,tik ten su saltosiom ugnelem buvo,tai minusas tas,kad susipainiojo viskas,bet ispainiojo... ax.gif
bet buvo taip kad ne vienas balionas susprogo puciant,tai turekit daugiau smile.gif
As galvoju savo pirma pora ipareigoti i tai kad suvadovautu...
Dar toki vaizdeli maciau,kad tuos svieciancius balionus paleidzia tik jaunieju o ne kiekvienas svecias,tai man labai patiko ir graziai  4u.gif
http://www.youtube.c...h?v=Zo_7r9YZLyI

cia parodyta kaip istraukti ta lapeli
http://www.youtube.c...h?v=xkQco4A1EuQ
Atsakyti
QUOTE(danuciuksss @ 2013 05 29, 12:17)
Mes kai neseniai buvome vestuvese,tai balionus pripute pabroliai pamerges greitai viskas ten vyko,vienas pucia kitas risa,tik ten su saltosiom ugnelem buvo,tai minusas tas,kad susipainiojo viskas,bet ispainiojo... ax.gif
bet buvo taip kad ne vienas balionas susprogo puciant,tai turekit daugiau smile.gif
As galvoju savo pirma pora ipareigoti i tai kad suvadovautu...
Dar toki vaizdeli maciau,kad tuos svieciancius balionus paleidzia tik jaunieju o ne kiekvienas svecias,tai man labai patiko ir graziai  4u.gif
http://www.youtube.c...h?v=Zo_7r9YZLyI
Papildyta:

cia  parodyta kaip istraukti ta lapeli
http://www.youtube.c...h?v=xkQco4A1EuQ

as ta pati vaizdeli irgi pries kelias dienas ziurejau kur tik jaunieji aleidzia bigsmile.gif thumbup.gif
su mama kalbejau , mama irgi sako, taigi kas nors is sveciu gali pripusti, bet as kazkaip nenoriu nei apkrauti nei ka... g.gif paskui dar uzsibaliavos, pamirs doh.gif as geriau aptarnaujanciam personalui tai patiketi zadu g.gif
Atsakyti