Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana-pinigai

Na as taip vienom vestuvem supakavau pinigelius smile.gif savaitgali viena drauge ejoi vestuves, tai irgi toki pati aukso puoda darem smile.gif tik nedejau tada kaspino, o biserio budu laumzirgi is karoliuku suveriau ir priklijavau smile.gif


user posted image
user posted image
Atsakyti
mes dovanojom draugams pinigu medi ir graziais mediniais segtukais prisegem is pinigu islankstystus geliu zieduskus. tik ta grozy dar iviniojom i persvieciama geliu popieriu, kad pinigeliai neiskristu! liepem priziureti, kad daugiau ziedeliu uzderetu.

dar pridejom neperdidziausia drobini maisa, kuriame buvo ryziu kruopos ir ivairiausios monetos! liepem atsisijoti pelus nuo grudu!
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglootia:) @ 2007 10 02, 16:25)
Na as taip vienom vestuvem supakavau pinigelius smile.gif savaitgali viena drauge ejoi vestuves, tai irgi toki pati aukso puoda darem smile.gif tik nedejau tada kaspino, o biserio budu laumzirgi is karoliuku suveriau ir priklijavau smile.gif
user posted image
user posted image

Noreciau paziureti,bet ko tai nebegaliu ax.gif .Ar dar butu galimybe pamatyti jusu darbeli? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(justess22 @ 2008 04 11, 16:05)
Paprašė manęs sumąstyt, kaip čia originaliai tuos pinigėlius supakuot, kad nebūtų vokelyje...tai štai kas gavosi:

Man labai grazi jusu ideja,tik va,ar jus ta burbula pirkote jau toki(jai ne paslaptis,tai kur?),ar darete?Jai darete,tai gal galetumete pasakyti,kaip sis grozis darosi ir kur perkamos tos sakeles burbului,nes karoliukai ir juostele tai ne problema.Ir ar tuos karoliukus klijavote,ar verete?Buciau labai dekinga uz atsakyma 4u.gif .
Atsakyti
Geras!! biggrin.gif Niekada nepaglvojau kad galima taip originalei pinigus padovanoti... smile.gif Valio arteja puseseres vestuves reikes ka nors originalaus sugalvot.kilo mintis reikia nupirkti pinigu medi ir prie lapeliu pritvirtint daug banknotu,na ir tada jau ka nors sushnbeket i tema 4u.gif
Atsakyti
ideja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 09 19, 00:02)
as drauges vestuvems pakavau dovana vat kaip  biggrin.gif i dovanu remeli sudejau po 10 litu kupiuras taip, kad is skaiciuku gautusi 1000000. pirma kupiura dejau nelankstyta, o kitose uzlenkdavau vieneta. po apacia parasem - pirma milijona dovanojame, o visus kitus linkime uzsidirbti patiems  biggrin.gif



Žinau šita būdą ne karta esu juo pasinaudojusi, tik pirma kupiūrą reikia nelenkti, tada gražiau gaunasi thumbup.gif
Papildyta:
Nu ta prasme dedi kupiūrą o ant jos kitas, gaunasi iš kito galo nei paveiksliukyje
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 09 18, 23:02)
as drauges vestuvems pakavau dovana vat kaip  biggrin.gif i dovanu remeli sudejau po 10 litu kupiuras taip, kad is skaiciuku gautusi 1000000. pirma kupiura dejau nelankstyta, o kitose uzlenkdavau vieneta. po apacia parasem - pirma milijona dovanojame, o visus kitus linkime uzsidirbti patiems  biggrin.gif

ir aš pernai draugams panašiai supakavau pinigus, tik dar nupiečiau piešinuka, ir įklijavau i jaunavedžių galvas jų foto blush2.gif Manau jie liko patenkinti blush2.gif Jei rasiu foto, įdėsiu vėliau
Atsakyti
nu man tekę įvairiai pinigėlius supakuot-buvo pageidavimų ant plytos pritvirtint-tipo plyta-namo statybai,o pinigėliai-stogui virš galvos,nu bet ten jie daug visko buvo prigalvoję prie dovanos,tai įteikimas atrodė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,dar tekę metaliniais pinigėliais surinktą sumą vis į ką nors įmontuot-tipo ledų porcija(,,vaflis"iš popieriaus,o ledo viršus-plaušas(nu ne plaušas,angelo plaukai vadinas,baisiai gražus daiktas),be to dar kokių papuošimų pritvirtini,galima kaip puokštę pateikt-dariau ir pinigų medį-iš vielos pasidariau ,,medį",o vietoj lapų-metaliniai pinigėliai su floristiniais klijais pritvirtinti,žiedus tikrus tvirtinau,su kolbutėm kad nenuvystų,plaušas viską paslepia,o patį medį kol dar be lapų nupurkšt galima aerozoliniais dažais,yra senukuos visokių spalvų.Dar galima ir pinigų maiša pagamint,tik kad daugiau darbo išpakuojant-kiekvieną pinigėlį kaip saldainį supakuoti
Atsakyti
savo draugės vestuvėms sugalvojau ir panaudojau, panaudosiu ir šį savaitgalį pusbrolio vestuvėms: nupirkom aitvarą, jį supakuodami sudėjom pinigėlius šalia ir įteikdami prilinkėjom, kad šis aitvaras turtus neštų, kad kai nepritekliai užpuls, tegul paleidžia jį pasiskraidyti smile.gif
Atsakyti
Pries menesiuk vestuvese dalyvavau- iskeitem pinigelius metaliniais litais ir i skrynele sukrovem smile.gif
Palinkejom, kad ji pildytusi kuo pilnesne smile.gif
Atsakyti
Rdau gerų idėjų kaip supakuoti pinigėlius AČIŪ VISOMS 4u.gif

O mums kai ženijomės irgi padarė vieną labai originalią dovaną smile.gif

Per vestuves atnešė didelę bananų dėžę su bananais. (normali dėžė, kaip parduotuvėms veža)
Kai išpakavom tą dėžę joje radom lėlę (baby borną) negriuką kuris buvo su sijoniuku iš dolerių šimtinių. Ir laišką tipo nuo mano vyro meilužės iš afrokos. Tame laiške parašyta, kad čia mano vyras kai važiavo į komandiruotę prisidirbo ir dabar ta moteriškė siunčia tipo pridirbai tai ir augink. Ten toks ilgas gražus laiškas buvo. Mus dar tada teko ir tam leliukui pampersus pakeist ir pamaitint.
Buvo labai linksma 4u.gif

Kadangi visi sveteliai nešė pinigus vokeliuose tai ta dovana buvo vienintelė kuri liko.
Atsakyti
geras smile.gif man sita ideja labai patiko, ar galeciau pasiskolinti? 4u.gif
Atsakyti