Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana-pinigai

QUOTE(calykusu @ 2009 04 15, 14:47)
va šitaip gal  biggrin.gif



o paveikslelio remelius pati darei ar kur nors pirkai? nes man labai patiko tavo pasiulymas thumbup.gif
Atsakyti
prisimenu kažkada isškeitem pinigėlius t.y. 200 litu po viena litą ir nupirkom ilgas ryškias "Pepės" kojines. įdėjom į viena ir į kita po šimta monetų. ir prieš dovanodami pasakėm. Kad Jūsų namuose kojinėse užslėptų pinigėliu niekada netruktu.

Mano sesuo per mano vestuves tai po viena litą sudėjo į lobių skrynele. Labai gražiai atrodė tai ta skrynele su tais pinigėliais iki šiol tebestovi.

O kai buvo sesers vestuves tai norėjom ką nors juokingo padaryti. tai į didele dėžę idėjom dvi plytas suvyniotas i folija dėl svorio. ir prikepėm pilna dėžę popkornų. o pinigėlius po dešimt litų suvyniojom į foliją ir išmaišėm po visą dėžę. smile.gif paskui sesuo su vyru juokėsi ir sakė popkornus ilgai valgem biggrin.gif buvo smagu
Atsakyti
QUOTE(-=Nikutea=- @ 2009 04 19, 17:16)
Galima ir taip  mirksiukas.gif
user posted image

Nemažai idėjų yra temikėje "Originalios vestuvių dovanos"  4u.gif



Labai patiko šis pateikimas.
parodau ir kitą
čia ne vestuvių, bet idėja tinka ir vestuvėms.

user posted image
Atsakyti
Galima iskeisti pinigelius po 5 lt ir sudeti i skrynute arba i grazia taupykle
Atsakyti
QUOTE(daivadavija @ 2009 05 09, 19:04)
prisimenu kažkada isškeitem pinigėlius t.y. 200 litu po viena litą ir nupirkom ilgas ryškias "Pepės" kojines. įdėjom į viena ir į kita po šimta monetų. ir prieš dovanodami pasakėm. Kad Jūsų namuose kojinėse užslėptų pinigėliu niekada netruktu.

Mano sesuo per mano vestuves tai po viena litą sudėjo į lobių skrynele. Labai gražiai atrodė tai ta skrynele su tais pinigėliais iki šiol tebestovi.

O kai buvo sesers vestuves tai norėjom ką nors juokingo padaryti. tai į didele dėžę idėjom dvi plytas suvyniotas i folija dėl svorio. ir prikepėm pilna dėžę popkornų. o pinigėlius po dešimt litų suvyniojom į foliją ir išmaišėm po visą dėžę.  smile.gif  paskui sesuo su vyru juokėsi ir sakė popkornus ilgai valgem biggrin.gif  buvo smagu



man tai tas su plytom ir popkornais labai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip jum tokia ideja?user posted image
Atsakyti
As nieko nematau. Nesuprantu kas ten su ta gelyte? Turiu toki dar klausima: o kiek dabar pinigu dazniausiai dovanoja per vestuves?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina-Lita: 04 birželio 2009 - 19:32
Mes gavome skrynele su ryziais ir 5 litu monetomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(calykusu @ 2009 04 15, 11:47)
va šitaip gal  biggrin.gif


sveikos smile.gif
mes darem toki draugu vestuvem tik dar uzrasem"Pirma milijona dovanojam,kitus uzsidirbkit patys"ideja radau kaskur cia SM thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina-Lita @ 2009 06 04, 20:31)
As nieko nematau. Nesuprantu kas ten su ta gelyte? Turiu toki dar klausima: o kiek dabar pinigu dazniausiai dovanoja per vestuves?



nu bet kiek as ejau kur ir su kuo snekejau tai po simta litu nuo galvos. tai jai eini su vyru dviese tai 200 litu. nezinau gal per daug gal per mazai bet mes tai taip dovanojam.
Atsakyti
Mes eidami kaip svečiai nešėm 300 Lt, glėbį rožių ir 1,5 l šampano butelį 4u.gif Kiekvienas pagal galimybes mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as 100lt i gimsa dovanoju,o jau i vestuves 200lt bigsmile.gif ir as neskaitau kad cia yra daug biggrin.gif

Atsakyti