Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimėliai

sutažo juostelė , ar kas naudojot būtent šitą? kaina super o kokybė ?
Atsakyti
Sveiki, gal kas zinote ar vestant orams siauliu kastonu alejoje visdar vyksta blusu turgus? Ar norint ten prekiauti reikia kokio leidimo ar is anksto uzsiimti vieta?
Gal atsiras kokia siauliete-rankdarbiete, kuri noretu kartu prekiauti (prekiauciau paveikslais) Kartu vis smagiau 4u.gif
Atsakyti
Merginos, tos kurios turi savo rankdarbiu puslapiukus facebook'e, gal zinot ar norint pasireklamuot puslapiuka desiniam sone reikia moketi kokius nors mokescius ir kaip tas apmokejimas vyksta? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas paaiškintų kaip tai daroma (nedraugauju su anglų k.)
http://www.youtube.c...feature=related
ar nuorodą į temą galite kas įmesti, nes pati neradau. Nežinau kaip tai lietuviškai vadinasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapuke12323 @ 2012 06 26, 08:09)
Gal ne i tema rasau, bet kodel rankdarbiu skyrelyje neleidzia sukurti temos? help.gif

ir mane tai domina? aciu
Atsakyti
kaip nustatyti laiką? pas mane rodo, kad komentarai ateina iš ateities biggrin.gif jei kas nors parašo komentarą 12:00, man rodo, kad jis parašytas 13:00val. nerandu kur nustatyt teisingai.
Atsakyti
Laba diena, neradau kur labiau tiktų mano klausimas, bet gal kas nors žinote kur Kaune būtų galima rasti vietą, kur vertina juvelyrinius dirbinius ir kokios maždaug kainos būtų? Atsiprašau jei klausimas ne į temą...
Atsakyti
QUOTE(Murdeko @ 2012 11 28, 23:01)
kaip nustatyti laiką? pas mane rodo, kad komentarai ateina iš ateities biggrin.gif jei kas nors parašo komentarą 12:00, man rodo, kad jis parašytas 13:00val. nerandu kur nustatyt teisingai.

Viršuje yra Mano nustatymai, tada kairėje apačioje Forumų nustatymai ir pasikeiti į laiko zoną GMT plius 1
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2012 12 06, 09:24)
Viršuje yra Mano nustatymai, tada kairėje apačioje Forumų nustatymai ir pasikeiti į laiko zoną GMT plius 1

nustačiau, atrodo gerai dabar. bet keista, juk Vilnius yra gtm plius 2, taip buvau ir nustačius, kodėl plius 1...
vienaip ar kitaip - ačiū, jau veikia:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murdeko: 06 gruodžio 2012 - 22:49
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sambuka**: 13 gruodžio 2012 - 21:22
Namuose dabar ,,ant bangos" aviukas Šonas- gal kas turit iškarpėlių ir idėjų, kaip tokį pasiųsti pačiai ax.gif dėkui 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sveiki,

labai pegelbėtumėt, jei galėtumėt atsakyt keletą paprastų klausimų dėl pynimo laikraščiais. Kai pini tarkim pintinę, aplinkui veji ir viena vytelė baigiasi, tada sekančią reikia dadurt, kažkaip užbaigti ar kaip?
Ar pinant didesnius objektus vytelių storis turi būt toks pat ar gal storesnės?
Pavyzdžiuose yra ir keletos spalvų darbų, ar dažote visada tik baigus pinti?
Atsakyti