Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

26-oji tema
http://www.supermama...?...3828&st=590


user posted image



Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:
* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

Natūralios sertifikuotos kosmetikos gamintojų sąrašas

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarmoje (Madara)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)

Prekybos taškai Vilniuje:
* „Nimfali“, PC Mada (Senteurs du Sud, Fenigia, Lauralep, Cieal d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* „Operos vaistinė“ (Negyvosios jūros purvas, Negyvosios jūros druska)
* „Žalia Žalia“, Stepono g. 6 (Dr. Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi)
* „Bio pasaulis“, PC VCUP (Logona, Sante, Florame)
* „Eko studija“, PC VCUP (ECO, Sophyto)
* „Holos“, Užupio g. 4 (Weleda, Urtekram)
* „Baroca“, Užupio g. 9 (Madara, GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* „Sveiki produktai“ (Valgomi ir nevalgomi dalykai)

Mylimieji Kvapų namai :
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
*Vokietijos internetinė parduotuvė
*Natūralios kosmetikos ir kt. prekių parduotuvė Vokietijoje
*Ebay parduotuvėlė
*„Nikovita“
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 17 balandžio 2009 - 08:49
Ačiū Bitutei už operatyviai atidarytą temą smile.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 16, 23:15)
ta ir norejau pasakyti, kad jei aliejaus spalva yra tokia tamsiai raudona - tai panaudoti ekstrahentai. yra nuo vabdziu, bet ar jis skirtas ir nuo erkiu -tai nezinau, joms gerai baibyti yra gvaizdikeliu EA
KN


tai spalva ne raudona, o kaip supratau, kaip kokio alyvuogių al. Dar pasiskambinsiu...

Nuo vabzdžių, konkrečiai uodų naudojau citronellos ea, gan efektyvu.Įmaišydavau į kremą.
O radau, kad nuo erkių arbatm. ea tinka. 10 lašų į 50 ml vandens. Rusiškai receptai nuo įv. vabzdžių čia
Iš ten patentuotas receptas:
ЭМ Эвкалипта лимонного 20% -citrininis eukaliptas
ЭМ Лемонграсса 1%-citrinžolė
ЭМ Цитронеллы 1%-citronela
ЭМ Мяты болотной (Mentha pulegium) 1%-pekinė mėta
Этиловый спирт - 77% -etilo spiritas

paprasčiausias nurodytas repelentas-pipirmėtės ea+citronelos ea.

Visgi manau, reik atidaryt naują temą apie aliejus ir e.a, tik kurioj vietoj geriau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 17 balandžio 2009 - 08:33
QUOTE(bryyla @ 2009 04 16, 16:48)
kaip tavo mamai tinka? as dar labai jauna, bet mano oda sausa, galvoju gal tiktu... koks jis: riebus ar i lengvuma? zada ji naudoti kaip kasdieni krema ar tik pries saules vonias?  g.gif
o tas Weleda su cinku apsaugo nuo saules? kodel butent ji pasirinkai?
sutinku  drinks_cheers.gif

nežinau ar mano mamai jis tinka, nes ji neitin draugiškai nusiteikus natūralių priemonių atžvilgiu.. nusipirko sintetini prie to weledos... Šiaip sakė visai normalus.
Lyg nėra laai riebus. Turėjo naudoti kasdienai, bet kaip dabar bus kai nusipirko ta sintetinį, tai nežinau.

Tą su cinku weledos nusipirkau, nes prisikaičiau kunigundos pasisakymus blush2.gif bandau gydyti MB spuogavimąsi... blush2.gif Ir pati naudoju.
Kaip sakė HOLOS pardavėja, kad visuose weleda kremuose yra bent minimali apsauga nuo saulės g.gif


QUOTE(Dovish @ 2009 04 16, 19:07)
Bambukinis man irgi labai patiko, na, bet labai didelis minusas, kad aliejaus neišplauna..

Man beveik visi sunkiai aliejų išplauna, tai aš tris kartus galvą plaunu... tada esu tikra kad išplaus unsure.gif

Logonos esu bandžiusi tik nuo pleiskanų šampūną. Tai jis man tik dar daugiau jų pabėrė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kunigunda78 @ 2009 04 16, 21:26)
paprastai - uzpili sauja karstu vandeniu, dar siek tiek paverdi, o atvesusiu nuskalauji isplautus plaukus -jo nuskalauti jau nebereikia


o kokiu kiekiu vandens uzpilti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 16, 16:28)
nu velnias su ta Lavera ir jos šampūnais.. Negalėjot papasakot anksčiau, kol nebuvau pajamusi  Nu bet gal man visai tiks 


o koki tu uzsisakei?
MB labiausiai patiko hauschkos riebiems plaukams, kol neisbande laveros su apelsinais ax.gif man kol kas tas hauschkos pats geriausias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 16, 21:25)
Siandien nusipirkau apelsinu EA - koks kvapas  wub.gif. Savaitgali bandysiu darytis spa afrikietisko molio "muila" - imsiu to molio, siek tiek hidrolato, kokio nors aliejuko keleta lasu ir apelsinu EA, gal dar cukraus rudojo (putojimui). Man tas molis kunui  thumbup.gif, jokia duske neprilygsta  ax.gif


Man apelsinų kvapas irgi nerealus. Turiu muiliuką apelsinų kvapo iš Daddygirl, tai kiekvieną dieną juo naudodamasi "kaifuoju" wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Tiek, kad nieko negaminu, neturiu jokių garintuvų ir pan., tai pati ir neperku apelsinų EA, nes nežinočiau, kur jį panaudoti ax.gif

QUOTE(katutis @ 2009 04 16, 22:32)
atsargiai su jų kvapais, iš pradžių apuostykit - tikrai kažkokie neįprasti, MB vos sunaudojo buteliuką  doh.gif


aha, aš prieš pirkdama MB pauosčiau ir vos nenugriuvau - aštrokas kvapas pasirodė, tad ėmiau tą wake up, kur citrusais kvepia biggrin.gif Šiaip MB išvis švelnių ir "skanių" kvapų mėgėjas, jam pastoviai mano visi šampūnai "nefaini", nes nekvepia kokiais pvz. saldainiais....
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 04 17, 08:07)
Žodžiu, aš siūlau sukurti blogą,


dėl savęs tai labai abejoju, kad turėsiu tam laiko sad.gif Idėja gal ir nieko, bet yra vienas didelis minusas - parašai klausimą prie kokio šampūno ir gali tekti laukti kelias savaites, kol kas nors jį pamatys... O čia viskas greitai thumbup.gif Nors ir tai laiko šitas forumas ojoj, kiek suvalgo doh.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 04 17, 09:02)
o kokiu kiekiu vandens uzpilti? 4u.gif


kad gerokai apsemtų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sviripilė @ 2009 04 17, 09:04)
aha, aš prieš pirkdama MB pauosčiau ir vos nenugriuvau - aštrokas kvapas pasirodė, tad ėmiau tą wake up, kur citrusais kvepia  biggrin.gif


mano irgi taip pat doh.gif Tą želę iš Sveikų produktų ilgai bandė sunaudot, kai tuo tarpu ožkos pieno ir migdolų iš Nimfali suėjo labai greitai biggrin.gif

dabar iš Laveros gaus kokosų su vanile, tikiuosi, kad tiks ir patiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 04 17, 10:11)

kad gerokai apsemtų  4u.gif


4u.gif
vis planuoju su tais skalavimais pasiterlioti, ale neprisiruosiu doh.gif
Papildyta:
beje, noriu MB vardu pagirti Speick vyriskas skutimosi putas ax.gif
bijojau, kad MB netiks, nes neputos kaip nenaturalios, bet viskas gerai, jam kuo puikiausiai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia rami @ 2009 04 17, 00:35)
Mergaites, neapleiskit mano klausimo  4u.gif noriu iki rytojaus issirinkt monoi. kuri jus naudojat? apibudinkit tiare kvapa? ar stiprus vanilinio kvapas?

man visi trys monoi patinka.. na tas kur nekvepintas tokio specifinio kvapo, bet as ji ir pirkau, nes dazniausiai naudoju plaukams, tai brangiu nenoriu pirkt biggrin.gif

QUOTE(Monica @ 2009 04 17, 09:26)
Visgi manau, reik atidaryt naują temą apie aliejus ir e.a, tik kurioj vietoj geriau g.gif

tema apie aliejus ir ea jau yra CIA
Atsakyti
tokia rami, apibūdinu monoi wink.gif

paprastas monoi labai lengvo, gal vos į rūgštelę švelnaus kvapo, o vanilinis ir tiaros man skiriasi iš esmės, nes vanilinis yra toks stiprus konditerinis kvapas, o antrasis - stiprus gėlinis, todėl žiūrint, ką labiau mėgsti wink.gif

man asmeniškai labiau gėlinis patinka rolleyes.gif
Atsakyti
Truputuka pataisau pirmaji pranesima (ikeliu nuorodas):

Užsisakome internetu:
*Vokietijos internetinė parduotuvė
*Natūralios kosmetikos ir kt. prekių parduotuvė Vokietijoje
*Ebay parduotuvėlė
*„Nikovita“
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 04 17, 10:53)


Aciu labai aciuks.gif
nespejau nuorodu suaktyvuoti, jau nebegalejau keisti pirmos savo zinutes verysad.gif
Parasiau moderatorei Rasmai kad duotu man leidima
sutvarkyti pradine zinute iki galo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2009 04 17, 08:04)
Šiaip MB išvis švelnių ir "skanių" kvapų mėgėjas, jam pastoviai mano visi šampūnai "nefaini", nes nekvepia kokiais pvz. saldainiais....


drinks_cheers.gif as sita jau kelis kartus esu girdejus, kad neziurint nuomones apie 'vyriskus' kvapus, is tiesu patys vyrai megsta saldzius, skanius smile.gif
Atsakyti