Įkraunama...
Įkraunama...

ar žmonės su vienodais vardais panašūs?

QUOTE(Mishelle @ 2005 08 27, 20:46)
Šita tema man panaši į diskusijas apie Zodiako ženklus, juk taip pat negalima teigti, jog visi Ožiaragiai ar Jaučiai vienodi, o visgi panašumų atrasti smagu smile.gif

O tai pvz. Barmalėjus (avinas) panašesnis į Jeronimą (aviną) ar į Barmalėjų (vandenį)? O dar juk ir gimimo metai gi panašiais daryt turėtų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , gimimo valanda taip pat...per daug man čia maišalynės biggrin.gif
O ir tėvai juk nei Barmalėjai (nei avinai) turbūt turi šiokio tokio panašumo su vaikais smile.gif
Atsakyti
kiek pažįstu Astų, tai visos kaip diena nuo nakties skirtingos... lyginti pagal vardus g.gif vardas - mados reikalas, bangom ėjo matai, gabijos, gabrielės, karoliai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 08 27, 20:59)
O tai pvz. Barmalėjus (avinas) panašesnis į Jeronimą (aviną) ar į Barmalėjų (vandenį)? O dar juk ir gimimo metai gi panašiais daryt turėtų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif , gimimo valanda taip pat...per daug man čia maišalynės  biggrin.gif
O ir tėvai juk nei Barmalėjai (nei avinai) turbūt turi šiokio tokio panašumo su vaikais  smile.gif

Karbyne, "suvartei" mane biggrin.gif Bet vis viena, man įdomi tema, skaitau ir laukiu apie kitus vardus atsiliepimų, apie savąjį taip pat smile.gif
Atsakyti
Žiūrėk, galima padaryti eksperimentą (nes vis tiek viskas tik spėlionių lygy).
Pvz. aš surašau čia kelis vardus (kokių žmonių pažįstamų). Kitos pabando surašyti sąvybes tų žmonių, kuriuos su tokiais vardais pažįsta (jei daug su tuo pačiu vardu, tegu išsirenka vieną).
Aš kam nors galiu išsiųsti iš anksto tų žmonių "apibūdinimus" į až...kai jau vardai bus apibūdinti, tas "kas nors" (aišku jei tas "kas nors ir apskritai eksperimento dalyvių bus laugh.gif )tegu paviešina. rolleyes.gif Rizikuoju apsijuokti, nu bet gi tam ir forumas ... vis pramoga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 27 rugpjūčio 2005 - 21:11
..jo, mes su sese nesenai skaciavome kiek daug pazystu vaikinu Dariu ir kokie jie panasus tongue.gif Ir nieko gero...: palaidunai, megstantys flirta, kompanijas, nelabai patikimi...pagyrunai..Na, nieko nenoriu izeisti, bet geru savybiu dabar nepamenu mirksiukas.gif
..ir visas Jurgas skaiciavau ir lyginau biggrin.gif vaje, visos grazios, truputeli naivios, protingos ir megstancios buti neistikos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirka @ 2005 08 27, 22:22)
..ir visas Jurgas skaiciavau ir lyginau biggrin.gif  vaje, visos grazios, truputeli naivios, protingos ir megstancios buti neistikos thumbup.gif

Spėk koks procentas moterų apskritai atitinka šiuos apibūdinimus (arba bent kelis jų)? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 08 27, 22:10)
Žiūrėk, galima padaryti eksperimentą (nes vis tiek viskas tik spėlionių lygy).
Pvz. aš surašau čia kelis vardus (kokių žmonių pažįstamų). Kitos pabando surašyti sąvybes tų žmonių, kuriuos su tokiais vardais pažįsta (jei daug su tuo pačiu vardu, tegu išsirenka vieną).
Aš kam nors galiu išsiųsti iš anksto tų žmonių "apibūdinimus" į až...kai jau vardai bus apibūdinti, tas "kas nors" (aišku jei tas "kas nors ir apskritai eksperimento dalyvių bus laugh.gif )tegu paviešina.  rolleyes.gif Rizikuoju apsijuokti, nu bet gi tam ir forumas ... vis pramoga  biggrin.gif

Karbyne, čia tu visai įdomiai sumąstei thumbup.gif Ar teisingai supratau, kad pvz. tu surašai vardus, o kiti išvardija savybes, o kitas variantas, kad turėdama kažkokius vardus omenyje, tiesiog pateiki aprašymus ir reikės bandyti atspėti vardus smile.gif ? Jei ką ne taip supratau, pataisyk, bet šiaip aš "už" ax.gif , tik būtų įdomiau, jei ir kitos supermamietės norėtų sudalyvauti tongue.gif
Atsakyti
Speju, kad mum visoms tinka thumbup.gif biggrin.gif ..................................,bet apie jurgas sakau tik ta, kad kurias zinau visos nerimtos!!!!Labai nerimtos mergelikes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mishelle @ 2005 08 27, 22:35)
tik būtų įdomiau, jei ir kitos supermamietės norėtų sudalyvauti tongue.gif

aha...būt įdomiau blush2.gif
aiškinu esmę
1.Pvz.tau ar kam kitam į až atsiunčiu vardus su trumputėliais savo apibūdinimais (bet tas žmogus negalės apibūdinti tų vardų čia)
2. Parašau forume tik vardus -kitos rašo, ką apie tokius vardus "nešiojančius" žmones galvoja.
3. Tada paviešinami mano "apibūdinimai"
4. tada sako kas ką nori biggrin.gif
Atsakyti
Ok, Karbyne, man tinka rolleyes.gif Kas dar pasirašot mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Mirka @ 2005 08 27, 22:37)
Speju, kad mum visoms tinka thumbup.gif  biggrin.gif ..................................,bet apie jurgas sakau tik ta, kad kurias zinau visos nerimtos!!!!Labai nerimtos mergelikes biggrin.gif


Nu nu, tamista. Savikritiskumo savo atzvilgiu man niekad netruko, taciau pateiktu Jurgos charakteristiku ne uz ka sau nepritaikau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mishelle @ 2005 08 27, 22:53)
Ok, Karbyne, man tinka rolleyes.gif  Kas dar pasirašot mirksiukas.gif ?

pasirasau 4u.gif
Atsakyti