Įkraunama...
Įkraunama...

"Open relationship", kaip sako amerikonai

QUOTE(JaunasTetis @ 2009 04 24, 18:02)
As jau parasiau savo nuomone. Todel kad vyras eme kitaip i jus ziuret ar kazka kito jaust.


Tai as ir klausiu, kas galejo itakoti toki pasikeitima. Su saviskiu jau ne karta apie tai bandziau kalbetis, taciau visiskai nesekmingai.

Suprantu, kad visi vyrai yra skirtingi, bet noreciau bent apibendrinta nuomone susidaryti.
Atsakyti
QUOTE(Ares @ 2009 04 24, 17:35)
Tai as ir klausiu, kas galejo itakoti toki pasikeitima. Su saviskiu jau ne karta apie tai bandziau kalbetis, taciau visiskai nesekmingai.

Suprantu, kad visi vyrai yra skirtingi, bet noreciau bent apibendrinta nuomone susidaryti.

As sakyciau kad vyro jausmai subrendo. Medinis pasakytu kad savininkiskumas atbudo. Jums sprest.
Atsakyti
QUOTE(JaunasTetis @ 2009 04 24, 18:48)
As sakyciau kad vyro jausmai subrendo. Medinis pasakytu kad savininkiskumas atbudo. Jums sprest.


Jei jausmai subrendo, tai tegu taip buna, bet kodel jis sako, kad TIK as negaliu pas kitus eiti? Jei tikrai kazkokia branda atsirastu, tai, manau, pasakytu, kad abu kitu partneriu tureti negalime...o gal as klystu?
Atsakyti
Tik Jusu vyras zino (ar nujaucia, bet net zodziais nemoka isreiksti) kodel taip atsitiko. Nemanau, kad forume rasite tikra atsakyma. 4u.gif

Mano asmenine nuomone jis su tuo sutiko galvodamas, kad Jus visgi kazkur giliai esate ta "tipine" moteris, kuri pakalbes, bet realiai nieko nedarys. O gal is tikro viskas buvo gerai, bet jis su laiku suprato, kad nera jis toks atviras lygiateisikumui ir nori to, ka iprasta is tradiciskesniu moteru gauti ir nieko uz tai atgal neduoti (nes nejau dabar ims is niekur Jums meluoti apie tai kaip esate ta vienintele visam gyvenimui ir su niekuo lovoje nepalyginama). Na o gal kokie draugai "paprotino", kad neaisku ka cia per biesus jis savo moterai leidzia...

Zodziu, kai nera atsakymo, belieka atsakymas "susigalvok pati"...

O susitarimas susitarimu - jei jis Jums blogina sutarties salygas - kazka Jums tiek pat vertingo turetumete gauti mainais. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ares @ 2009 04 24, 17:35)
Suprantu, kad visi vyrai yra skirtingi, bet noreciau bent apibendrinta nuomone susidaryti.

Mano draugas visą gyvenimą gėrė degtinę. Dabar jis geria vyną. Klausimas - kodėl? Noriu susidaryti apibendrintą nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 04 24, 19:59)
Mano draugas visą gyvenimą gėrė degtinę. Dabar jis geria vyną. Klausimas - kodėl? Noriu susidaryti apibendrintą nuomonę.


vyno niekada nemegau, tad negaliu atsakyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ares @ 2009 04 24, 19:06)
vyno niekada nemegau, tad negaliu atsakyti tongue.gif

Tai nesvarbu, kad nemėgstate vyno. Tokį atvirą gyvenimą kiap jūs taip pat retas gyvena. Jūs sakykit ką galvojat, aš apibendrinsiu vėliau...
Atsakyti
Tiesiog vyrukas, kaip ir dauguma vyrų, mano, kad jam galima, o moteriai NE.
Atsakyti
QUOTE(inga. @ 2009 04 28, 11:02)
Tiesiog vyrukas, kaip ir dauguma vyrų, mano, kad jam galima, o moteriai NE.

o tu manai kitaip?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 04 25, 08:44)
Tai nesvarbu, kad nemėgstate vyno. Tokį atvirą gyvenimą kiap jūs taip pat retas gyvena. Jūs sakykit ką galvojat, aš apibendrinsiu vėliau...


Anksciau neipirko vyno tokiais kiekiais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inga. @ 2009 04 28, 11:02)
Tiesiog vyrukas, kaip ir dauguma vyrų, mano, kad jam galima, o moteriai NE.
O , kodėl "dauguma vyrų" ? Aš pažįstu nemažai moterų , kurios panašiai galvoja ir moteris , turinčias santykių ne su oficialiais sutuoktiniais ar draugais , negražiais vardais išvadina ...
Atsakyti
lotuliukas.gif man tai paskaičius iškart iš atminties išlindo 10 metų senumo pokalbis su mano ex. Mūsų skyrybas pačia didžiausia dalimi įtakojo nuolatinė jo neištikimybė, ir kai, praėjus 3 mėnesiams po mūsų faktiško išsiskyrimo (oficialios skyrybos dar nebuvo spėję įvykti, bet jau nebegyvenom kartu),sužinojo, kad baliuje buvau ne viena, pareiškė:
"Ir kaip tau ne gėda, taigi dar net neišsiskyrėm... lotuliukas.gif " O pats tuo metu pats jau pas meilužę persikraustęs buvo.
Vyrai savinasi net ne savas moteris, taip jau yra doh.gif
Atsakyti