Įkraunama...
Įkraunama...

"Open relationship", kaip sako amerikonai

QUOTE(Dukee @ 2009 04 22, 00:06)

Bet norėčiau žinoti, kokį sustiprinimą ėjimas į kairę duoda santykiuose? Ar jums išties ramu, kai jis su kita?


Kad ir kaip keistai tai Jums nuskambes, nejauciu jokio pavydo ar nerimo, jei jis su kita buna. Ir vien del to, jog zinau, kad as irgi kazkuriuo metu su kitu busiu. Tokiais atvejais pastoviu "antriniu" santykiu neuzmezgame, tad zinau, jog nieko rimto tarp ju nebus. Zinoma, visuomet yra galimybe, kad jam kazkuri kita labiau patiks, taciau si tikimybe lygiai tokia pati santykiuose, kuomet vyras ar moteris slaptai apgaudineja savo partneri.

O ar tai stiprina ar silpnina santykius, nezinau. Niekad i tai nesigilinau. Mums tiesiog patinka toks susitarimas...na, bent jau anksciau patiko, kol neatsirado problemu is MB puses. Musu atveju niekuomet nebuna kazko nuobodaus, iprasto, rutinisko...kaskart galime patirti vienas kita is naujo, o tai santykiams prideda tam tikra kibirkstele.

Atsakyti
QUOTE(Ares @ 2009 04 21, 20:28)
Kiekvienas turi savo vertybes ir isitikinimus, kuriais vadovaujasi.

o kokias vertybes turi tureti zmogus, mastantis, kad einant i kaire iziebiama santykiu kibirkstis?


QUOTE(Ares @ 2009 04 21, 21:25)
Kad ir kaip keistai tai Jums nuskambes, nejauciu jokio pavydo ar nerimo, jei jis su kita buna. Ir vien del to, jog zinau, kad as irgi kazkuriuo metu su kitu busiu. Tokiais atvejais pastoviu "antriniu" santykiu neuzmezgame, tad zinau, jog nieko rimto tarp ju nebus. Zinoma, visuomet yra galimybe, kad jam kazkuri kita labiau patiks, taciau si tikimybe lygiai tokia pati santykiuose, kuomet vyras ar moteris slaptai apgaudineja savo partneri.

o man smalsu, is kur tuos kitus partnerius randat? tai buna tik vienos nakties nuotykiai, ar trumpalaikiai meiluziai?
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2009 04 22, 12:00)
o kokias vertybes turi tureti zmogus, mastantis, kad einant i kaire iziebiama santykiu kibirkstis?

Gal - meilė, pagarba ir pasitikėjimas?
Atsakyti
Norėjau temos autorės paklaust - Jūs susituokę? Kiek ilgai kartu? Nes kažkaip nematau tolko kartu būt, jei vis vien einama pastoviai į kairę... Nebent vienas kitą išlaiko, tada abiem gerai... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2009 04 22, 12:22)
Gal - meilė, pagarba ir pasitikėjimas?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai jau tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynziede @ 2009 04 22, 12:30)
Nes kažkaip nematau tolko kartu būt, jei vis vien einama pastoviai į kairę...

O koks "tolkas" nuolat mylėtis tik su tuo pačiu žmogumi?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 04 22, 13:24)
O koks "tolkas" nuolat mylėtis tik su tuo pačiu žmogumi?

O koks tolkas kartu tąsytis, jei vis norisi mylėtis su kitais?
Atsakyti
QUOTE(Melynziede @ 2009 04 22, 13:28)
O koks tolkas kartu tąsytis, jei vis norisi mylėtis su kitais?

Gal ne "tąsytis" o gyventi kartu? Dviem žmonėms, kurie myli vienas kitą, gerbia vienas kitą ir pasitiki vienas kitu.
Jei jūs manote, kad vyras turi priklausyti vien tik jums, tai čia niekuo nesusije nei su meile, nei su pagarba, nei su pasitikėjimu. Tiesiog nuosavybė ir tiek. Šunį nusipirkit.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 04 22, 10:22)
Gal - meilė, pagarba ir pasitikėjimas?

o prie siu zodziu nebeegzistuoja toks dalykas, kaip issitikybe?

Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 04 22, 13:30)
Gal ne "tąsytis" o gyventi kartu? Dviem žmonėms, kurie myli vienas kitą, gerbia vienas kitą ir pasitiki vienas kitu.
Jei jūs manote, kad vyras turi priklausyti vien tik jums, tai čia niekuo nesusije nei su meile, nei su pagarba, nei su pasitikėjimu. Tiesiog nuosavybė ir tiek. Šunį nusipirkit.

Mano šeimoje kitokios nuostatos, ir aš dėl to problemų nekeliu biggrin.gif bet mes dabar ne apie mane, o apie autorės iškeltą problemą... Pagal Jus tada išeina, kad pas autorės vyrą gimsta šuniški instinktai, nes jis savo antros pusės nebenori dalintis... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2009 04 22, 14:02)
o prie siu zodziu nebeegzistuoja toks dalykas, kaip issitikybe?

Gal galite paaiškinti kas tai yra?
Papildyta:
QUOTE(Melynziede @ 2009 04 22, 14:02)
Pagal Jus tada išeina, kad pas autorės vyrą gimsta šuniški instinktai, nes jis savo antros pusės nebenori dalintis...  lotuliukas.gif

Pagal mane niekas niekur neišeina, nes temos autorės vyro aš nepažįstu ir kas jam kur gimsta nežinau. Temos autorė turi kalbėtis su savo vyru ir bandyti jį išgirsti.
Atsakyti
quote=Medinis,2009 04 22, 14:05]
Pagal mane niekas niekur neišeina, nes temos autorės vyro aš nepažįstu ir kas jam kur gimsta nežinau. Temos autorė turi kalbėtis su savo vyru ir bandyti jį išgirsti.
[/quote]
Bandyti išgirsti.... g.gif A la "Brangioji, gal tu jau geriau nebevaikščiok "į kairę", užteks jau, kad aš einu... " Ir tada gyventi ilgai ir laimingai... rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Melynziede,2009 04 22, 13:11]
quote=Medinis,2009 04 22, 14:05]
Pagal mane niekas niekur neišeina, nes temos autorės vyro aš nepažįstu ir kas jam kur gimsta nežinau. Temos autorė turi kalbėtis su savo vyru ir bandyti jį išgirsti.
[/quote]
Bandyti išgirsti.... g.gif A la "Brangioji, gal tu jau geriau nebevaikščiok "į kairę", užteks jau, kad aš einu... " Ir tada gyventi ilgai ir laimingai... rolleyes.gif
[/quote]
butent taip ir masto vyras tikriausiai. Kol eina jis tai jai jokiu pretenziju but kaip ir neturetu. Aisku visu geriausia tai butu abiem nurimti truputuka, nes kitu atveju kvepia dideliais nesutarimais ir gal net skyrybom.
Atsakyti