Įkraunama...
Įkraunama...

Hemangioma

QUOTE(ugniukas @ 2009 04 23, 22:20)
Taip taip...visada jug reikia ziureti i  blogiausia puse..neduok dieve pagalvosi zmogus , kad cia nieko bloga  , iskarto gazdintis kraupiausiais girdetais pavyzdziais reikia,ir is angsto bauginti zmones doh.gif O pas daktarus , kad apziureti reikia , niekas kitaip ir nesako . Mes patys buvom , ir mum pasake , jog tai ne piktybinis kraujagysliu rezginelis. Ir pasiule nieko nedaryti .

Tik man idomu kaip tu metuku neturinti vaika islaikysi ramiai , kol ta demele  lazeriu naikins? Ne visi vaikai kaip ibesti ramus nusedi

Niekas juk ir neziuri i blogiausia puse, Viva31 pamate ta nuorodele kur idejau ir ji pamate,kad pas jos mergytei lygiai tokia pati demele,bet pas gyd.manau geriau parodyti ir tada jau paciai bus jai lengviau ir zinos ar tikrai hemangioma
O nuo realybes nepabegsi smile.gif as jos negazdinu istorijom.
Teisingai,mano mergaite nebuvo rami,kaip dare lazeriu,laike mano vyras,bet tik truko 5min,tai nematau cia blogo smile.gif As ir nesakau,kad jai iskart darys lazerini gydyma,gal jai lieps ir palaukti iki kokiu metuku,ar netgi daugiau, pas mano mergaiciuke yra kraujagysline hemangioma,taip pat nepiktybinis,bet ja geriau panaikinti,nes jeigu susizeis tai ...dar gali but blogiau,nes man viska pasasakojo musu gyd. ir pats gyd.Posiunas, kaip kas gali tuo atveju atsitikti.O kiekvieni tevai nori ,kad vaikui butu geriau,bet ne blogiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agniete18 @ 2009 04 24, 16:20)
Niekas juk ir neziuri i blogiausia puse, Viva31 pamate ta nuorodele kur idejau ir ji pamate,kad pas jos mergytei lygiai tokia pati demele,bet pas gyd.manau geriau parodyti ir tada jau paciai bus jai lengviau ir zinos ar tikrai hemangioma
O nuo realybes nepabegsi smile.gif  as jos negazdinu istorijom.
Teisingai,mano mergaite nebuvo rami,kaip dare lazeriu,laike mano vyras,bet tik truko 5min,tai nematau cia blogo smile.gif As ir nesakau,kad jai iskart darys lazerini gydyma,gal jai lieps ir palaukti iki kokiu metuku,ar netgi daugiau,  pas mano mergaiciuke yra kraujagysline  hemangioma,taip pat nepiktybinis,bet ja geriau panaikinti,nes jeigu susizeis tai ...dar gali but blogiau,nes man viska pasasakojo musu gyd. ir pats gyd.Posiunas, kaip kas gali tuo atveju atsitikti.O kiekvieni tevai nori ,kad vaikui butu geriau,bet ne blogiau  4u.gif

sveikos mamytes 4u.gif as irgi maniau nieko nedaryti,bet jau nebezinau kaip geriau mano leliukui.suprantate,ji pastoviai juk judina galvyte,ir ta demele trinasi i rubelius.pastoviai lupasi tokia lyg plevele,lyg sasiukas.man buvo neramu,tai pasikvieciau liet.gyd.Laima,tai ji mane apramino,kad tikrai nieko blogo,bet pasiule pastoviai deti salikeli ant kakliuko,kad nesitrintu.kol buvo salta,tai dedavau,bet juk kai silta laukuti nesinori sutinti mergytes salikeliais g.gif buvau GP,parodyt,tai nusiunte i QUEENS ligonine,o ten tik paciupinejo ji gydytoja,pasake,kad nieko baisaus,tipo cia TIKRAI NE VEZYS!!!taip ir pasake,tai vos neverkiau.pasakiau,kad mums pastoviai trinasi i rubelius,tai ji atsake,kad ner del to ko pergyvent!!!bet as mama ir man neramu.as juk puikiai suprantu,kad cia tik pokalbiai mamyciu,o ne kokia nors klinika,bet tik norejau patarimo tokiu pat leliuku mamyciu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viva 31: 28 balandžio 2009 - 13:51
Na pas mus irgi buvo tokia raudona demele,pastebejau po gimimo, musu pediatras sake kad nieko daryt nereikia, kad ji isnyks savaime, jau buvau isigandusi, nes ta demele buvo pradejusi lyg ir dideti, bet po kiek laiko dingo.
Dabar jau kokie du metai kaip nebeturime thumbup.gif
Atsakyti
Tos kurios nieko nedaro ir laukia, tai as noreciau paklausti ar nebijote, kad nesupyktibes, juk bet koks pakitimas zymiai greiciau gali tapti naviku, nei grazi lygi odele, juolab, jei nuolat dirginama....
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2009 05 09, 12:37)
Tos kurios nieko nedaro ir laukia, tai as noreciau paklausti ar nebijote, kad nesupyktibes, juk bet koks pakitimas zymiai greiciau gali tapti naviku, nei grazi lygi odele, juolab, jei nuolat dirginama....


O zinot kokiu nesamoniu su tais lazeriais buna?
Man naikino daug apgamu su lazeriu. Ir va po kokiu 5m pradejo kilti keisti "daiktai" tose vietose. Sako kad, randai. Bet kur gi ta teisybe rasti? Bet man nuo to ne kiek neramiau schmoll.gif Reiks ir vel eiti geresnio gyd ieskoti, kad istirtu.

Is mano patyrimo. Del dantu ir del dar kaikuriu problemu. Lietuvos gyd. poziuris yra amerikoniskas-visi turi buti grazus, idealus, be jokiu nukrypimu.
Vienai maniskiai tuojau norejo Lietuvoj dantis "istaisyti". O vokiski ir sveicariski gyd sake, kad nesamone, reikia palaukti. Ir taip buvo. Paaugo ir dantys patys issitiesino. Pas kita del akiu lietuviai aiskina reikia butinai operuoti. Atseit kaip ir pervelu net. O musiskiai sako ne, jokiu budu. Augantis organizmas. Kas bus su randais. Gali dar tik reikala pabloginti. Nes jokie pasaulio gyd negali pasakyti kaip toliau visa sitas reikalas vystisis.
Viena maniske turejo plauku zonoje tokia deme. Isaugo thumbup.gif . Nebera.

Tik linkeciau mamai spausti gyd, kad konkreciai padarytu tyrimus, o ne tik is pasiziurejimo ka pasakytu. Ir su gyd reikia kaip ir biznyje "grieztai". Pati praejau ta gyvenimo mokykla ligoninese. Ir viena renimacijos vaiku gyd. man dave patarima gyvenimui, kad mes mamos turim kovoti uz savo vaikus. Ir jei reikia, ir is gyd issireikalauti paslaugu. Zodziu einu vietomis kaip tankas, kaikur ikyriai, kaikur net su asarom. Ir visada jei reikia, pasiklausti antros gyd nuomones.

Atsiprasau, kad tiek daug prirasiau, bet tai man labai skaudi, opi tema.
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2009 04 18, 14:06)
Pas mano maziu uz ausytes gal menuo po gimimo irgiatsirado maziukas raudonas rutuliukas , jis augo , bet tik biskiuka,ir sustojo gal metuku . Kai kurios demeles isnyksta,kai kuros lieka.Bet kadangi maniskiui ji sustojo augusi,as tikrai vaiko po jokiais lazeriais nekisiu ir po narkozem nestatysiu,kad panaikintu demele,kuri net nemaiso.Kai uzauks - gales pats pasinaikinti , as tikrai jo nekankinsiu vien del "grozio" . Kaip zmones turi apgamus ju niekas nepuola naikinti,kam reikia tai daryti su sita demele.

As patarciau neskubeti vaiko kankiti ir vezti i Vilniu.Lt visada sutiks bet kam,kad tik pinigu gautu.Del bet kokio menkniekio prikalbins svarbu lita pasidaryti.As siulyciau nieko nedaryti bent iki metuku (ka man daktare Lt ir pasake) paprasciausiai pastebeti kaip ji auga,matuoti ar stipriai pleciasi ar i auksti ar i ploti . Dazniausiai jos sustoja augusios apie 1metukus , o ir gali pranykti laikui einant. Bet cia tik mano nuomone ax.gif


Aisku, visada reikia stebeti ar pleciasi, ar kyla i virsu. bet buna ivairiu situaciju - pas viena neauga arba nezenkliai paaugo, o pas kita vaika gali taip auzaugti ta hemangioma, kad paskui teveliai patys gailesys, kad anksciau nenuveze vaika apziurai!!! Nes hemangioma kaip tik iki metu laiko intensyviai auga.
Atsakyti
Šiandien tik pamačiusi pas vaikutį hemangiomą iš karto važiuočiau į Vilnių pas gyd. Pošiūną arba gyd. Strumilą. Jie abu dirba ir Santariškėse, ir privačioje GK klinikoje. Geriau jau lazeriu prišaudyti ir hemangioma ims nykti, negu auginti ją, nežinia iki kiek ji išaugs ir tada ims nykti. 1 kv. centimetras nyksta apie 3-4 metus, čia teoriškai. Didėja, sustoja augimas, tada jau nyksta. Hemangiomą reikia saugoti nuo saulės ir įdrėskimų. Teoriškai ji išnyksta savaime, dažniausiai.

Santariškėse procedūrą atlieka su narkoze, bet nemokamai (reikia siuntimo).

GK klinikoje be narkozės. Turint reikiamus tyrimus (bendrą kraujo, kraujo krešėjimo ir šlapimo, lyg ir kardiogramą), dalį procedūros kompensuoja ligonių kasos ir tada procedūra kainuoja 180 Lt, jų reikia kelių. Po to vizitai tik stebėjimui yra nemokami.

Tokia mūsų patirtis. Iš mažo taškelio išaugo gal 2 Lt dydžio hemangioma, stora, negraži, net ir prišaudyta lazeriu ji dar tokio paties dydžio, tik plonesnė ir jau atsiranda baltų dėmių, o tai reikškia nykimą. Procesas labai labai lėtas. O kita, kuri buvo labai mažytė ir neaugo taip greitai, beveik išnyko. Lazeriu pridegino maždaug prieš 6 mėn.
Atsakyti