Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojam serialus

QUOTE(razinka999 @ 2011 10 20, 20:56)
as Revenge su kiekviena serija vis labiau uzsikabinu  bigsmile.gif  labai patinka  thumbup.gif  thumbup.gif


Ačiū, kas rekomendavo, labai įtraukiantis serialas, super thumbup.gif
Atsakyti
Aš kaip supratau, Once upon a time ir Grimm labai panašūs savo stiliumi, kuris jūsų nuomone vertesnis dėmesio ir ar tiesa, kad Once upon a time bus uždara 13 serijų istorija? Labiau linkstu prie šio, juolab, kad patinka J. Morrison. Skaičiau ir tokių atsiliepimų, kad šis serialas žlugdo vaikystės supratimą apie pasakas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 10 23, 12:10)
Aš kaip supratau, Once upon a time ir Grimm labai panašūs savo stiliumi, kuris jūsų nuomone vertesnis dėmesio ir ar tiesa, kad Once upon a time bus uždara 13 serijų istorija? Labiau linkstu prie šio, juolab, kad patinka J. Morrison. Skaičiau ir tokių atsiliepimų, kad šis serialas žlugdo vaikystės supratimą apie pasakas unsure.gif

Aš tai abu planuoju žiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 10 23, 12:10)
Aš kaip supratau, Once upon a time ir Grimm labai panašūs savo stiliumi, kuris jūsų nuomone vertesnis dėmesio ir ar tiesa, kad Once upon a time bus uždara 13 serijų istorija? Labiau linkstu prie šio, juolab, kad patinka J. Morrison. Skaičiau ir tokių atsiliepimų, kad šis serialas žlugdo vaikystės supratimą apie pasakas unsure.gif


vakar perziurejau unce upon a time pilot versija, bet tikrai neuzsikabinau schmoll.gif schmoll.gif nemanau, kad dar ziuresiu. kazkoks keistas fantastikos ir realybes misinys, bet nelabai kokybiskai sumaisytas, na man taip pasirode is pirmos serijos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 10 23, 11:10)
Aš kaip supratau, Once upon a time ir Grimm labai panašūs savo stiliumi, kuris jūsų nuomone vertesnis dėmesio ir ar tiesa, kad Once upon a time bus uždara 13 serijų istorija? Labiau linkstu prie šio, juolab, kad patinka J. Morrison. Skaičiau ir tokių atsiliepimų, kad šis serialas žlugdo vaikystės supratimą apie pasakas unsure.gif


na, nežinau kaip ten dėl tų 13 serijų. o grimm ir once upon a time panašūs tik tuo, kad abu remias pasakom. once upon a time yra daugiau žmonių, jų gyvenimų drama, o grimm koncentruojasi ant nusikaltimų tyrimo.
Atsakyti
neskaiciau visos temos, bet jei nebuvo tai rekomenduoju:

The Killing http://www.imdb.com/title/tt1637727/

Person of Interest http://www.imdb.com/title/tt1839578/

4u.gif
Atsakyti
kazkaip neuzkabino pirma serija person of interest matyta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinariuke @ 2011 10 23, 11:51)
Aš tai abu planuoju žiūrėt  biggrin.gif

As irgi abu ziuresiu bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Parenthood thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(popiete @ 2011 10 23, 18:55)
na, nežinau kaip ten dėl tų 13 serijų. o grimm ir once upon a time panašūs tik tuo, kad abu remias pasakom. once upon a time yra daugiau žmonių, jų gyvenimų drama, o grimm koncentruojasi ant nusikaltimų tyrimo.

Dėkui, manau, rinksiuos Once upon a time žiūrėjimui smile.gif

Parenthood pavadinimas girdėtas, čia turbūt kaip ir Modern family, komedija apie šeimą? 4u.gif Kas konkrečiai šiam seriale patinka?
Atsakyti
QUOTE(razinka999 @ 2011 10 23, 19:54)
kazkaip neuzkabino pirma serija person of interest matyta  schmoll.gif

Paziurejau 5, neblogas, sakyciau pirma serija prasciausia, be to jis truputi kitoks.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 10 24, 16:44)
Dėkui, manau, rinksiuos Once upon a time žiūrėjimui smile.gif

Parenthood pavadinimas girdėtas, čia turbūt kaip ir Modern family, komedija apie šeimą? 4u.gif Kas konkrečiai šiam seriale patinka?



Na nepavadinciau gryna komedija,yra momentu juokingu,bet saip viskas apie seimos santykius - suaugusiu broliu,seseru,ju seimu,ivairios problemos ir pan,toks gyvenimiskas mirksiukas.gif
Atsakyti