Jei planuojate perkėlinėti schemas ant plokštės, tai lazeris geriausia. Be to, reikėtų žiūrėti į senus modelius, nes jie negailėdavo miltų. Po to lengviau perkelti nuo popieriaus ant pačios plokštės. Mano tėvukas šiek tiek žaidžia su elektronika, tai teko apie tai girdėti.

Teksto spausdinime lazeris laimi. Jo savikaina mažesnė, aukštesnė kokybė, ne toks reiklus popieriaus kokybei, nereikia rūpintis, kad uždžius.
Paveikslėlių spausdinime spalvotas lazeris pasirodo labai neblogai. Schemos, grafikai, vektorinė grafika sakyčiau atrodo labai gerai. Nuotraukų spausdinime lazeriniams spausdintuvams dar tobulėti ir tobulėti. Čia kalbu apie tokius spausdintuvus, kuriuos gali įpirkti paprastas mirtingasis. Rašalinis tikrai pagamina žymiai aukštesnės kokybės nuotraukas.
Žinoma, yra kita medalio pusė: namuose spausdinti nuotraukas neapsimoka. Fotografijoms skirtą spausdintuvą naudoju, nes noriu, kad už kokybę būčiau atsakingas aš pats. Atsibodo, kad gaminantis nuotrauką fotolaboratorijose tris kartus iš to pačio failo, toje pačioje laboratorijoje gaunasi trys skirtingi rezultatai.
Manyčiau, kad paprastam namų vartotojui labiausiai apsimoka lazerinis, nes visiškai nereikalauja priežiūros. Be to, pakankamai retai reikalinga spalvota informacija, todėl užtenka juodai balto spausdintuvo.