Įkraunama...
Įkraunama...

Spausdintuvai ir jų bėdos

QUOTE(elenytele @ 2006 02 21, 19:56)
Nežinau kaip jūs, bet aš kasetes perku. Už juodą ir spalvotą sumokėjau 25 Lt.

Pas mane spausdintuvas hp 5150 mirksiukas.gif irgi rodo kad kasetė tuščia, pildėm dar tik vieną kartą. Bet dabar jau ir pranešimas iššoka, kad baigiasi rašalas. O kažin kiek kartų galima pildyti g.gif Esu girdėjus kad originalią kasetę galima tik vieną kartą papildyti, paskui jau reikia naujos. Kažin ar iš tiesų taip g.gif
O pas jus rašalas koks pigus blink.gif , pas mus jei parduotuvėj pildai ~ 30lt., jei originali juoda ir spalvota kasetė- arti 100lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 01 kovo 2006 - 16:43
Rasalo kaina priklauso nuo gamintojo bei kasetes talpos. Po 15-20lt yra mazos (apie 13ml) kasetes,o didesnes,pvz pas mane 40ml tai nauja neoriginali (ne spausdintuvo gamintojo,o kitos firmos) kainuoja apie 60 juoda, spalvota virs simto. Uzpildymai irgi ivairiai kainuoja ,vieni buna 2 kartam,kiti po 40lt 3-4 kartam, priklausomai nuo kasetes talpos. Kasete galima pildyti apie 3 kartus, jei kasetes galvute nesusidevejus, tai yra jei spausdinant nepalikineja baltu liniju. Ne visos kasetes pildomos, paprastai perkant kuo pigesni spausdintuva tuo brangesnis jam rasalas ir nepildomos kasetes,taip bando atsiimti pinigus smile.gif. Geriau pirkti brangesni spausdintuva,bet su pildomom kasetem. Dazniausiai jei spalvoto rasalo kasete viena tai ji nepildoma (kaseteje 3 spalvos), o jei dedasi 3 atskiros spalvotos kasetes ir viena didele juoda tai dazniausiai visas galima pildyti (cia spausdintuvuose su 2 galvutemis). Paciam pasipildyti nesunku, paprastai rasalo komplekte buna svirkstas ir adata. kasetes virsuje pradurus skylute (su yla ar pan.) reikia isleto susvirksti rasala ir po kiek laiko pvz su nagu laku uztepti skylute,kad neisgaruotu dregme is rasalo ir neuzdziutu.
Atsakyti
padėkit. įtariu uždžiuvo kasetė...
ar yra kokia galimybė pašalinti šią problemą namų sąlygomis. spausdintuvas HP
Atsakyti
QUOTE(sars @ 2006 03 22, 20:48)
padėkit. įtariu uždžiuvo kasetė...
ar yra kokia galimybė pašalinti šią problemą namų sąlygomis. spausdintuvas HP

Pabandykit valandai uzmerkti degtineje. Po to palejskit valymo programa kuri yra printerio PROPERTIS`e
Atsakyti
degtinej gal nepatariu bet spirite galima ir ilgiau palaikyt. o jei nepades tai yra firmos kurios merkia i ultragarsines voneles tik reiketu issiaiskint ar nebus pigiau nupirkt nauja galva ar printeri (man taip buvo su xerox, tai pirkau kita spausdintuva)
Atsakyti
Man jaučiu irgi tas pats, o visa kasetę į spiritą įdėt? ar tik tą apačią? blogiau nebus? o jei nupirkt naują kasetę.... ax.gif
Atsakyti
uzdziuna pati spausdinimo galva, pacios kasetes kuria keiciat kai pasibaigia rasalas merkt nereikia, reikia merkt ta dali i kuria ta kasete isistato. o spiritas tikrai nepakenks ners plastmases netirpdo o elektronikai nekenkia
Atsakyti
O tai gal rašalas baigiasi,tai papyldai ir viskas tą pačią kasetę,arba kitą nusiperki g.gif
Atsakyti
g.gif o kaip tą galvą nuimti neįsivaizduoju, pas mane hp, gal galit paaiškint? kaip ją ten visąreikia įmerkti ar kaip, nelabai suprantu ax.gif o tai įmerksiu į spiritą po to ne tą detalę ir netaip, kaip reikia biggrin.gif
Atsakyti
reikia i puoduka ipilti silto vandens VERDANCIO NEGALIMA palaikikite 10 MIN atsargiai nusausinkite spausdinimo galvute istatikite rasaline i vieta paleiskite automatini spausdinimo galvutes valima jei nezinote kaip rasikite man i emaila ,PM ,arba i skype nikas pitbulisp EMAILAS gambreris@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijurkas: 25 kovo 2006 - 16:18
Sveikos,

Artėja švenčių metas, reikia ruošt sveikinimus pradėt. Adresus ant vokų noriu užrašyt ne ranka, o tiesiogiai atspausdint printeriu. Viską padarau per tools - letters and mailings - envelopes and labels..Is šios pusės lyg viskas tvarkoje. problema su spausdinimu.

Aparatas canon fax L400. Multifunkcinis įrenginys. Be problemų spausdina A4, bet vokų nespausdina. Bandžiau tiek per bandrą popieriaus padavimą, tiek per rankinį - vokas net nepajuda, ant aparato displėjaus mirguliuoja nesuprantami užrašai..o taip ir vargstu, kompiuteristų šalia nėra blush2.gif .Vokų popierius plonas, formatas - standartinio paiilgo atviruko vokas.

Vis mąstau, ką čia negerai darau. Gal su tuo susidūrę galėtų tiksliai smulkmeniškai surašyt, kaip tie vokai "gaminami"? Palengvintumėte gyvenimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2006 11 23, 20:44)
Sveikos,

Artėja švenčių metas, reikia ruošt sveikinimus pradėt. Adresus ant vokų noriu užrašyt ne ranka, o tiesiogiai atspausdint printeriu. Viską padarau per tools - letters and mailings - envelopes and labels..Is šios pusės lyg viskas tvarkoje. problema su spausdinimu.

Aparatas canon fax L400. Multifunkcinis įrenginys. Be problemų spausdina A4, bet vokų nespausdina. Bandžiau tiek per bandrą popieriaus padavimą, tiek per rankinį - vokas net nepajuda, ant aparato displėjaus mirguliuoja nesuprantami užrašai..o taip ir vargstu, kompiuteristų šalia nėra blush2.gif .Vokų popierius plonas, formatas - standartinio paiilgo atviruko vokas.

Vis mąstau, ką čia negerai darau. Gal su tuo susidūrę galėtų tiksliai smulkmeniškai surašyt, kaip tie vokai "gaminami"? Palengvintumėte gyvenimą 4u.gif



file -> print
printer properties
paper size -> letter

ant spausdintuvo isorinio deklo turi buti nupiestas vokas tai toj vietoj ir reikia deti voka vertikaliai
Atsakyti