Įkraunama...
Įkraunama...

Spausdintuvai ir jų bėdos

QUOTE(Kilbukas @ 2007 03 12, 22:54)
Aciu uz info.. ir dar  blush2.gif  o kur tokiu buna pirkt (na kad senukuose tai zinau, bet ten kokybe nekokia visu tu papildymu).. smile.gif

Bandykite ieškoti BMS`e.
http://www.bms.lt/?preke=18988
http://www.bms.lt/?preke=18989
Atsakyti
tik pamirsot, kad nuo neoriginaliu rasalu rasalinio spausdintuvo galva susidevi greiciau (keli liko voliotis pas mus namie kai zmogeliukai prisizaide su papildymais) ax.gif jei jau labai taupyti tenka, tai geriau miksuoti: originalas, pigiaika, originalas ir t.t. 4u.gif o siaip nera kosminem kainom tie rasalai, pvz.: Canon BCI-24BK juodas 20Lt tiktai.. Pelikan serijos rasalai - prastoki, labai skysti man asmeniskai ax.gif
Nuotraukoms spausdinti buna tam reikalui skirti rasaliukai, tik jie brangesni nei paprasti. Na, as asmeniskai nespausdinu foto, geriau ramiai irasau i CD ir nesu i fotocentra. Kazkada skaiciavom su vyru ar apsimoka namie spausdinti: rasalai, popierius.. g.gif Nusprendem: geram spausdinimui reikia: tam skirto spausdintuvo, rasalas ir popierius nepigus, tad man tiek investuoti nesinorejo. O su paprastu rasaliniu atspausdinus ta nuotrauka (ant gero popieriaus) albume prie pleveles prilimpa bjauriai doh.gif
Tiesa, pati namie turiu lentynoje Canon 550i rasalinuka, kaip Vytautas ir minejo - Canon neuzdziuvimu - nemirtingi thumbup.gif po geru metu issitraukus buvau ji, maniau jau amen jam, bet nieko, prasivale galva pajungus ir pleskino kol rasalai pasibaige ir vel atgule i lentyna poilsio blush2.gif Dabar pasistatem Canon MF lazerini ir nesukam sau galvos. Canon LBD 3000 lazerinis nespalvotas neblogas variantas i namus rolleyes.gif Bibliotekos, imones juos perkasi pas mus
Papildyta:
ne taip uzrasiau pavadinima doh.gif Canon LBP-3000, kaina apie 370Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 12 kovo 2007 - 23:38
QUOTE(Gabe @ 2007 03 13, 00:43)
tik pamirsot, kad nuo neoriginaliu rasalu rasalinio spausdintuvo galva susidevi greiciau (keli liko voliotis pas mus namie kai zmogeliukai prisizaide su papildymais) ax.gif  jei jau labai taupyti tenka, tai geriau miksuoti: originalas, pigiaika, originalas ir t.t.  4u.gif  o siaip nera kosminem kainom tie rasalai, pvz.: Canon BCI-24BK juodas 20Lt tiktai..  Pelikan serijos rasalai - prastoki, labai skysti man asmeniskai
ne taip uzrasiau pavadinima  doh.gif  Canon LBP-3000, kaina apie 370Lt

Na drįstu prieštarauti. Garaže stovi 8 metus naudojamas Canon BubbleJet`as, nei karto jam nepirkau kasečių, visąlaik pildžiau. Dirba po šiai dienai.
O BCI-24 tipo kasetės -- be purktšukų, jos uždžiūsta, beje, jos naudojamos tik senesniuose spausdintuvų modeliuose (Pixma MP110, atrodo buvo paskutinis, pats naudoju).
Atsakyti
ai, nesigincysiu.. ax.gif Rasau is savo patirties ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 11, 16:25)
Aš kada spausdinu su iP4200, einu į print properties, nuimu varnikę nuo "ottenki serogo" tai tada spalvotai spausdina, o kai su iP3000 tai atvirkščiai - kai nespalvotai reikia spausdinti uždedu ottenki serogo.



nueinu i properties, bet to ottenki serogo nerandu ax.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elenytele @ 2007 03 16, 17:35)
nueinu i properties, bet to ottenki serogo nerandu  ax.gif  4u.gif  blush2.gif

biggrin.gif - tai jeigu pas tave ne rusų kalba nustatymai, tada ir nerasi, va žiūrėk:

user posted image

Ar šitokia lentelė yra ?
Atsakyti
QUOTE(elenytele @ 2007 03 16, 17:35)
nueinu i properties, bet to ottenki serogo nerandu  ax.gif  4u.gif  blush2.gif

Susiraskite "Deep cleaning".
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 16, 19:01)
biggrin.gif - tai jeigu pas tave ne rusų kalba nustatymai, tada ir nerasi, va žiūrėk:

user posted image

Ar šitokia lentelė yra ?



uždejau aš tas varneles, ir vienaip ir kitaip bandau, bet vis tiek nespausdina verysad.gif ....

smile.gif+2007 03 16, 19:30-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 03 16, 19:30)
Susiraskite "Deep cleaning".


ir deep cleaning bandžiau, vis tiek nieko schmoll.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenytele: 18 kovo 2007 - 10:32
Pasiskaičiau kad galima pačiam papildyti kasetę, bet kai jau pati pabandžiau tai nieko neišeina. Su adata pro skylutę sutšvirkščiau rašalo tai jis man pro visur bėga nors nemanau kad daug tik pusę švirkšto supyliau g.gif Atspausdinu 10 lapų ir baigiasi rašalas, gal aš nemoku pildyti ? instrukcijos lietuvių kalba tai jokios nėra, ką ne taip darau ?
Atsakyti
smile.gif+2007 03 11, 15:17-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 03 11, 15:17)
Ar skaitėte vartotojo vadovą? Tą atspausdintą lapą reikia nuskanuoti. Taip kalibruojamas Jūsų spausdintuvas.


taip, jis nors ir nuskanuotas vistiek spausdinosi toliau. Bet jau sutvarkiau sia beda smile.gif

Dabar kita problema. Kai spausdinu ilga teksta (na per visa a4 lapa) tai pradzioje spausdina normaliai, o ant galo jau neryskiai, prasilieja, lyg dazu nebutu, ar pavargsta printeris, nezinau.
kodel taip yra, gal kas zinote?
Atsakyti
QUOTE(kilte @ 2007 03 21, 19:32)
Pasiskaičiau kad galima pačiam papildyti kasetę, bet kai jau pati pabandžiau tai nieko neišeina. Su adata pro skylutę sutšvirkščiau rašalo tai jis man pro visur bėga nors nemanau kad daug tik pusę švirkšto supyliau  g.gif  Atspausdinu 10 lapų ir baigiasi rašalas, gal aš nemoku pildyti ? instrukcijos lietuvių kalba tai jokios nėra, ką ne taip darau ?

Nu bet kam terliotis aš nesuprantu ? g.gif Nu gal ir pigiau kažkiek išeina, bet vis tiek nebus kaip pirktinės. Yra "gatavų" ir manau neapsimoka čia sau nervus gadintis. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 21, 19:41)
Nu bet kam terliotis aš nesuprantu ? g.gif  Nu gal ir pigiau kažkiek išeina, bet vis tiek nebus kaip pirktinės. Yra "gatavų" ir manau neapsimoka čia sau nervus gadintis. cool.gif

Na pas mus mažas miestelis ir nunešus papildyti į įmonę ją papildo tik per 3 dienas, nes veža kitur, o man rašalo reikia kiekvieną dieną. Be to pildant taip nepigiai 35 lt kainuoja, jau nekalbant apie originalą kiek jis kainuoja lotuliukas.gif
Atsakyti