Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga,nosies užgulimas

QUOTE(Singė @ 2010 03 22, 16:54)
O nebandėt Umckalor-jie homeopatiniai. Va čia aprašymas,pasiskaitykit.
http://www.vaistai.l.....limas, gripas
Jie suskystina snargliukus ir vaikutis viską iščiaudo.

aš irgi nepasakyčiau, kad suskystina, bet padėjo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sagritute @ 2010 03 25, 21:44)
aš irgi nepasakyčiau, kad suskystina, bet padėjo  bigsmile.gif

O kiek laiko ji reikia vartoti,kad rezultatas matytusi? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, mus ir sloga kamuoja verysad.gif Ka reikia daryti su tuo arbatmedzio aliejumi? kaip ji naudojate?
Aciu
Atsakyti
Sveiki,

QUOTE(Monikau @ 2010 03 27, 10:58)
Sveikos mamytes, mus ir sloga kamuoja verysad.gif  Ka reikia daryti su tuo arbatmedzio aliejumi? kaip ji naudojate?
Aciu

as tai patepu po nosyte,arba ant pagalves kai eina miegot,ir patrinu nugaryte ,padukus
Atsakyti
Pries savaite rasiau,kad niekaip nepraeina sloga ir kosulys,na o dabar jie stebuklingai praejo:matyt suveike pries kelias dienas isgertas antibiotikas,o be to pakeiciau vaistukus -vietoj sinupreto daviau cinabsina thumbup.gif Matyt prie sinupreto jau pripratom doh.gif ,o vietoj brontex-stodal nuo kosulio ir plius ventolina,kad praplestu bronchus.Net paciai keista pasidare:vargom visa menesi,o praejo per pora dienu g.gif (tfu,tfu,tfu).Sveikateles visiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausree: 30 kovo 2010 - 21:42
QUOTE(kuziukas @ 2010 03 23, 23:49)
O cia jums ne alerginio pobudzio bus?Mes irgi jau menuo kaip su sloga,uzgulta nosyte,akytes patinsta,bet mes jau zinom savo beda,medziai(berzai ypac),labai anksti jie savo alergenus isleidzia i ora,jau vasario viduri,kai dar -10 doh.gif  verysad.gif


ačiū už info, man ji irgi aktuali 4u.gif
o kiek metų jūsų alergiukui , kad pasireiškia sloga?
mes vyresnėliui irgi įtariam lapuočių alergiją, bet jam dar tik trys, tai sloga būna nestipri, bet nuopat gimimo beria visą balandžio mėn. o šiaips metais dar per šalčius, kai saulėta buvo diena pasivaikščiojom ir grįžo išbertas. tai galvojau,ar gali būti taip anksti, tai matyt gali... doh.gif

dar galiu pasidalinti patiriim, kad alerginė sloga gali kartu su infekcijom sudaryti tokį derinį,kad jau paskui neatsirenki, kas prie ko ir nuo ko doh.gif mūsų mažajai šį žiema sunki buvo, bet dabar jau baigiam susirikiuot.
Atsakyti
sveikos mamytes mirksiukas.gif uzpuole ir mus slogyte doh.gif kai sirgome pries kelis menesiukus mums gydytoja israse Sol.protargoli 2,labai padejo mirksiukas.gif dabar as jo dar turiu bet nezinau ar galiu naudoti,gal kas zinote kiek galioja sis vaistukas nes ant etiketes raso tik pagaminimo data g.gif
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2010 04 07, 09:50)
sveikos mamytes mirksiukas.gif uzpuole ir mus slogyte doh.gif kai sirgome pries kelis menesiukus mums gydytoja israse Sol.protargoli 2,labai padejo mirksiukas.gif dabar as jo dar turiu bet nezinau ar galiu naudoti,gal kas zinote kiek galioja sis vaistukas nes ant etiketes raso tik pagaminimo data g.gif

labukas,

kiek esu pirkus visad buvo parasyta, kad galioja 1 men mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(koposs @ 2010 04 07, 09:58)
labukas,

kiek esu pirkus visad buvo parasyta, kad galioja 1 men  mirksiukas.gif

Taip, galiojimas 1menuo
Atsakyti
Ar protargolis parduodamas be recepto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JarasieneO @ 2010 04 07, 14:39)
Ar protargolis parduodamas be recepto?  g.gif

Manau, kad parduotu. Pati pirkdavau colargoli be recepto,o juk jis yra stipresnis uz protargoli
Atsakyti
Kas lašinat paleistuvės sultis- tai tiesiog išsspaudžiat sultyčių ir kokį lašiuką įlašinat? ir viskas? g.gif
o kiek kartų per dieną galima? mums gera LOR`istė patarė nenaudoti nei protorgolio (žinau, kad padeda, bet tai baisus vaistas) ir vibrocilas irgi nėra nekaltuolis, mums buvo pažeidę nosies gleivinę, kraujavo, tad jau nebesinori tų vaistų.....
Atsakyti