Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga,nosies užgulimas

QUOTE(zurzuli @ 2010 11 04, 15:35)
O su MEET susitinkame ir sioje temoje  thumbup.gif
Dabar ieskau del mazosios slogos info. Matyt nuo seses uzsikrete, ar taip sutapimas. Bet labai gasdina sloga mazosios. Vakar buvome pas gydytoja ir su mazaja, nieko kazko nepasake ji ka mums daryt, kaip visada vibrocil, umcalor, ir nuo kosulio Brontex lasiukai. Bet tas kosulys yra jai nuo slogos. Kaip suprantu ta sloga bega jai i gerkle ir ji kosti, springsta skeplemis. Nakti kokia valanda laiko vis kosejo springo, buvo atsigerusi pienuko, tai net truputi isveme jo, kai vel tos skrelpes pateko i gerklyte, supykino ja sad.gif ka daryti? kaip palengvinti? Gal yra kokiu stebuklingu homeopatiniu ar liaudisku priemoniu?


Nezinau kokio jusu vaikutis amziaus, bet pries matinima butinai isvalykit nosyte, atsiurbkit sekreta is nosytes. Naudokit juros vandeni (mes visada naudojom Rinomer, bet loristas patare Quixx, nezinau kiek tame tiesos, ar tik reklama, bet tipo pastarasis geriausias). Ir auksciau galvyte pakelti (jei miega be pagalves, tai padeti pagalve, vyresniam vaikuciui didesne pagalve, arba tiesiog po ciuzinuku kur deda vaikas galvyte pakisti kazka kad pasikeltu galvugalis. Jei vyresnis vaikutis vakare ir nakciai, o ir aplamai kol serga (skrepliuoja, kosti) neduokit pienuko, nes skatina gleiviu kaupimasi. Neverskit vaiku valgyti. Geriau arbateles. Jei tai leliukas maitinamas misinukais/ mamos pienu tuomet pieno neisvengsit, o ir pamaitintui reikia. Bet velgi nereikia verst vaiko gerti pienuka ar misinuka. Jei atsisako, tai ir nemaitint, girdyt vandenuka, arbateles .
Labai geras dalykas arbatmedzio eterinis aliejus- antibakterinis, antimikrobinis, antivirusinis poveikis. Mes lasinam i aliejine 2 lasiukus i vandenuka ir dezinfekuojam patalpas. thumbup.gif gerai. Aisku jei nesat alergiski. Taip pat pusu eterinis aliejus, tiek i aliejine, tiek ir garinimui.
Nosyte patepti Eucabal, krutinele istrinti Eucabal, galima tiesiog uzspausti Eucabal tepalo ant popierines serveteles ir palikti prie vaikucio lovytes.
Paprastai mazi vaikai cesnaku nevalgo, o jei tai leliukai, tai is vis gi cesnako neduosim. Bet galima padaryt is cesnaku grandinele, t.y. nuluptus cesnakus suvert ant siulo ir pakabint ant lovytes, arba tiesiog papjaustyt lekstutej, ir padet netoli vaiko lovytes.
Visada turim atsiminti, kad vaikas ar suauges suserga del to, jog jo imunitetas buna sumazejes. Vadinasi, visu pirma visi veiksmai turi buti nukreipti imuniteto stiprinimui ir simptomu palengvinimui. Vit. C, medus, eziuole, zuvu taukai, naturalios sultys, gerosios bakterijos ir t.t. T.y. naudoti visa tai kas sustiprintu imuniteta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasarinė: 04 lapkričio 2010 - 15:12
QUOTE(pavasarinė @ 2010 11 04, 16:00)
Nezinau kokio jusu vaikutis amziaus, bet pries matinima butinai isvalykit nosyte, atsiurbkit sekreta is nosytes. Naudokit juros vandeni (mes visada naudojom Rinomer, bet loristas patare Quixx, nezinau kiek tame tiesos, ar tik reklama, bet tipo pastarasis geriausias).


ir mums rekomedavo Quixx, jis yra stipresnės koncentracijos, mažina nosies ir sinusų užsikimšimą. O nosį sakė išsiurbti tik prieš maitinimus ir jokiu būdu nepiktnaudžiauti, nes realiai išsiurbi tik tai, kas yra pačioje nosyje ir taip tipo išbėgs. Net rodė skaidres iš paskutinės mokslinės konferencijos, kur būtent ta tema buvo kalbama.

Aš dažnai vėdinu kambarius, bent 2 k. per dieną grindis praplaunu, garinu eukalipto aliejuką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SIVERIJA: 04 lapkričio 2010 - 15:10
QUOTE(pavasarinė @ 2010 11 04, 15:00)
Nezinau kokio jusu vaikutis amziaus, bet pries matinima butinai isvalykit nosyte, atsiurbkit sekreta is nosytes. Naudokit juros vandeni (mes visada naudojom Rinomer, bet loristas patare Quixx, nezinau kiek tame tiesos, ar tik reklama, bet tipo pastarasis geriausias). Ir auksciau galvyte pakelti (jei miega be pagalves, tai padeti pagalve, vyresniam vaikuciui didesne pagalve, arba tiesiog po ciuzinuku kur deda vaikas galvyte pakisti kazka kad pasikeltu galvugalis. Jei vyresnis vaikutis vakare ir nakciai, o ir aplamai kol serga (skrepliuoja, kosti) neduokit pienuko, nes skatina gleiviu kaupimasi. Neverskit vaiku valgyti. Geriau arbateles. Jei tai leliukas  maitinamas misinukais/ mamos pienu tuomet pieno neisvengsit, o ir pamaitintui reikia. Bet velgi nereikia verst vaiko gerti pienuka ar misinuka. Jei atsisako, tai ir nemaitint, arba girdyt vandenuka, arbateles .
Labai geras dalykas arbatmedzio eterinis aliejus- antibakterinis, antimikrobinis, antivirusinis poveikis. Mes lasinam i aliejine 2 lasiukus i vandenuka ir dezinfekuojam patalpas. thumbup.gif  gerai. Aisku jei nesat alergiski.  Taip pat pusu eterinis aliejus, tiek i aliejine, tiek ir garinimui.
Nosyte patepti Eucabal, krutinele istrinti Eucabal, galima tiesiog uzspausti Eucabal tepalo ant popierines serveteles ir palikti prie vaikucio lovytes.
Paprastai mazi vaikai cesnaku nevalgo, o jei tai leliukai, tai is vis gi cesnako neduosim. Bet galima padaryt is cesnaku grandinele, t.y. nuluptus cesnakus suvert ant siulo ir pakabint ant lovytes, arba tiesiog papjaustyt lekstutej, ir padet netoli vaiko lovytes.
Visada turim atsiminti, kad vaikas ar suauges suserga del to, jog jo imunitetas buna sumazejes. Vadinasi, visu pirma visi veiksmai turi buti nukreipti imuniteto stiprinimui ir simptomu palengvinimui. Vit. C, medus, eziuole, zuvu taukai, naturalios sultys, gerosios bakterijos ir t.t. T.y. naudoti visa tai kas sustiprintu imuniteta.


Labai issamiai atsaket smile.gif Aciu 4u.gif
mano mazajai yra 1,5 metuku. Viska darome kaip ir aprasete. Arbatmedzio alieju naudoju vyrenelei gerkle skalaut. tikrai be galao geras dalykas. O patalpas drekinam eukaliptu. Nebandeme tik cesnako pakabint. O krutinele, nugaryte, pedutes ir tarp nyscio ir smiliaus ta vietele tepame rezorbanu, Tai cia gal tas pats kas Jusu minimas Eucabal?
Del pienuko nezinojau...Mes geriamia ji pries miega ir kai nakti prabunda (geriame misinuka), niekaip kitaip neiseina, siankat ir arbatele daraiau, ne i burna jos nakti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 11 04, 17:09)
ir mums rekomedavo Quixx, jis yra stipresnės koncentracijos, mažina nosies ir sinusų užsikimšimą. O nosį sakė išsiurbti tik prieš maitinimus ir jokiu būdu nepiktnaudžiauti, nes realiai išsiurbi tik tai, kas yra pačioje nosyje ir taip tipo išbėgs. Net rodė skaidres iš paskutinės mokslinės konferencijos, kur būtent ta tema buvo kalbama.

Aš dažnai vėdinu kambarius, bent 2 k. per dieną grindis praplaunu, garinu eukalipto aliejuką.


Eukalipto aliejus irgi labai thumbup.gif Ir inhaliacijoms: 1-2 lašai į 1 l karšto ar šalto vandens 3-7 min.,ir patalpoms.
Na, o atsiurbinejimu piknaudziaut nederetu, dar del to jog jautri nosies gleivine, gali but opeliu, zaizdeliu. Bet pries maitinimus, pries miega, netgi nakti, jei vaikas neramus, verkia, koscioja ir net ziaugcioja- butina. Zodziu, tai labai individualu ir visada reikia ziuret pagal vaika ir jo bukle.

Atsakyti
Vat dar pagalvojau dabar, kad aš vietoj umckalor duočiau sinupreto lašiukų blush2.gif ypač jeigu neseniai umckalor buvo vartojamas.....mums gydytoja kažkada sakė, kad jeigu antrąkart po nedidelio tarpo vartoji- tai nebūna poveikio.
ir dar prašyčiau, kad atliktų bendrą kraujo tyrimuką ( leukocitai, eritrocitai) ir dar būtinai CRB blush2.gif Kad parodytų, ar yra uždegimas. C reaktyvaus baltymo dėka galima diferencijuoti bakterinį ir virusinį uždegimą. C reaktyvinis baltymas iki 5 mg yra norma.
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 11 04, 16:29)
Vat dar pagalvojau dabar, kad aš vietoj umckalor duočiau sinupreto lašiukų blush2.gif ypač jeigu neseniai umckalor buvo vartojamas.....mums gydytoja kažkada sakė, kad jeigu antrąkart po nedidelio tarpo vartoji- tai nebūna poveikio.
ir dar prašyčiau, kad atliktų bendrą kraujo tyrimuką ( leukocitai, eritrocitai) ir dar būtinai CRB  blush2.gif Kad parodytų, ar yra uždegimas. C reaktyvaus baltymo dėka galima diferencijuoti bakterinį ir virusinį uždegimą. C reaktyvinis baltymas iki 5 mg yra norma.


Tai jeigu yra virs 5 mg, tada reiskia yra uzdegimas, taip?
O ta CRB reikia atskirai prasyt, kad padarytu? tai cia gal i ta pilna kraujo tyrima ieina, uz kuri reikia moket?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zurzuli: 04 lapkričio 2010 - 17:36
QUOTE(zurzuli @ 2010 11 04, 18:35)
Tai jeigu yra virs 5 mg, tada reiskia yra uzdegimas, taip?
O ta CRB reikia atskirai prasyt, kad padarytu? tai cia gal i ta pilna kraujo tyrima ieina, uz kuri reikia moket?

taip, jei virš 5- bakterinis uždegimas. aš visad prašau CRB prieš skiriant antibiotikus blush2.gif jis nemokamas. nežinau, ar į pilną įeina, aš darau dažniausiai tik tą paprastą bendrą ( eritrocitai, leukocitai, hemoglobinas) ir šito prašau. Užtenka paimti kraujuką iš pirštuko. Žodžiu, išrašo 2 lapelius atskirus. Kažkaip pastebėjau, kad iš vis gydytojos to CRB tyrimo nesiūlo, šnektelėjau su laborante, tai supratau todėl, kad jis brangus doh.gif bet jau mano vaikų sveikatos sąskaita poliklinika lėšų tikrai netaupys biggrin.gif
o pas lor visada reikalauju pasėlio tyrimo.
Atsakyti
QUOTE(zurzuli @ 2010 11 04, 18:35)
Tai jeigu yra virs 5 mg, tada reiskia yra uzdegimas, taip?
O ta CRB reikia atskirai prasyt, kad padarytu? tai cia gal i ta pilna kraujo tyrima ieina, uz kuri reikia moket?


Dėl CRB skaičiaus reiktų psitikslint gydytojos,nes mūsų pastoviai mažiau už 8mg ir jokio uždegimo nėra g.gif
Joo,čia kai daro pilną kraujo tyrimą,užrašo CRB ir padaro.
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 11 04, 17:49)
taip, jei virš 5- bakterinis uždegimas. aš visad prašau CRB prieš skiriant antibiotikus blush2.gif jis nemokamas. nežinau, ar į pilną įeina, aš darau dažniausiai tik tą paprastą bendrą ( eritrocitai, leukocitai, hemoglobinas) ir šito prašau. Užtenka paimti kraujuką iš pirštuko. Žodžiu, išrašo 2 lapelius atskirus. Kažkaip pastebėjau, kad iš vis gydytojos to CRB tyrimo nesiūlo, šnektelėjau su laborante, tai supratau todėl, kad jis brangus doh.gif bet jau mano vaikų sveikatos sąskaita poliklinika lėšų tikrai netaupys biggrin.gif
o pas lor visada reikalauju pasėlio tyrimo.


Tie gydytojai, tai tikrai. Jei pati nesidomi, nezinai, tai is is ju nieko negausi. Bent dauguma gydytoju manau yra tokie. Gerai, kad yra va toks forumas. Vat buciau nezinojusi apie ta CRB.
O tas paselis, tai kaip imamas, ka jis rodo?
Papildyta:
QUOTE(diana. @ 2010 11 04, 17:49)
Dėl CRB skaičiaus reiktų psitikslint gydytojos,nes mūsų pastoviai mažiau už 8mg ir jokio uždegimo nėra g.gif
Joo,čia kai daro pilną kraujo tyrimą,užrašo CRB ir padaro.


Bet kai as vasara (uzpraeita) prasiau pilno karaujo tyrimo, nes buvo labai nerami mazoji, tai man reikejo sumoket 30 lt uz ji. Nesuprantu, tai jis mokamas ar ne tada, na tas CRB mane dabar labai domina.
Atsakyti
QUOTE(zurzuli @ 2010 11 04, 19:07)
Tie gydytojai, tai tikrai. Jei pati nesidomi, nezinai, tai is is ju nieko negausi. Bent dauguma gydytoju manau yra tokie. Gerai, kad yra va toks forumas. Vat buciau nezinojusi apie ta CRB.
O tas paselis, tai kaip imamas, ka jis rodo?

tyrimas toks: ant ilgo pagaliuko uzdėta vata- toks kaip didelis krapštukas- jį įkiša į nosytę giliai na arba į gerklytę ir pamakaluoja ten biggrin.gif tada į laboratoriją ir augina. Nežinau, kiek tiksliai dienų ten reikia augti, bet parodo būtent, kokios rūšies bakterijos yra ir ar jų visai yra. tai kai aiškus sukėlėjas, ir antibiotikus lengviau paskirti efektyvius arba paaiškėja, kad jų visai nereik. Iš tiesų turėtų kaskart daryt šį tyrimą- bet ne, taupo doh.gif draugė mano kartą paprašė, atsisakė lor doh.gif tai jin nepasimetė ir sako: gerai, man prašau raštiškai parašyti, kad atsisakot, o jau aš žinau kur su tuo raštu kreiptis. ir ką- padarė be žodžių. tyrimas irgi nemokamas.
Papildyta:
QUOTE(zurzuli @ 2010 11 04, 19:10)

Papildyta:
Bet kai as vasara (uzpraeita) prasiau pilno karaujo tyrimo, nes buvo labai nerami mazoji, tai man reikejo sumoket 30 lt uz ji. Nesuprantu, tai jis mokamas ar ne tada, na tas CRB mane dabar labai domina.

prašykit atskirai CRB, tikrai nemokamas, neseniai darėm 4u.gif
Atsakyti
Mes paskutini karta dareme pries men CRB ir visada moku po 20 lt. cia lakomes pas seimos gydytoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 11 04, 19:28)
tyrimas toks:  ant ilgo pagaliuko uzdėta vata- toks kaip didelis krapštukas- jį įkiša į nosytę giliai na arba į gerklytę ir pamakaluoja ten biggrin.gif tada į laboratoriją ir augina. Nežinau, kiek tiksliai dienų ten reikia augti, bet parodo būtent, kokios rūšies bakterijos yra ir ar jų visai yra. tai kai aiškus sukėlėjas, ir antibiotikus lengviau paskirti efektyvius arba paaiškėja, kad jų visai nereik. Iš tiesų turėtų kaskart daryt šį tyrimą- bet ne, taupo doh.gif draugė mano kartą paprašė, atsisakė lor doh.gif tai jin nepasimetė ir sako: gerai, man prašau raštiškai parašyti, kad atsisakot, o jau aš žinau kur su tuo raštu kreiptis. ir ką- padarė be žodžių. tyrimas irgi nemokamas.
Papildyta:

prašykit atskirai CRB, tikrai nemokamas, neseniai darėm 4u.gif


Oiiii,neee,Jūsų parašytas tyrimas tikrai ne CRB.Jis kitaip vadinas.CRB yra kraujo tyrimas,kuris parodo ar organizme yra uždegiminiai pokyčiai mirksiukas.gif .Jis tikrai nemokamas
Atsakyti