Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga,nosies užgulimas

Kai mus uzpuola sita bjaurybe(sloga),naudojam euphorbium purskala.Dar kai einam maudytis(jei neturim temp) i vonele ilasinu kelis lasiukus eukalipto eterinio aliejaus.Lengviau nakti kvepuoja.
Atsakyti
QUOTE(diana. @ 2011 01 09, 17:29)
Atleiskite,bet MP lašinti visiška nesąmonė,o "Vibrocil" nerekomenduojamas vaikams iki vienerių metų

Kodėl nesąmonė g.gif Jeigu padeda, kodėl ne. 4u.gif Mūsų pediatrė patarė lašinti MP, kai slogos tik pati pradžia - suveikė. Lašinau dažnai, kas valandą po porą lašiukų.
Ir dar vieną būdą pediatrė pasiūlė. Gali pasirodyti keistas, bet dukrai ir visai šeimynai suslogavus suveikė thumbup.gif Pediatrė pasiūlė duoti spanguolės sulčių kūdikiui nuo slogos. Tik geriau nešaldytos spanguolės. Ypač tinka, kai dantys dygsta su sloga. Net ir poros mėnesių kūdikiui galima išspausti 1-2 spanguolių sulčių ant lūpyčių ar liežuviuko ir leisti praryti. Galvojau mažė spaudysis, nes maitinau tik MP, bet jai spanguolės patiko bigsmile.gif
O Vibrocilis, tai š... Daugiau kenkia, nei naudos duoda. Tiksliau - nauda tik tam kartui.
Atsakyti
Gal bandet Coryzalia savo maziukams? Man paciai tai padeda, jei pacioj pradzioj pradedu naudoti. O mergaitei 1,9 men nezinau kokia doze duoti g.gif
Atsakyti
mes tai sloga is darzelio parsinesem. man vis nesuprantamas dalykas,kaip kiti tevai veda vaikus sluogancius i darza,pykstu iki paraudonavimo bash.gif protest.gif jug uztenka vienam serganciam i kolektyva ateiti,dar penki namo sergantys iseina.as niekada nevedu vaiko i darza kol nepasveiksta visiskai.o si karta dar ir tokia bjauri ta sloga buvo (na buvo,nes jau einam i pabaiga) pastoviai bega ir tas bubis kaip puliai,nu nesam tokios dar turejas...
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 01 15, 00:27)
Kodėl nesąmonė g.gif  Jeigu padeda, kodėl ne.  4u.gif Mūsų pediatrė patarė lašinti MP, kai slogos tik pati pradžia - suveikė. Lašinau dažnai, kas valandą po porą lašiukų.
Ir dar vieną būdą pediatrė pasiūlė. Gali pasirodyti keistas, bet dukrai ir visai šeimynai suslogavus suveikė  thumbup.gif Pediatrė pasiūlė duoti spanguolės sulčių kūdikiui nuo slogos. Tik geriau nešaldytos spanguolės.  Ypač tinka, kai dantys dygsta su sloga. Net ir poros mėnesių kūdikiui galima išspausti 1-2 spanguolių sulčių ant lūpyčių ar liežuviuko ir leisti praryti. Galvojau mažė spaudysis, nes maitinau tik MP, bet jai spanguolės patiko  bigsmile.gif
O Vibrocilis, tai š... Daugiau kenkia, nei naudos duoda. Tiksliau - nauda tik tam kartui.


o mums gydytoja sake jokio pieno i nosyte, jis po to apdziuva, ir dar blogiau gali buti - uzsikemsa ten viskas...tai as kazkaip nedristu...
Atsakyti
Sveiki 4u.gif su pipete į nosį lašinu alijošiaus "sulčių", t.y. nuskynus lapelį išspaudus 4u.gif Efektas-liuks+natūralu smile.gif Vyrui gryną "sunką", o vaikams su virintu vandeniu atskiedžiu 1:1. Ne ką blogiau, nei purškalai iš vaistinės.
Rekomenduoju 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2011 01 30, 16:22)
Sveiki 4u.gif  su pipete į nosį lašinu alijošiaus "sulčių", t.y. nuskynus lapelį išspaudus 4u.gif  Efektas-liuks+natūralu smile.gif  Vyrui gryną "sunką", o vaikams su virintu vandeniu atskiedžiu 1:1. Ne ką blogiau, nei purškalai iš vaistinės.
Rekomenduoju 4u.gif
          user posted image

O tai alijošius malšina uždegimą. Bet argi jo sultys atkemša nosį? g.gif
Papildyta:
QUOTE(diana. @ 2011 01 09, 17:29)
Atleiskite,bet MP lašinti visiška nesąmonė,o "Vibrocil" nerekomenduojamas vaikams iki vienerių metų
Va čia labai aiškiai parašyta
http://www.vaistai.l...lasai-15ml.html



Vaistų anotacijoje parašyta, kad negalima, o gydytojai rekomenduoja ir naujagimiams lašinti.

Euphorbium mano gydytoja rekomendavo tik nuo 1 mėnesio.
Taigi, tikrai, gal geriau pasikonsultuoti su gydančiu gydytoju. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 02 vasario 2011 - 10:14
QUOTE(Eureka @ 2011 02 02, 11:11)
Vaistų anotacijoje parašyta, kad negalima, o gydytojai rekomenduoja ir naujagimiams lašinti.

Euphorbium mano gydytoja rekomendavo tik nuo 1 mėnesio.
Taigi, tikrai, gal geriau pasikonsultuoti su gydančiu gydytoju.  g.gif


o aš pasitikiu labiau anotacija.Juk dėl "Vibrocil" lašų aiškiai parašyta:"Vibrocil nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 1 metų vaikams, nes nėra pakankamai duomenų apie jo vartojimo saugumą ir veiksmingumą."Tai kodėl mano vaikas turi būt eksperimentu.Aš jau geriau rinksiuos tuos vaistukus,kur anotacijos lapelyje parašyta,kad mano vaiko amžiui jis tinkamas.
Atsakyti
Vibrocil anotacijoje, taip pat parašyta, kad "Kūdikiams, kuriems yra užgulta nosis, rekomenduojama lašinti nosies lašus prieš maitinimą, kad būtų lengviau žindyti."
Taigi, gydytojai ir skiria tuos vaistus, įvertinę žalą ir naudą.
Manau, bet kuriuo atveju, mama žino, kas jos vaikui geriausia, įvertinusi įvairius patarimus.
O čia straipsniukas http://www.mamoszurn...i...37&Itemid=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 02 vasario 2011 - 12:15
Net nezinau, kas geriau? Ziuret, kaip vaikas visa nakti kankinasi,nesiot ant ranku, ar palengvinti jo kancia ir ilasint 1 laseli Vibrocilio. g.gif Euphorbium nosies neatkemsa.
Atsakyti
Mums viena karta LOR buvo israsiusi i nosi akiu lasiukius(antibiotikas).Tada nosyte uzgulta buvo,nors pas mano vaika visada uzgulta,niekad nevarva,ne ciaudo iskart knarkti pradeta ir kai su juros vandeniu praplaunu,geltonus,pulingus ispucia,tai dabar lasinu olynta,be jau siandien 6 diena,maziau ispucia,bet vistiek dar yra g.gif
tai noriu tu akiu lasiuku nupirkti,bet,kad seniai tas buvo,pamirsau pavad doh.gif Gal kas zino kokie cia lasiukai galietu buti? 4u.gif Galieciau kreiptis i poliklinika,bet jie iskart antibiotikus siulis.O mes jau tiek ju isgerus doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2011 02 18, 16:35)
Mums viena karta LOR buvo israsiusi i nosi akiu lasiukius(antibiotikas).Tada nosyte uzgulta buvo,nors pas mano vaika visada uzgulta,niekad nevarva,ne ciaudo iskart knarkti pradeta ir kai su juros vandeniu praplaunu,geltonus,pulingus ispucia,tai dabar lasinu olynta,be jau siandien 6 diena,maziau ispucia,bet vistiek dar yra g.gif
tai noriu tu akiu lasiuku nupirkti,bet,kad seniai tas buvo,pamirsau pavad doh.gif Gal kas zino kokie cia lasiukai galietu buti? 4u.gif Galieciau kreiptis i poliklinika,bet jie iskart antibiotikus siulis.O mes jau tiek ju isgerus doh.gif  verysad.gif

tie lasiukai yra Dexona.
Atsakyti