Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga,nosies užgulimas

gal galite pasakyti pas kokį homeopatą gydotės, mes gyvename Šiauliuose, šiaip mums ir vaikų gydytojai homeopatinius vaistus parašo ir rekomenduoja, bet juos geriant ir naudojant vis tiek ligos paaštrėja ir galų gale pereiname iki antibiotikų
Atsakyti
Dėkoju už atsakymą, o pas homeopatą reikia dažnai lankytis? jei kokį kartą per mėn. mes galėtume važinėti Pas mus nelabai yra...
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2011 10 13, 16:25)
gal galite pasakyti pas kokį homeopatą gydotės, mes gyvename Šiauliuose, šiaip mums ir vaikų gydytojai homeopatinius vaistus parašo ir rekomenduoja, bet juos geriant ir naudojant vis tiek ligos paaštrėja ir galų gale pereiname iki antibiotikų

Na užuojauta dėl vaiko miela kraštiete 4u.gif Mano vaikiai irgi dažnai serga, bet Šiauliuose tikrai nėra nei vieno homeopato. Tik aš pagalvojau, kad mums iš kitų miestų važinėt kad ir į Klaipėdą mažai naudos būtų. Nes su peršalimo ligom reikia tuojau pat imtis gydymo ir turėt ką gert. Bepigu toms iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos... gali rinktis homeopatą vietoje, o mums ko gero reikia pačiom daug skaityti ir stebėti, bandyti, bandyti, kol rasime tą aukso vaistą... Čia mano nuomonė ( smile.gif bent taip galvoju apie savo situaciją).
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 10 13, 16:38)
Na užuojauta dėl vaiko miela kraštiete 4u.gif Mano vaikiai irgi dažnai serga, bet Šiauliuose tikrai nėra nei vieno homeopato. Tik aš pagalvojau, kad mums iš kitų miestų važinėt kad ir į Klaipėdą mažai naudos būtų. Nes su peršalimo ligom reikia tuojau pat imtis gydymo ir turėt ką gert. Bepigu toms iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos... gali rinktis homeopatą vietoje, o mums ko gero reikia pačiom daug skaityti ir stebėti, bandyti, bandyti, kol rasime tą aukso vaistą... Čia mano nuomonė ( smile.gif bent taip galvoju apie savo situaciją).


Na nežinau nežinau... Anyta MB veždavo savais laikais į Kauną (iš Šiaulių). Vaiko sveikata svarbiau.
Aš dukrą vežiau pas homeopatą lygiai du kartus. Pirmą kartą paskyrė žirniuką. Antrą kartą - kontrolei. Tai nereiškia, kad ji nesirgo per tuos 10 mėn., tiesiog apsilankymo metu išaiškina dozavimą lėtinės ligos atveju ir dozavimą ūmiai ligai prasidėjus. Be to, kas neaišku visada atsako į telefono skambučius. Kažkada skambinau per Velykas, nes tikrai nežinojau ką daryt, nepakėlė tel., bet po valandos perskambino smile.gif Ir šiaip tikrai ne iš karto išmokau dozuot, skambindavau kiekvieną kartą susirgus biggrin.gif
Atsakyti
Labas, Mamytės
Noriu paklausti, gal kuri atsimenate kaip tiksliai vadinas Wiledos firmos tepaliukas nosytei nuo sluogos?
AČIŪ.
Atsakyti
Nuo slogos ligų sezonu dažnai savo vaikiukams į nosytes profilaktiškai purškiu Weledos vandenuką su Aloe Vera. Kol kas padeda thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(Ingrida75 @ 2011 10 19, 10:37)
Labas, Mamytės
Noriu paklausti, gal kuri atsimenate kaip tiksliai vadinas Wiledos firmos tepaliukas nosytei nuo sluogos?
AČIŪ.


Čia turbūt šitą - WELEDA Schnupfencreme - turėjot galvoje...
Atsakyti
QUOTE(irmastan @ 2011 10 19, 12:33)
Nuo slogos ligų sezonu dažnai savo vaikiukams į nosytes profilaktiškai purškiu Weledos vandenuką su Aloe Vera. Kol kas padeda thumbup.gif
Papildyta:
Čia turbūt šitą - WELEDA Schnupfencreme - turėjot galvoje...

AČIŪ, už atsakymą.Kažkur turėjau užsirašius pavadinimą, bet...
Atsakyti
sveikos, ar buvo kamnors tokia sausa sloga g.gif nosis uzgulta kvepuoja per burna ispusti nieko neiseina g.gif
o nakti knarkti pradejo ir taip jau ketvirta diena unsure.gif plaunam su juros vandeniu, geriam corizalia homeovox. arbatu
kaip ta nosyte atkimsti atrodo kad kaskur giliai uzgule kaksas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2011 10 26, 13:31)
sveikos, ar buvo kamnors tokia sausa sloga  g.gif    nosis uzgulta  kvepuoja per burna ispusti nieko neiseina  g.gif
  o nakti knarkti pradejo ir taip jau  ketvirta diena    unsure.gif  plaunam su juros vandeniu, geriam corizalia  homeovox. arbatu
    kaip ta nosyte atkimsti atrodo kad  kaskur giliai uzgule kaksas  verysad.gif

mums irgi taip yra buve, gydytoja israse nuo kosulio vaistu, kad atsikimstu ir kartu iskosetu ,( nes snarglys kabojo viduj)
Atsakyti
QUOTE(optuke @ 2011 10 26, 16:13)
mums irgi taip yra buve, gydytoja israse nuo kosulio vaistu, kad atsikimstu ir kartu iskosetu ,( nes snarglys kabojo viduj)

kaip idomu nu okosulio ? g.gif gal pamenat kokiu svaistus nuo kosulio? ryt einam pas gyd ziuresim ka mums pasakys.
bet ji nekosti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isabelaa: 27 spalio 2011 - 10:23
buvo pradzioj tik sausa sloga, bet gerkle buvo labai paraudus, tai israse ACC sirupeli, tai po to ir koseti pradejo ir sloga normali atsirado. dar tepem padukus eukalipto tepalu.
Atsakyti
QUOTE(optuke @ 2011 10 27, 14:52)
buvo pradzioj tik sausa sloga, bet gerkle buvo labai paraudus, tai israse ACC sirupeli, tai po to ir koseti pradejo ir sloga normali atsirado. dar tepem padukus eukalipto tepalu.

oi siaubas, jau penkios dienos , o jei dar atsiras normali sloga ir kosulys sad.gif
Atsakyti