Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviska kosmetika

QUOTE(katutis @ 2009 04 22, 20:59)
jei reikės, tai ir jums temą galiu atidaryti - negi gaila tongue.gif
dar blogi yra kiti puslapiai, kur receptai naminiam naudojimui surašyti ir žaliavos parduodamos, įvairios mažos parduotuvėlės senamiestyje, centre ir miegamuosiuose rajonuose, interneto portalai ir pan.  rolleyes.gif Žodžiu, viskas, kas ne Biok ir ne šios įmonės "organiniai trendai" doh.gif

palauksiu pusantrų metelių-du - sportinis interesas dėl Biok natūralios linijos įvedimo į rinką atsirado  lotuliukas.gif

na neblogi tie puslapiai, bet butent ten jauciasi tam tikra tendencija. Reklamuotis tai jie tikrai moka biggrin.gif Bet ar visada teisingai (tas pats galioja ir BIOK). Tai nesu nei uz ta, nei uz ta, KN produkcija kiek bandziau man nieko gero nedave. Gal nuomone pasikeis, gal dar uzsuksiu kada pas juos, nes nerafinuoti aliejai poru nekemsa blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 23 balandžio 2009 - 09:06
QUOTE(Becky @ 2009 04 23, 00:38)
Rašo rašinius apie tai, kokios baisios yra chemines sintetines medžiagos ir kažkodėl nutyli, kad daugelis eterinių aliejų yra ne mažiau pavojingi.


jau virš 20 temų yra prirašyta - ir ko negalima besilaukiančioms, ir apie saulę taipogi, kad citrusiniai EA yra fotoksiški rolleyes.gif Visur reikia išmanymo, kaip ir tarkim naudoti Biok kremus su rūgštimis wink.gif

QUOTE(prieblanda @ 2009 04 23, 07:21)
buvusio darbuotojo nuoskaudos veržiasi?  cool.gif 

atatinkamose temose ir ten dalinčiausi savo atradimais ir praradimais.
be to, tema vadinasi "Lietuviška kosmetika", tai čia galima diskutuoti ne tik apie Biok, bet pvz. ir Naujosios ringuvos ar dar kažkieno produkciją  rolleyes.gif


tai jau ir įdarbinot mane Biok? lotuliukas.gif Ne, niekad ten nedirbau ir nedirbsiu, neaprobuotų mano diplomo, ne ta sritis tongue.gif Keista, lyg tam, kad turėtum nuomonę apie kažką būtinai turi padirbėti Biok, pieno ūkyje, vaistų fabrike, lėktuvų gamykloje ar dar kažkur, kuo naudojiesi doh.gif

atitinkamose rolleyes.gif

kito pramoninio lietuviškos kosmetikos gamintojo, vertinant asortimentą, išskyrus Biok bent aš nežinau smile.gif Ringuvos muilai ir želės, dar Adelės Karaliūnaitės kremai galėtų būti šios temos objektas, Koslitos šampūnai, jei dar tokius gamina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 04 23, 11:01)
jau virš 20 temų yra prirašyta - ir ko negalima besilaukiančioms, ir apie saulę taipogi, kad citrusiniai EA yra fotoksiški  rolleyes.gif Visur reikia išmanymo, kaip ir tarkim naudoti Biok kremus su rūgštimis wink.gif
tai jau ir įdarbinot mane Biok?  lotuliukas.gif  Ne, niekad ten nedirbau ir nedirbsiu, neaprobuotų mano diplomo, ne ta sritis tongue.gif Keista, lyg tam, kad turėtum nuomonę apie kažką būtinai turi padirbėti Biok, pieno ūkyje, vaistų fabrike, lėktuvų gamykloje ar dar kažkur, kuo naudojiesi  doh.gif

atitinkamose  rolleyes.gif

kito pramoninio lietuviškos kosmetikos gamintojo, vertinant asortimentą, išskyrus Biok bent aš nežinau smile.gif Ringuvos muilai ir želės, dar Adelės Karaliūnaitės kremai galėtų būti šios temos objektas, Koslitos šampūnai, jei dar tokius gamina  bigsmile.gif


nuomonę turėti galima, bet saviškę jau nebeskaniai eskaluojat rolleyes.gif

kaip žodį "atitinkamas" rašyti aš žinau ir anaip jį parašiau sąmoningai, tai nereik mane gramatikos mokint tongue.gif

taip, Biok didžiausias gamintojas, bet kad ir Vaivos M kremų lentynose galima rasti.

Atsakyti
Šiandien oficialiai baigių savo eksperimentus su Biok veido priežiuros priemonem blush2.gif Prieš pora dienu nusipirkau drekinamaji tonika iš melynos linijos, naudojau prieš miega, be jokiu kremuku, jau vakar ryte pastebejau pora spuogų, o šiandien jų tik padaugejo. Šiaip problemu su spuogais neturiu g.gif Džiaugiuos kad dieninio kremo nenusipirkau. Iš visų produktu pasiliksiu tik prausikli iš rožines linijos. Lauksiu naujų produktų mišriai/riebiai odai, jei jų kada nors bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 04 23, 10:09)
nuomonę turėti galima, bet saviškę jau nebeskaniai eskaluojat  rolleyes.gif

taip, Biok didžiausias gamintojas, bet kad ir Vaivos M kremų lentynose galima rasti.


gaila, neturiu už ką pagirti Biok, tema nėra skirta vien tik teigiamoms nuomonėms smile.gif

nežinau dėl Vaivos, teks patikėti tavo žodžiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 04 23, 11:25)
gaila, neturiu už ką pagirti Biok, tema nėra skirta vien tik teigiamoms nuomonėms smile.gif


Na is Biok kosmetikos tikrai yra tokiu gaminiu, kuriuos tik paemus nuo lentynos parduotuveje, norisi iš kart padeti atgal, bet yra ir visai padorių. Rožine linija tikrai žavi savo ideja, bet nera ideali. Man, pvz, iš jos tiko tik prausiklis. Kiek žinau, Biok kosmetikos galiojimo laikas yra metai, o čia reiškia kad konservantų prideta minimaliai. Yra neblogų kremų variantų, bet visi išbandyti ir atiduoti mamai/sesei/draugei. Tiesiog daugiau nebeliko ka bandyt. Biok kosmetika tikrai verta demesio (vel gi, žiurint su kuo lyginti: jei su L'orealiais, Nivea ir t.t. - Rasa tikrai geriau. Bet jei su dr. Haushka, Weleda, Urtekram ir panašiais - čia jau pliusai bus ne Biok kosmetikos puseje.) Aš už objektyvumą 4u.gif
Atsakyti
o, sakykit, jautrios odos kremas su issipletusiais kapiliarais koks yra? drekinamasis ar maitinamasis? niekur neaso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2009 04 23, 13:14)
Na is Biok kosmetikos tikrai yra tokiu gaminiu, kuriuos tik paemus nuo lentynos parduotuveje, norisi iš kart padeti atgal, bet yra ir visai padorių. Rožine linija tikrai žavi savo ideja, bet nera ideali. Man, pvz, iš jos tiko tik prausiklis. Kiek žinau, Biok kosmetikos galiojimo laikas yra metai, o čia reiškia kad konservantų prideta minimaliai. Yra neblogų kremų variantų, bet visi išbandyti ir atiduoti mamai/sesei/draugei. Tiesiog daugiau nebeliko ka bandyt. Biok kosmetika tikrai verta demesio (vel gi, žiurint su kuo lyginti: jei su L'orealiais, Nivea ir t.t. - Rasa tikrai geriau. Bet jei su dr. Haushka, Weleda, Urtekram ir panašiais - čia jau pliusai  bus ne Biok kosmetikos puseje.)  Aš už objektyvumą  4u.gif


Va šitai nuomonei labai pritariu drinks_cheers.gif
Man BIOK patinka vertinant pagal kainos/ kokybės santykį. Reikia pasakyti, kad ekologiškos dar nedaug esu naudojusi, bet jos kaina kartais būna išpūsta doh.gif
Net ir ta Madara man lyginant su RASA daug blogiau tiko. O kaina tai ženkliai skiriasi.
Iš BIOK asortimento yra ir labai man tikusių, ir visai nepatikusių produktų. Bet tai, manau, normalu. Nesu radusi sau nei vieno tokio kosmetikos brendo, kurio visa kosmetikos linija besąlygiškai man tiktų. Visai nežiūrint į kainą.
Papildyta:
QUOTE(evelinute999 @ 2009 04 23, 14:04)
o, sakykit, jautrios odos kremas su issipletusiais kapiliarais koks yra? drekinamasis ar maitinamasis? niekur neaso g.gif


Manau, kad jis pusriebis, taigi nei toks, nei toks.
Pati su savo mišria jautria oda naudojau šį kremą žiemos sezonu. Dabar jau būtų man ji persunkus ax.gif
Atsakyti
Kremas odai su issipletusiais kapiliarais - tarpinis variantas tarp drekinamojo ir maitinamojo.
Siaip, jis mano mylimiausias. Pernai labai netiketai atradau, kad jis idealiai tinka nudegus sauleje. Nueme paraudima ir skausma akimirksniu. Todel neabejoju, kad prie visokiu odos uzdegiminiu reakciju, veikia taip pat. Be to, labai gerai atgaivina ir stiprina oda. As ji naudoju pakaitomis su problemines odos kremu - geliu ir dar n visokiausiu kremuku, kurie kuriami siuo metu. Kai prisieksperimentuoju, tai sitas gelbsti blush2.gif
Atsakyti
Šiandien išbandžiau THAI lazdelę - pirmas įspūdis labai geras thumbup.gif Labai didelis pliusas, kad priemonė yra BEKVAPĖ bigsmile.gif

Linkiu Biokui pratęsti rožinę RASOS seriją ir pasiūlyti pirkėjams bekvapių plaukų ir kūno priežiūros priemonių smile.gif

Nužiūrėjau dar "Margaritos" kūno pienelį su išrūgomis - bandėt kas nors?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 04 23, 20:19)


Nužiūrėjau dar "Margaritos" kūno pienelį su išrūgomis - bandėt kas nors?


Bandžiau kažkada, nepatiko man jis, per skystas buvo kiek pamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 04 23, 19:19)
Šiandien išbandžiau THAI lazdelę - pirmas įspūdis labai geras thumbup.gif Labai didelis pliusas, kad priemonė yra BEKVAPĖ bigsmile.gif

Linkiu Biokui pratęsti rožinę RASOS seriją ir pasiūlyti pirkėjams bekvapių plaukų ir kūno priežiūros priemonių smile.gif

Nužiūrėjau dar "Margaritos" kūno pienelį su išrūgomis - bandėt kas nors?

Labai greitai jau (manau, menesio begyje) iseis jautriai odai sampunas, kuno prausiklis bei intymios higienos prausiklis. Sampunas ir kuno prausiklis pakvepinti eteriniu aliejumi, intymios higienos prausiklis - bekvapis.
QUOTE(No_Angel* @ 2009 04 23, 20:45)
Bandžiau kažkada, nepatiko man jis, per skystas buvo kiek pamenu  g.gif

Priestaringai vertinamas produktas: vieniems labai patinka, kitiems - visiskai ne. Tik nutariam ji numarinti, kai atsiranda burys gerbeju ir vel paliekam biggrin.gif
Atsakyti