Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

QUOTE(ramuneu @ 2005 11 04, 13:32)
Sveiki,

mokytoja Ona Gailiušienė man pasirodė labai maloni. Kadangi kitais metais ruošiuosi išleisti savo atžalą į mokyklą, tai tiesiai pas ją ir nuėjau. Matosi, kad inteligentiška ir pakankamai reikli, o taip pat ir turinti statusą mokykloje. Kitiems metams į jos klasę jau užsirašę 5 vaikai thumbup.gif , o klasėj bus 22.



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Cia mano atzalos mokytoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,
kitais metais ims pirmokus, jau pagal mano rekomendacija teveliai vieni uzsirase - irgi labai patenkinti ja buvo. As tai ja ir jos savybemis tiek suzaveta, kad galeciau tikriausiai romana parasyti. jAu dabar paskaiciavau ir galiuosi, kad mano antra atzala ne pas ja bus cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryžulia @ 2005 10 05, 14:27)
Ar ši mokykla ta, kur prie pat Oslo gatvės? Gal glima sužinoti Li utes dukros mokytojos pavardę? Jei aš teisingai supratau, ji kitais metais ims pirmokus?



http://www.azuolyno.vilnius.lm.lt/ cia tinklapis mokyklos, viska galima suzinoti apie ja
o mokytojos vardas arba Laima Jankūnaitė, arba Ona Gailiušienė (sita musiske) - super mokytoja thumbup.gif . Laima nieko negaliu pasakyti - neteko su ja kaip su mokytoja bendrauti, bet kaip zmogus irgi puiki.
Atsakyti
QUOTE(Ryžulia @ 2005 10 05, 14:27)
Ar ši mokykla ta, kur prie pat Oslo gatvės? Gal glima sužinoti Li utes dukros mokytojos pavardę? Jei aš teisingai supratau, ji kitais metais ims pirmokus?



http://www.azuolyno.vilnius.lm.lt/ cia tinklapis mokyklos, viska galima suzinoti apie ja
o mokytojos vardas arba Laima Jankūnaitė, arba Ona Gailiušienė (sita musiske) - super mokytoja thumbup.gif . Laima nieko negaliu pasakyti - neteko su ja kaip su mokytoja bendrauti, bet kaip zmogus irgi puiki.
Atsakyti
As pati baigiau sita mokykla ir jos dabartinis dirikas, mano geografijos mokytojas. Labai mielai visada pasikalbu su mokytojais, nors nebuvau mokyklos fane. Tiesiog turejome daug puikiu mokytoju, nors keletas buvo ir paplauke.
Galiu dar pasakyti, kad sita mokykla yra saugi delto, kad is jos nera nei vieno vaiko narkotiku iskaitoje(ar kaip ten vadinasi) thumbup.gif
jei neklystu(ir nesutapimas) tai Ona Gailiusiene buvo ir mano mokytoja, tiesa neilgai, nes atejau i ta mokykla nuo 3 klases.
Deja del gimnazijos nieko negaliu pasakyti, bet bent del dalies mokytoju ir direktoriaus, tai garantuoju.
Atsakyti
Na as irgi baiges sia mokykla,ir atsiliepimai tik geri.Gaila ,kad dabar si mokykla tik iki 8 klasiu.Mano aukletoja iki 4 klases buvo Zivile Boskiene,ir siaip kiti mokytojai geri,tik va Chemijos mokytoja Klaracka,buvo atsiprasant baisi.Tokios mokytojos jokiam mokyniui nepavydeciau
Atsakyti
Esu baigusi šią mokyklą, tiesa, tai buvo gan senokai ax.gif
Muzono minėtoji chemikė Klara - košmaras, jei vaikas turės problemų, nepatingėkit pakalbėt su direktorium dėl jos. Visiškai nekompetentinga, aš asmeniškai susidūriau ir kaip su norinčia kyšio ar sau naudingo dalyko (dabar konkrečiai neminėsiu). Bet juk ji iš senesnės kartos ir nemanau, kad dar ilgai dirbtų, be to, jos "žydėjimas" (t.p. ir neigiama prasme) tikrai bus praėjęs.

Mano laikais mokykloje buvo sustiprintas vokiečių k. mokymas, bent jau humanitarinis paruošimas buvo tikrai neblogas, vienas iš geresnių Vilniuje.
Kas dėl pradinukų ugdymo, mokyklos "saugumo" ir t.t. - tikrai neproblemiška mokykla.
Čia buvo paminėta Laima Jankūnaitė - ji buvo mano pradinių klasių mokytoja, labiau atsidavusios darbui mokytojos reikėtų paieškoti. Reiklumas + švelnumas, supratimas + kompetencija. Jei mano vaikas turėtų tokią mokytoją, nemanau, kad būtų verta ieškoti geriau.
Atsakyti
Butu smagu, kad atsilieptu mamytes, kuriu vaikai is azuolyno perejo i Minties gimn. Girdejau, kad jiems Minties gimnazijoj sunkiai sekasi, nes Azuolynas silpnai paruose.
Mat ir as turiu vesti savo maza i pirma kl nuo rugsejo ir nezinau i kuria lazdynu mokykla geriau vest : Azuolyno ar Zerucio. Apie Zeruti girdejau daug geru atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(dzi @ 2006 02 22, 12:35)
Butu smagu, kad atsilieptu mamytes, kuriu vaikai is azuolyno perejo i Minties gimn. Girdejau, kad jiems Minties gimnazijoj sunkiai sekasi, nes Azuolynas silpnai paruose.
Mat ir as turiu vesti savo maza i pirma kl nuo rugsejo ir nezinau i kuria lazdynu mokykla geriau vest : Azuolyno ar Zerucio. Apie Zeruti girdejau daug geru atsiliepimu.


Is Azuolyno i Minties gimnazija pirma laida tik siemet isejo ir del profilio skirtumo gali buti problemu: Azuolynas kalbom, Minties gim - tiksliesems mokslams.
Zerucio mokykla pradine. po jos vaikas vis tiek tures eiti i Azuolyno arba Sausio 13-osios. Dabar Zerucio, Azuolyno ir Minties mokyklos pasirasiusios sutarti. Is Zerucio pradines i Azuolyno vidurine ir po 8 klasiu i Minties gimnazija. Is Sausio 13-osios be konkurso i Minties nepapuls. Trukumas siek tiek vienas: Azuolyna profiliuotas kalbom, o gimnazija Minties labiau tiksliems mokslams. Cia didesne problema siai dienai tik dabar isiteisejo nauja reforma. Bet manau kol vaikas baigs 8 klases - skirtumo jau nebus- jie keisis ir pedagogais.
O dar Minties gimnazija nebepriima vaiku nuo 5 klases, tik nuo 9. O Azuplyne vaikiukai mokosi ir nuo pirmos klases. Taigis nebutina vesti i Zeruti ir paskui i Azuplyno vis tiek teks ateiti. Bet cia tamstai spresti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniusha: 26 vasario 2006 - 03:02
Dekui, agniusha, uz paaiskinima. Matyt teks rimtai pasverti visus uz ir pries... g.gif Buvau ilindus i Azuolyno puslapi internete, kad labiau susipazinciau su sia mokykla. Gaila, bet jie nepateikia juokiu duomenu apie moksleiviu pasiekimus (pvz. dalyvavima olimpiadose ir ju rezultatai), tad sunkoka spresti apie mokymo kokybe. Na, o popamokines veiklos ir renginiu tai daug (ar nebus taip, kad del tu renginiu neliks vaikams laiko mokytis. si problema buvo zemynoje... )
O negi nera teveliu, kuriu kinderiai lanko (-e) Zeruti? Butu smagu paskaityti atsiliepimu ir apie sia mokykla.
Atsakyti
QUOTE(agniusha @ 2006 02 26, 03:59)
Is Azuolyno i Minties gimnazija pirma laida tik siemet isejo ir del profilio skirtumo gali buti problemu: Azuolynas kalbom, Minties gim - tiksliesems mokslams.
Zerucio mokykla pradine. po jos vaikas vis tiek tures eiti i Azuolyno arba Sausio 13-osios. Dabar Zerucio, Azuolyno ir Minties mokyklos pasirasiusios sutarti. Is Zerucio pradines i  Azuolyno vidurine ir po 8 klasiu i Minties gimnazija. Is Sausio 13-osios be konkurso i Minties nepapuls. Trukumas siek tiek vienas: Azuolyna profiliuotas kalbom, o gimnazija Minties labiau tiksliems mokslams. Cia didesne problema siai dienai tik dabar isiteisejo nauja reforma. Bet manau kol vaikas baigs 8 klases - skirtumo jau nebus- jie keisis ir pedagogais.
O dar Minties gimnazija nebepriima vaiku nuo 5 klases, tik nuo 9. O Azuplyne vaikiukai mokosi ir nuo pirmos klases. Taigis nebutina vesti i Zeruti ir paskui i Azuplyno vis tiek teks ateiti. Bet cia tamstai spresti.  mirksiukas.gif

Atsakyti
[quote=dzi,2006 03 02, 12:10]
Dekui, agniusha, uz paaiskinima. Matyt teks rimtai pasverti visus uz ir pries... g.gif Buvau ilindus i Azuolyno puslapi internete, kad labiau susipazinciau su sia mokykla. Gaila, bet jie nepateikia juokiu duomenu apie moksleiviu pasiekimus (pvz. dalyvavima olimpiadose ir ju rezultatai), tad sunkoka spresti apie mokymo kokybe. Na, o popamokines veiklos ir renginiu tai daug (ar nebus taip, kad del tu renginiu neliks vaikams laiko mokytis. si problema buvo zemynoje... )
O negi nera teveliu, kuriu kinderiai lanko (-e) Zeruti? Butu smagu paskaityti atsiliepimu ir apie sia mokykla.
[Labutis.Mano dukra lanko Zerucio pradine mokykla,dabar yra 4-e,mokytoja Greta Paldauskaite.Dukra dabar nelabai nori eiti i mokykla,nes nelabai sutaria su mokytoja.Mokytoja ja vadina tokiais zodziais kaip:senute,ziople.Kai as pasiruodau mokykloi arba per susirinkima visi vaikai buna geri ir jokiu nusiskundimu neturi sipsosi mums.Visa laika pasiduomiu kaip dukrai sekasi,sako man kad ji gera,svelni mergaite.Ji stipriai trauvmoja mano vaiko psichika taip kalbedama prie visu vaiku.Pacioj mokykloilyg viskas gerai,tik labai nepatenkinta antra pamaina.Nezinau ar leisiu savo sunu i sia mokykla,nebent pas kita mokytoja.JEI TURIT KLAUSI RASYKIT ATSAKISIU DAR PLACIAU.Bureliu praktiskai pasirinkimo nera nes laikas nesutampa. schmoll.gif smartass.gif help.gif
Atsakyti
O ta Paldauskaite jauna ar sena moteriske?
Anra pamaina tai tikrai be rysio.... blink.gif Jei visa seima dirbam rytais, tai ka vaikas veiks iki pietu?.... g.gif O cia (ta antra pamaina) visus ketverius metus? O kaip del fizinio lav pamoku (girdejau nera ten stadiono), jie visalaik saleje sportuoja?
Atsakyti