Įkraunama...
Įkraunama...

Savas verslas II

Dokumentus ruošia buhalteris. Jis taip pat deda savo parašus.
Galite nueiti į buh. apskaitos kursus, daug neišmoksite, bet pradėsite bent kažką suprasti smile.gif Pati lankiau. Tik nesu buhalterė, lankiau dėl saves. Esu mūsų įmonės teisininkė.
Paieškokite internete ar yra skundų dėl šios įmonės. g.gif
Ką dėl sutarties galėčiau pasakyti, žiūrėkite punktus dėl įmonės atsakomybės, dėl papildomų įkainių, pvz. daug kur už tam tikro darbo atlikimą reikės papildomai mokėti (už pažymas, papildomos formos užpildymą ir pan.) arba už žodines konsultacijas.
Dar kartą priminsiu, kad galiu patikrinti sutartelę ir nurodyti man įtartinus punktus lotuliukas.gif Aš jau 4 metus šioje srityje dirbu. biggrin.gif
Papildyta:
O kaip patikrinti, na net nežinau g.gif
Gerai, kai kas nors rekomenduoja.
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2009 09 18, 08:26)
Dokumentus ruošia buhalteris. Jis taip pat deda savo parašus.
Galite nueiti į buh. apskaitos kursus, daug neišmoksite, bet pradėsite bent kažką suprasti  smile.gif Pati lankiau. Tik nesu buhalterė, lankiau dėl saves. Esu mūsų įmonės teisininkė.
Paieškokite internete ar yra skundų dėl šios įmonės.  g.gif
Ką dėl sutarties galėčiau pasakyti, žiūrėkite punktus dėl įmonės atsakomybės, dėl papildomų įkainių, pvz. daug kur už tam tikro darbo atlikimą reikės papildomai mokėti (už pažymas, papildomos formos užpildymą ir pan.) arba už žodines konsultacijas.
Dar kartą priminsiu, kad galiu patikrinti sutartelę ir nurodyti man įtartinus punktus  lotuliukas.gif Aš jau 4 metus šioje srityje dirbu.  biggrin.gif
Papildyta:
O kaip patikrinti, na net nežinau  g.gif
Gerai, kai kas nors rekomenduoja.



Kia gausiu preliminarią sutartį, būtinai pasinaudosiu šiuo pasiūlymu smile.gif Gal galite mestelti el. pašto adresą į až?
Atsakyti
ech.. o aš svarstau, ar pradėti savo verslą. Noriu įkurti e-parduotuvę, kurioje prekiaučiau tamtikrais daiktais.. Tokio pobūdžio parduotuvių, kurios prekiauja toje srityje, Lietuvoje yra jau virš 10. Gal kas patartumėte, kaip galėčiau ištirti, ar rinkai reikia dar vienos?

Kas sukurtų parduotuvę, turiu. Tiekėjus manau jau radau. Darbas su individualios veiklos pažymėjimu. Patalpų kaip ir nereikia... Vienintelis mano nuostolis būtų - prekės, jei jų neišparduočiau.
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2009 09 18, 11:20)
ech.. o aš svarstau, ar pradėti savo verslą. Noriu įkurti e-parduotuvę, kurioje prekiaučiau tamtikrais daiktais.. Tokio pobūdžio parduotuvių, kurios prekiauja toje srityje, Lietuvoje yra jau virš 10. Gal kas patartumėte, kaip galėčiau ištirti, ar rinkai reikia dar vienos?


reikia uzsakyti specialu tyrima, yra firmos kurios tuo tik ir uzsiima smile.gif
Kokios kainos nezinau ir net nesivaizduoju g.gif
Atsakyti
o pačiam yra kokia galimybė įsivertinti?
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 09 17, 12:12)
labai aciu uz nuomone 4u.gif
mano veikla butu su Individualios veiklos pazyma.
Jeigu aisku imanoma taip  g.gif
As pati labiau linkstu prie varianto issinuomoti, o ne pirkti.


Labas,

noriu tau pasiūlyti parduotuvę pasidaryti su www.iShops.lt. Suteiksiu visokeriopą pagalbą ir padėsiu kiek galėdamas. Kol parduotuvė nebus paruošta prekybai, nuomos mokesčio nereikės mokėti. Taip pat siūlyčiau pagalvoti apie unikalų dizainą, kuris visiškai atitiktų prekių tematiką. Beje jei ne paslaptis kokiomis prekėmis ketinate prekiauti?

Parašyk man į e-paštą info@ishops.lt, arba į skype jlx002 arba paskambink telefonu 863747917 galėsime išsamiau pakalbėti apie e-parduotuvę. Pažadu, neskaudės smile.gif

Pagarbiai,

Julius
Atsakyti
QUOTE(Juliusss @ 2009 09 18, 21:42)
Labas,

noriu tau pasiūlyti
.......
Julius


aciukas mirksiukas.gif butinai susiseksiu,
kolkas renku info kas ir kiap pas draugus, pazystamus (kuri nekainuoja) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 18 rugsėjo 2009 - 21:28
QUOTE(Marija5 @ 2009 09 15, 14:20)
Jau rašiau, kad reikia skaityti sutartį. mirksiukas.gif  Pas mus aiškiai parašyta, kad mes atsakome už savo klaidas.


Nieko panašaus, realybėje baudą moka įmonės vadovas. Tiesa, nežinau kokioje įm. dirbate, bet ten kur man tvarkė, teko mokėti pačiai. Ne tiek ir mažai. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 28, 14:20)
Nieko panašaus, realybėje baudą moka įmonės vadovas. Tiesa, nežinau kokioje įm. dirbate, bet ten kur man tvarkė, teko mokėti pačiai. Ne tiek ir mažai.  unsure.gif

Na ką jus čia pasakojate. smile.gif
Baudą moką vadovas, kai yra įmonėje buhalteris, dirbantis DS.
Reiškia tiesiog nepareikalavote, kad jie sumokėtu tą baudą.
Mums teko sumokėti vieną kartą ir nieko baisaus.
Mes mokame tik tuo atveju, jeigu patys esami kalti, kas ir nurodyta sutartyje.
Jeigu kaltas vadovas, moka pats ir tiek. Jeigu mes laiku nepristatome ataskaitos, nes vadovas nepateikia duomenų ir vadovą nubaudžia, mes tikrai nieko nemokesime. smile.gif
Atsakyti
Tai jūs čia ginčijtės, o aš rašau kaip buvo. Įmonės direktorius/-ė įsistatė kiaulės akis ir pareikalavo mokėti, kitaip būčiau turėjusi problemų. Va taip. Gal čia šantažo forma, bet faktas lieka faktu. Buh. įmonės darbuotoja pridarė nesąmonių, supainiojo kodus ir kt. Bet įmonė atsisakė mokėti, motyvuodama tuo, kad aš pati privalėjau žinoti tuos kodus ir kt., nes dariau pavedimus. Toms mergaitėms nėra galimybės prisijungti prie bankinės sistemos ir atlikti pavedimų operacijas, jas atlieka vadovas.
Atsakyti
Nieko aš nesiginčiju. smile.gif
Reikėjo tada įrodyti, kad tai buvo ne jūsų klaida ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2009 09 30, 21:15)
Nieko aš nesiginčiju.  smile.gif
Reikėjo tada įrodyti, kad tai buvo ne jūsų klaida ir tiek.



lotuliukas.gif ne juokinkit
Atsakyti