Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XIII

iki vakaro merginos,lekiu i darbeli ax.gif o gal ir darbe pribeksiu prie pc pasmalsaut ka snekuciuojates 4u.gif
Atsakyti
Beje, gal kuri pasakys, kaip pirsliui juosta risas, nes as saviskiui ne taip uzdejau... Man rods ir baznycioj ne taip atbuvo, o paskui persidejo kaip reikia doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 05 04, 15:27)
o kodel jaunieji turi rupintis alkoholiu ? manau tai turi padarysiu pirsliai ir poros.
jei jaunieji  nebendrauja su pirsliais, ir nei vieni, nei kiti nesivargina susitikti ir


na, gal ir neturi jie rupintis, bet cia kazkaip gavos negraziai ax.gif

PIRSLIUI
mazgas po desine ranka mirksiukas.gif


a mergaiciuke_ee kuria mum nauja temuke g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airara*: 04 gegužės 2009 - 14:43
QUOTE(airara* @ 2009 05 04, 14:38)
na, gal ir neturi jie rupintis, bet cia kazkaip gavos negraziai  ax.gif

PIRSLIUI
mazgas po desine ranka  mirksiukas.gif
a mergaiciuke_ee kuria mum nauja temuke  g.gif

ok kuriam:) tuojaus:)
Papildyta:
14 temute:)
http://www.supermama...howtopic=442540
rekordininkes si kart:) labai jau greit mes ta foruma iveikem:) per 12 dienu merginos galit save pasveikint uz rekordini rasymo greiti svociuciu forume smile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(leliukazz @ 2009 05 04, 15:38)
Beje, gal kuri pasakys, kaip pirsliui juosta risas, nes as saviskiui ne taip uzdejau... Man rods ir baznycioj ne taip atbuvo, o paskui persidejo kaip reikia doh.gif  blush2.gif

JAUNOJI RIŠA PIRŠLIUI JUOSTĄ (Mazgas po dešine ranka.)
Atsakyti
ikvepimas visas pagavo kai gute_pinkute ir rrauzi atidirbo ir su tokiais puikiais ispudziais atvyko thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2009 05 04, 15:00)
ikvepimas visas pagavo kai gute_pinkute ir rrauzi atidirbo ir su tokiais puikiais ispudziais atvyko  thumbup.gif  bigsmile.gif


tai jau tikrai duok dieve visom tokio pasisekimo:) drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
na merginos pabaikim sita temele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2009 05 04, 10:56)
išsiunčiau



Aciu 4u.gif super ideja.Saunuole thumbup.gif .
Atsakyti
leliukazz jus ten kartais ne Kernavej? mes vaziuosim fotografuotis i Kernave, dabar pamaciau galvoju gal ten yra koks stalas, senai buvau g.gif
Atsakyti
O man siandiena turi atspausdinti scenariju ir jau reikes deliotis viska i vietas ir darytis pirkiniu sarasiuka doh.gif .Oi reikes pakloti pinigelio g.gif .Jums gerai kaip toio auksarankes mokate siuti siuvineti.O ka as nieko doh.gif .Tai tenka atidaryti pinigine verysad.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti