Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

QUOTE(lylu @ 2007 03 23, 23:32)
4u.gif GoSa, sis balionas tau uz laikrastuka... smile.gif
Sian galutinai sutikau but svocia...atrodo DAR 2 meneisi iki vestuviu....bet suprantu, kad TIK 2 menesiai. Bet as dekinga sitam tinklapiui...galima pasakyti, kad radau VISKA ko man reikia...dabar liko tik viska apibendrinti, surusiuoti ir....apsipirkti smile.gif
sunku, kai galva pilna ideju ir zinau, kad visko neigyvendinsiu...o taip noreciau. Tiesiog savu vestuviu NORMALIU neturejau...pirslys pabego ziureti varzybas ir grizes girtas pridare nesamoniu....o viena pirsliene nepatempe...tiesiog is pykcio ir bejiegiskumo. Tai man taip norisi draugam padaryti staigmena...tikiuosi man pavyks. thumbup.gif
Papildyta:
as dabar susimasciau...jei 2 diena bus daug kuklesne namuose ir sveciu nusimato pusiau maziau...ar verta daryti ta laikrasti? ar bus zmonem idomu...

laikraštį būtinai daryk ir antros dienos ryte pardavinėk,sakydama kad jaunieji nusipirko spaustuvę ir tave pasamdė, kaip geriausia reklamos agentę thumbup.gif thumbup.gif ir kaip priklauso reklamos agentei tu turi parduoti, kiek galima daugiau naujos spaustuvės laikraščių. mirksiukas.gif Tiesa, tai šiek tiek kainuos, nes svečiai pinigėįlius dės į taupyklę, kurę tau teks atiduoti jauniesemems, nes tu esi tik jų agentė, o taupyklę pirkti teks tau schmoll.gif Tai daryti siūlyčiau nprieš "Svočios korvojų", kai žmonės tik renkasi, sumoka muzikantam už maršąm ir tik šast rytinis laikraštts drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
GoSa>tu man papasakos visa eiliskuma trumpai: nuotakos ispirkimas, santuoku rumai, baznycia, fotoatelje, gamta, sale.....ispirkti stala.....
toliau viso nezinau...su tais pirmais valsais ir 2 diena karvojum...jei nesunku ir gali prisimint-papasakok smile.gif
Atsakyti
Svociutes buvusios ir busimos smile.gif gal dar paplepekime apie svocios apranga. Suku galva ir nezinau kaip rengtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(GoŠa @ 2007 03 24, 02:21)
laikraštį būtinai daryk ir antros dienos ryte pardavinėk,sakydama kad jaunieji nusipirko spaustuvę ir tave  pasamdė, kaip geriausia reklamos agentę  thumbup.gif  thumbup.gif ir kaip priklauso reklamos agentei tu turi parduoti, kiek galima daugiau naujos spaustuvės  laikraščių. mirksiukas.gif Tiesa, tai šiek tiek kainuos, nes svečiai pinigėįlius dės į taupyklę, kurę tau teks atiduoti jauniesemems, nes tu esi tik jų agentė, o taupyklę pirkti teks tau schmoll.gif Tai daryti siūlyčiau nprieš "Svočios korvojų", kai žmonės tik renkasi, sumoka muzikantam už maršąm ir tik šast rytinis laikraštts drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Mano nuomone, reikėtų labai gerai apgalvoti, ar už laikraštuką imti pinigėlius. Nes šių dienų situacija gana sunki, tad ne visi žmonės turi pinigų.Svočiavau jau kelis sykius ir per vestuves atsisakėme net ir pinigų muzikantų maršo rinkimui. Perspėjome iš anksto muzikantus, kad nebūtų jokių pinigų rinkimo. Žmonės ir taip daug sumoka atnešdami dovanas, ateidami į vestuves. Be to, muzikantai ir taip didelius pinigus gauna uz grojimą. Koks čia dar vienas atlygis? Kažkada jau čia, forume, rašiau apie tai. Ir atsirado merginų pritariančių. Neperšu savo nuomonės, tik parašau pamąstymui ir tiesiog norėdama nuoširdžiai patarti. Neįsižeiskite.Tiesa, sakysite, kad atiduodate tuos pinigus jauniesiems į taupyklę. Bet juk žmonės ir taip atneša dovaną, t.y. jauniesiems ir taip skiria pinigų. Pagalvokite. Jei žmonės turitingesni, tada viskas kitaip. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2007 03 26, 21:52)
Mano  nuomone, reikėtų  labai  gerai  apgalvoti, ar  už  laikraštuką  imti  pinigėlius. Nes  šių  dienų  situacija  gana  sunki, tad ne  visi  žmonės  turi  pinigų.Svočiavau  jau  kelis  sykius  ir  per  vestuves  atsisakėme  net  ir  pinigų  muzikantų  maršo  rinkimui. Perspėjome  iš  anksto  muzikantus, kad  nebūtų  jokių  pinigų  rinkimo. Žmonės  ir  taip  daug  sumoka  atnešdami  dovanas, ateidami  į  vestuves.  Be  to, muzikantai  ir  taip  didelius  pinigus  gauna  uz  grojimą. Koks  čia  dar  vienas  atlygis? Kažkada  jau  čia, forume, rašiau  apie  tai. Ir  atsirado  merginų  pritariančių. Neperšu  savo  nuomonės, tik  parašau  pamąstymui  ir  tiesiog  norėdama  nuoširdžiai  patarti. Neįsižeiskite.Tiesa, sakysite, kad  atiduodate  tuos  pinigus  jauniesiems  į  taupyklę. Bet  juk  žmonės  ir  taip  atneša  dovaną, t.y. jauniesiems  ir  taip  skiria  pinigų. Pagalvokite. Jei  žmonės  turitingesni, tada  viskas  kitaip. biggrin.gif

Manasis operatorius tai pasiule uz laikrastuka imti mokesti tik ne pinigais, o palinkejimu atskirai nuo visu i kamera, kiek maciau tai labai faina buvo, mastau apie tai smile.gif
Atsakyti
hmmm, GoSa, jei visom siunti scenariju...gali ir man pamesti i pasta smile.gif lylu@mail.ru 4u.gif
Jei kalbeti apie apranga...as jau bazej apziurejau pora sukneliu ir kostiumeliu(korsetas su sijonu ir saliu)...kainos nuo 150-230lt..... as rimtai galvoju apie pirkima, nes nuoma kainuoja tiek pat...reiks poryt uzsukt i nuomos punkta...patikslinsiu kainas...smile.gif baisu del to:) zinau, kad nenoriu tamsiu drabuziu! blush2.gif
Atsakyti
del pirkimo tai nelabai pritariu unsure.gif kur ja paskui deti. nuomotis sugalvojau mazesniam mieste,ten sukneles iki 100 litu ir tikrai grazios,netgi jaunoji is kauno vaziavo i kedainius nuomotis sukneles ir rado thumbup.gif. o kaip manot svociai pusta ar tiesi geriau,neisnesa galva kaip jos rengiasi g.gif
Atsakyti
liux suknyte thumbup.gif ,bet man atrodo gal svociai nereikia derintis prie pamergiu g.gif. gal bandysiu siutis,bet modelio nesugalvoju koki pasirinkt.gal dar pasiulymu butu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rosvile @ 2007 03 27, 10:31)
liux suknyte thumbup.gif ,bet man atrodo gal svociai nereikia derintis prie pamergiu g.gif. gal bandysiu siutis,bet modelio nesugalvoju koki pasirinkt.gal dar pasiulymu butu wink.gif


Tokiai pat tai žinoma, kad nereikia būt, bet jei pamergės bus rožinėm ilgom pūstom, o svočia tarkim žalia siaura suknia - tai man kžkp nilabai... schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
va cia ir problema,kad tokios sukneles ir kaina turi ohmy.gif o tos paprastos jau nusibode. radau labai neblogu suknyciu,bet idet negaliu sad.gif
jei kam idomu www.malonumas55.lt
Atsakyti
NAUJA TEMA YRA ČIA
Atsakyti