Įkraunama...
Įkraunama...

Marketingistės plepa čia!

sveikos,

sakykit, ar jums yra tekę dirbti su google adwords reklama? konkrečiau domina, ar tai darėte pačios ar samdėte kontorą, teikiančią tokias paslauas?

ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2009 09 17, 13:02)
Sveikos, marketingo ases smile.gif kreipiuosi i jus pagalbos. taigi neseniai isidarbinau vienoje imoneje, kuri organizuoja vaikams Jaunojo vairuotojo bei Jaunojo lenktynininko mokyklas. Taigi pagrindinis siuo metu mano darbo tikslas yra pritraukti , kuo daugiau vaiku, norinciu lankyti siuos uzsiemimus, taciau esant krizei tai sunku padaryti, ypac kukliomis lesomis. Gal ka galetumet patarti. Siuo metu emiausi nemokamos reklamos internete skelbimu pavidalu, taip pat tuoj bus iskabinti mokymo istaigose musu plakatai, dar vienoje internetinje svetaineje reklamuojames, taciau ji tik isikurusi yra, tad nera populiari, gal ka dar galetumet pasiulyti ?? Dekui uz jusu idejas:)


Susikooperuoti su kuo nors - jei yra kalba apie sauguma vairuojant, yra visokiu viesuju istaigu, taip pat draudimo bendrovems aktualu.
Atsakyti
QUOTE(abuolis @ 2009 10 21, 13:39)
sveikos,

sakykit, ar jums yra tekę dirbti su google adwords reklama? konkrečiau domina, ar tai darėte pačios ar samdėte kontorą, teikiančią tokias paslauas?

ačiū!



Aš tai pati darau. Ten visiškai nieko sudėtingo nėra, nemanau kad tam reiktų įmonę samdyti.
Atsakyti
QUOTE(abuolis @ 2009 10 21, 12:39)
sveikos,

sakykit, ar jums yra tekę dirbti su google adwords reklama? konkrečiau domina, ar tai darėte pačios ar samdėte kontorą, teikiančią tokias paslauas?

ačiū!

Teko, viskas labai paprasta (kaip ir kitos google paslaugos), todėl viską darėm patys. Svarbu tik labai kritiškai rinktis keywords, neimti pačių populiariausių, o tuos, kurie taikliausiai atspindi jūsų klientą. Mūsų atveju geriausiai veikė žodžių kombinacijos.
Atsakyti
Kaip čia tylu...

Perėjau į naują darbą iš B2B į FMCG... Kaip viskas skiriasi, tempai ir biudžetai nerealūs. Gal turi kuri nors įdomių nuorodų į blogus ar pan. šioje srity (būtent FMCG) kiek prasiplėst žinias...
Atsakyti
Sveika, žinau, kaip sunku ateiti į FMCG. Geriausias blogas mano nuomone http://dansu_lt/ Jei nepaslaptis, koks sektorius?
Atsakyti
Tiesa, jei teisingai supratau, Reklamiste išėjo iš darbo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zosimanta @ 2009 12 05, 20:22)
Sveika, žinau, kaip sunku ateiti į FMCG. Geriausias blogas mano nuomone http://dansu_lt/ Jei nepaslaptis, koks sektorius?


dansu_lt jau atradau smile.gif
Sektorius - gaivieji ir alkoholiniai gėrimai (ne Lietuvoje).
Beje, tau irgi tekę pereiti iš B2B į FMCG?

Taip, reklamistę "pasekiau" per LinkedIn, tai dėstytojauja dabar. Bet aš nenustebus, rašė, kad jaučiasi išsisėmus.
Atsakyti
QUOTE(Zosimanta @ 2009 12 05, 19:43)
Tiesa, jei teisingai supratau, Reklamiste išėjo iš darbo?  blink.gif


Ką čia pletkinat apie mane? tongue.gif Iš verslo pasaulio išėjau, dabar užsiimu kita veikla. Labai geras atsitraukimas, išskyrus piniginius reikalus ax.gif Kai kas mane, pasirodo, seka per Linkedin g.gif Dar mane atrasti galima ir minėtame dansu.lt mirksiukas.gif Tas puslapis - kaip rinkodaros pletkai, labai tinka prie kavos puodelio pertraukėlei nuo darbų.... Neseniai prisiregistravau prie advertising age - ten jie siunčia naujienlaiškius, galima prisigaudyti idėjų.
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2009 12 06, 13:27)
Ką čia pletkinat apie mane? tongue.gif Iš verslo pasaulio išėjau, dabar užsiimu kita veikla. Labai geras atsitraukimas, išskyrus piniginius reikalus ax.gif Kai kas mane, pasirodo, seka per Linkedin g.gif Dar mane atrasti galima ir minėtame dansu.lt mirksiukas.gif Tas puslapis - kaip rinkodaros pletkai, labai tinka prie kavos puodelio pertraukėlei nuo darbų.... Neseniai prisiregistravau prie advertising age - ten jie siunčia naujienlaiškius, galima prisigaudyti idėjų.


Neseku, bet per bendrus pazistamu pazistamus nurode man profili ir zvilgtelejau. Ir is pareigu supratau, kas ir kaip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 12 06, 00:37)
Dansu.lt jau atradau smile.gif
Sektorius - gaivieji ir alkoholiniai gėrimai (ne Lietuvoje).
Beje, tau irgi tekę pereiti iš B2B į FMCG?


Pamaciau tavo gyvenamaja vieta ir klausimelis iskilo smile.gif Gal kartais dirbi Carlsberg grupeje? As irgi esu dirbusi alkoholiniu gerimu sektoriuje, bet ne marketinge.
Atsakyti
Būna kartais sutapimų, aš irgi toj pačioj srityje sukuosi, tik Lietuvoj. Laukia daug iššūkių ir galimybių smile.gif Jeigu kiltų konkrečių klausimų, visada prašom 4u.gif
Atsakyti