Įkraunama...
Įkraunama...

Marketingistės plepa čia!

Sveikutes,
ieskau bendraminciu dirbti tinklines rinkodaros srityje su kompanija Forever living jei tokiu atsirastu susisiekite prasau nes temos neseku 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif busiu dekinga smile.gif
Atsakyti
Taip pat kviečiu prisijungti prie šios kompanijos drinks_cheers.gif mirksiukas.gif Nesvarbu iš kokio miesto, rašykite až
Atsakyti
Vasarele tu taip pat su FOREVE dirbi? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuotakaser: 18 spalio 2011 - 05:53
QUOTE(nuotakaser @ 2011 10 18, 06:53)
Vasarele tu taip pat su FOREVE dirbi? wink.gif

Taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na nerandu as nors uzmuskit rinkodaros studiju...ne kolegijoje. Is principo ir marketingas manau tiktu.


Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2012 03 29, 15:52)
Sveikos,

Na nerandu as nors uzmuskit rinkodaros studiju...ne kolegijoje. Is principo ir marketingas manau tiktu.


pats geriausias būdas išmokti, yra pradėti kažką daryti pačiai ir turėti gera sponsorių, tada pamatytum viskas puikiai pavyktų smile.gif o aš dar priedo užsiimu šiuo reikalu smile.gif nežinau ar galima čia skelbti bet paskelbsiu o kas norėsit susisiekit asmeniškai smile.gif
http://zivile-apiega...s.blogspot.com/
kam idomu paskaitykit viska wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2012 03 29, 16:48)
pats geriausias būdas išmokti, yra pradėti kažką daryti pačiai ir turėti gera sponsorių, tada pamatytum viskas puikiai pavyktų smile.gif o aš dar priedo užsiimu šiuo reikalu smile.gif nežinau ar galima čia skelbti bet paskelbsiu o kas norėsit susisiekit asmeniškai smile.gif
http://zivile-apiega...s.blogspot.com/
kam idomu paskaitykit viska wink.gif


As dirbu reklamoje, man dabar jau reikia diplomo toj srity. rolleyes.gif Tiesiog truksta ziniu.

Radau Vilniasu kolegijoje raklamos vadyba g.gif VU vadyboj po 2 kurso galima pakliuti i rinkodara g.gif ISM finansiskai nepatrauksiu.
VDU/KTU unsure.gif nenoriu i Kauna unsure.gif

Viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2012 03 30, 22:31)
As dirbu reklamoje, man dabar jau reikia diplomo toj srity.  rolleyes.gif  Tiesiog truksta ziniu.




O šitos studijos kaip? nes pati ketinau į jas stot, VDU marketingą studijavau, tai labai norėjau reklamos srityje pasitobulint... o ir pati studijų programa man labai patiko smile.gif
Atsakyti
Aš pati šiuo metu dėstau reklamą Vilniaus kolegijoje, dirbu ir su reklamos vadybos programa. Jeigu domina, klauskit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalle @ 2012 03 31, 12:13)
O šitos studijos kaip? nes pati ketinau į jas stot, VDU marketingą studijavau, tai labai norėjau reklamos srityje pasitobulint...  o ir pati studijų programa man labai patiko  smile.gif

4u.gif tikrai idomi programa.

QUOTE(Reklamiste @ 2012 03 31, 12:37)
Aš pati šiuo metu dėstau reklamą Vilniaus kolegijoje, dirbu ir su reklamos vadybos programa. Jeigu domina, klauskit biggrin.gif


O kur programa idomesne? Ka pati rinktumeisi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 20
12 04 01, 21:52)
4u.gif tikrai idomi programa.
O kur programa idomesne? Ka pati rinktumeisi? g.gif


VIKO Verslo fakultete tinkamiausia - reklamos vadyba. Tikrai daug šios srities dalykų dėsto.
Dar mačiau, kad VU KF nuo šių metų paleis naują programą: kūrybinės medijos, irgi gerai skamba.
Dėsčiau ir VU, tai matau didelį skirtumą, kad kolegijose vis dėlto daugiau į praktiką orientuota.
Atsakyti
[quote=Reklamiste,2012 04 02, 09:44]
<!--QuoteBegin-Iriska+20
12 04 01, 21:52--><div class='quotetop'>QUOTE(Iriska @ 20
12 04 01, 21:52)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->:4u: tikrai idomi programa.
O kur programa idomesne? Ka pati rinktumeisi? g.gif
[/quote]

VIKO Verslo fakultete tinkamiausia - reklamos vadyba. Tikrai daug šios srities dalykų dėsto.
Dar mačiau, kad VU KF nuo šių metų paleis naują programą: kūrybinės medijos, irgi gerai skamba.
Dėsčiau ir VU, tai matau didelį skirtumą, kad kolegijose vis dėlto daugiau į praktiką orientuota.
[/quote]

Tai Viko geresne programa uz SMK??? g.gif
Atsakyti