Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 31 tema

QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 25, 20:41)
Jenifer bijai konkurencijos biggrin.gif?

lotuliukas.gif nu tikrai nebijau, tik nemėgstu chaliavčšikų kol kas nepardavinėju, kažkaip nesijaučiu tiek "stipri", bet po truputėli jau mąstau apie tai ax.gif
Atsakyti
Mano pirmas bandymas su decupopierium, su servetelem patinka labiau ax.gif
http://s8.photobucke...nt=DSC03380.jpg

http://s8.photobucke...nt=DSC03383.jpg

http://s8.photobucke...nt=DSC03384.jpg
Atsakyti
QUOTE(bulkute @ 2009 04 26, 10:10)
Mano pirmas bandymas su decupopierium, su servetelem patinka labiau ax.gif


Manau tikrai puikus bandymas.. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Norėčiau paklausti kur Šiauliuose būtų galima rasti dekupažui skirtų klijų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rankinukas @ 2009 04 26, 17:38)
4u.gif Norėčiau paklausti kur Šiauliuose būtų galima rasti dekupažui skirtų klijų?  ax.gif

Yra ''Menoja"' dvaro gatvėje dekupažo parduotuvė biggrin.gif Po to yra dailininkų parduotuvė''Dailu''bulvare centre už ikiuko link ''Šiaulių ''viešbučio einant.Ten buvo apačioje kanceliarinės prekės ,o antram aukšte ta parduotuvė 4u.gif
Daugiau lyg ir nėra g.gif Arba tos parduotuvės arba siūstis iš internetinių pard. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Bulkute, labai gražus padėklas: ir spalva, ir motyvai labai gražiai dera.
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 25, 23:38)
... kol kas nepardavinėju, kažkaip nesijaučiu tiek "stipri",  bet po truputėli jau mąstau apie tai  ax.gif

Aš irgi kartais pagalvoju, kad reikėtų atlaisvinti lentynas nuo darbų smile.gif tik esu girdėjusi, kad jei nori pardavinėti savo darbus, turi įsigyti verslo liudijimą. Gal kas žinote, ar tikrai reikia turėti verslo liudijimą?
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 04 26, 20:44)
Sveikos  smile.gif

Bulkute, labai gražus padėklas: ir spalva, ir motyvai labai gražiai dera.

Aš irgi kartais pagalvoju, kad reikėtų atlaisvinti lentynas nuo darbų  smile.gif tik esu girdėjusi, kad jei nori pardavinėti savo darbus, turi įsigyti verslo liudijimą. Gal kas žinote, ar tikrai reikia turėti verslo liudijimą?

reikia - arba verslo liudijimo arba individualios veiklos, gali net uab isteigti:)
viskam is ko gauni pajamu reikia kazka tureti, nes juk vmi dali turi sumoketi:))))
aisku gali nieko netureti, jei nepatikrins vmi viskas ok, arba jei niekas nepaprasys israsyti ceki.o prigavimai vmi buna dazniausiai tokie: uzsisako arba nori nusipirkti preke ir papraso kvituko, tu nieko neturedamas israsyti jo negali.ir tada fsio:))))arba kasnors gali paskusti, kad nieko neturedamas pardavineji ir patikrins vmi....aisku labai neskuba cia tokiu gaudyti, bet...jei paskui noresi kazka savo isteigti, net nesusijusio su tavo rankdarbiais bus ne kiek problemu, bet istisinis tikrinimas (o tikrinimas daznai reiskia, kad prisikabinti ras prie ko:)))))
tai cia kiekvieno pasirinkimas:)
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 26, 21:59)

Ačiū 4u.gif viskas aišku, arba tiksliau: kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių. Gabii, gal žinai, kiek kainuoja verslo liudijimas mėnesiui (pardavinėti rankdarbius). Jei žinai, gal gali parašyti į až smile.gif
Atsakyti
rasau:)
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 26, 23:22)

Didelis AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Ar galima į skaidrią patiną dėti aukso akrilą (naudoti įtrynimams)?
Atsakyti
Sveikos mergytes, del techniniu kliuciu dingo dauguma rezervuotu saraseliu verysad.gif verysad.gif , todel, kurios negavote ish manes e-mail'u, bet turejote rezervavusios sau sarashelius, atsiliepkite i AZ arba e-pashtu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti