Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios plytelės

QUOTE(Marija1 @ 2011 01 14, 22:50)
4u.gif
Papildyta:
Mes būtent šitas Dvarčionių keramikos šiandien Senukuose nusižiūrėjom, ir būtent tamsias dryžuotas, taip ir supratau, kad nelabai kas ant jų matysis, gaila, kad nematom jau Jūsų namuko koridoriaus foto, gal galit įmesti dar kartą, nes jau turim ant dienų jas nusipirkti, labai įdomu dar būtų pamatyti vaizdą.  4u.gif


Marija1, seniai besilankiau sioje temeleje, tai nemaciau jusu prasymo. Pakartotinai laikinai dar imesiu ta pacia nuotraukele. Bet, velgi, i aplinka nekreipkit demesio, nes tai tik dar pusiau statybine stadija doh.gif blush2.gif user posted image
Atsakyti
Patarkite kokias plyteles rinktis - blizgias ar matines? Situacija tokia, kad siaura ir ilga vonios - wc patalpa. Tai blizgios didintu patalpa. Bet matines gal praktiskiau, nes vonioje maudysimes atsistoje, tai ant plyteliu zliaugs vanduo. Turbut kalkes labai matysis ant blizgiu. Kaip manot? ar verta rinktis blizgias tokiu atveju ar matines?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 11 vasario 2011 - 13:51
QUOTE(Lapinija @ 2011 01 18, 13:27)
kas matėte kur yra pirkti tokių plytelių kaip nuotraukoj?


Man atrodo čia ne atskiros plytelės, o tie dideli lakštai. senukuose jų yra.
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2011 02 11, 15:49)
Patarkite kokias plyteles rinktis - blizgias ar matines? Situacija tokia, kad siaura ir ilga vonios - wc patalpa. Tai blizgios didintu patalpa. Bet matines gal praktiskiau, nes vonioje maudysimes atsistoje, tai ant plyteliu zliaugs vanduo. Turbut kalkes labai matysis ant blizgiu. Kaip manot? ar verta rinktis blizgias tokiu atveju ar matines?
Aciu  4u.gif

ax.gif pas mane buvo ta pati situacija. Rinkausi matines. Pabijojau, kad reikes po kiekvienu madyniu plyteles valinetis, kad blizgetu.
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2011 02 11, 15:49)
Patarkite kokias plyteles rinktis - blizgias ar matines? Situacija tokia, kad siaura ir ilga vonios - wc patalpa. Tai blizgios didintu patalpa. Bet matines gal praktiskiau, nes vonioje maudysimes atsistoje, tai ant plyteliu zliaugs vanduo. Turbut kalkes labai matysis ant blizgiu. Kaip manot? ar verta rinktis blizgias tokiu atveju ar matines?
Aciu  4u.gif


Zinokit ir ant neblizgiu matosi kalkes, nubegias vanduo... taip kad... manau jums paciai teks apsispresti kas arciau sirdies

pas mane matines ir su tokiais reveliais , jie jauciasi tik palietus, tai tarkim jei reiktu det antra karta, tai laaaaabai susimastyciau ar det, ypac grindims, nes valant grindis...... visada keikiuosi ir sau mintyse kartoju, kad daugiau tokiu niekada nedesiu smile.gif

p.s., tik dabar pamaciau kad dar net be kranu sitoj foto, atsiprasau uz kokybe, matyt telefonu fotkino zentelis, siaip beje vonia irgi nedidele, apie 6 kv, tik gal nevisai pailga, toks lyg staciakampis..., tai gal ir mazina siek tiek tos tamsios plyteles, ale as labai norejau, niu tai ir turiu dabar smile.gif ....


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daliuke_: 11 vasario 2011 - 16:21
QUOTE(Novela @ 2010 09 17, 13:42)
O kokia cia idomi programa pas juos bigsmile.gif Kaip fainai, mum nieko panasaus nesiule ir nerode. Arba cia tik Vilniuj turi ta programa arba gal tik labai priekabiems klijantams parodo biggrin.gif


Tai DK salone jau kokius 5 metus paprašius nemokamai suprojektuoja plytelių išdėstymą ir tiksliai (vnt.) apskaičiuoja, kiek kurių reik. Jau porąsyk naudojaus šia paslauga, visai pravertė.

Gal kam atliko šiek tiek plytelių tarpų glaisto Bahamas spalvos? Reik vieną sutrūkusią siūlę užtept ir taip nesinori visą maišą pirkt...
Atsakyti
smile.gif Kaune DK man irgi sudėliojo plytelės tikslumu- super dizainerė. Vakar teko dar nupirkti plytelę (suskilo 1) ir dekoro- tai 30 proc nuolaida plytelėms. Kaip rusai sako "zakon podlosti" kai vonia jau išklijuota tai ir nuolaidos prasideda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sugarlee @ 2011 02 24, 15:57)
smile.gif  Kaune DK man irgi sudėliojo plytelės tikslumu- super dizainerė. Vakar teko dar nupirkti plytelę (suskilo 1) ir dekoro- tai 30 proc nuolaida plytelėms. Kaip rusai sako "zakon podlosti" kai vonia jau išklijuota tai ir nuolaidos prasideda  bigsmile.gif


Sveiki,

Nesupratau - 30 proc nuolaida visom plytelėms ar tik dekorui? Kaune DK salone? Nes Vilniuje nieko panasaus neuzmaciau schmoll.gif
Atsakyti
Nusipirkome ir mes plyteles, tikiuosi nebus daug problemų dėl jų nelygumų.

http://www.plyteliut...i...s&lang=LT#t

Gal kas turite?
Atsakyti

Aš va šias išsirikau (pilka ir balta)

labai patenkinta esu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tibė @ 2011 03 23, 20:07)
Aš va šias išsirikau (pilka ir balta)

labai patenkinta esu  bigsmile.gif


Tibė,
Kur pirkai, jei ne paslaptys?
Atsakyti
Pirkau 1000 plytelių Vilniuj,Medžio centre.Dar joms ir akcija buvo,už 25lt kvadratas bigsmile.gif
O reguliari kaina man atrodo 48 litai kvadratas
Atsakyti