Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

noriu pasiteisinti jums mergaites ax.gif as gana greit atsigaudavau fiziskai po visu tu IVF,su psichologija 4karta buvo kiek sunkiau,todel ir dariau pertrauka virs metu.man siais metais bus 36 metai,gydytoja pastoviai kartoja,kad jau mano traukinys vaziuoja ir reik skubet,tai ir pompavo mane viena po kitos IVF.Dabar as bandau atsigaut ir nusprest,kur as dabar darysiu verysad.gif ir svarbiausia,kad jauciu tokia baime,kaip niekada.As galvojau,kad esu stipri,bet matau,kad jau nebe verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zynaida @ 2009 05 08, 16:25)
noriu pasiteisinti jums mergaites  ax.gif as gana greit atsigaudavau fiziskai po visu tu IVF,su psichologija 4karta buvo kiek sunkiau,todel ir dariau pertrauka virs metu.man siais metais bus 36 metai,gydytoja pastoviai kartoja,kad jau mano traukinys vaziuoja ir reik skubet,tai ir pompavo mane viena po kitos IVF.Dabar as bandau atsigaut ir nusprest,kur as dabar darysiu  verysad.gif ir svarbiausia,kad jauciu tokia baime,kaip niekada.As galvojau,kad esu stipri,bet matau,kad jau nebe  verysad.gif


tau tikrai nereikia pries nieka teisintis. Lengva patarineti: ilsink organizma. O jei nebeturi laiko ilsetis? O jei jis jau ant ribos pries neisvengiama ilsejimasi? Lengva planuoti IVF karta per metus, kai tie metai dar nesukapsejo.

As irgi dariau IVF viena po kito. Po nesekmingo sulauki kito menesio menesiniu ir 21 ciklo diena pradedi vaistus vartot. Punkcija, isodinimas. Menesines. Kita menesi vel tas pats. Tokia gydymo schema.
Laukti teko pora menesiu tik del to, kad nebuvo laisvos vietos laboratorijoj apvaisinimui.
Apie organizmo ilsinima pvz. Olandijoj nekalbama. galbut ir nereikia ilsinti? Ir narkozes cia neduoda per punkcija. Ir nereikalinga ji visai. Narkoze ko gero blogiausias dalykas is sio gydymo.

Kur cia gali buti stipri. Riba viskam yra. Svarbu, kad turi jegu dar bandyti. laikykis!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukimas: 08 gegužės 2009 - 15:42
Na jau taip merginos, kai jau metai bega, tai tikrai negalvoji apie pasekmes, apie savo sveikata, norisi tik maziuko. As jei buciau turejusi pinigeliu, tai taip pat nieko nebuciau laukusi.
Stiprybes, Jums mergaites. Zynaida, o tau nors ka nors gyd. sako, kodel nepasiseka g.gif Gal gydytoja tikrai pabandyk pakeisti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zynaida @ 2009 05 08, 16:25)
noriu pasiteisinti jums mergaites  ax.gif as gana greit atsigaudavau fiziskai po visu tu IVF,su psichologija 4karta buvo kiek sunkiau,todel ir dariau pertrauka virs metu.man siais metais bus 36 metai,gydytoja pastoviai kartoja,kad jau mano traukinys vaziuoja ir reik skubet,tai ir pompavo mane viena po kitos IVF.Dabar as bandau atsigaut ir nusprest,kur as dabar darysiu  verysad.gif ir svarbiausia,kad jauciu tokia baime,kaip niekada.As galvojau,kad esu stipri,bet matau,kad jau nebe  verysad.gif


nereikia cia teisintis,visi mes skirtingi juk esame,skirtingi musu organizmai,skirtingai ir reikia laiko atsigauti,manau,kad tu tikrai esi stipri ir labai ryztinga ir tau tikrai pavyks,pamatysi 4u.gif

as tokia silpnute pasijutau,zliumbiau po 1 nepavykusio IVF nezinau kiek laiko,net snaigutes bijau detis,kad vel netektu nusivilti
Atsakyti
QUOTE(allisa @ 2009 05 08, 17:04)
nereikia cia teisintis,visi mes skirtingi juk esame,skirtingi musu organizmai,skirtingai ir reikia laiko atsigauti,manau,kad tu tikrai esi stipri ir labai ryztinga ir tau tikrai pavyks,pamatysi 4u.gif

as tokia silpnute pasijutau,zliumbiau po 1 nepavykusio IVF nezinau kiek laiko,net snaigutes bijau detis,kad vel netektu nusivilti

as irgi nuzliumbiau posmeli ir bijojau snaigutes detis, bet lyg ir pavyko( vis dar negaliu patiketi), todel nenukabink nosies:) ir pirmyn:)

zynaida , labai suprantu tavo skubejima:) Laikas gi kapsi:) Linkiu kad sekantis kartas butu butent tas:) nestuke.gif
Atsakyti
Zynaida, laikykis mirksiukas.gif
Jei turi galimybe, isvaziuok i koki grazu kaimo turizma (galiu viena parekomenduoti thumbup.gif ) kokiai savaitelei, pailsek, paskaityk knyga, pazvejok ar dar ka paveik... 4u.gif Aisku jei yra tokia galimybe blush2.gif
Ir nueik tiesiog konsultacijai pas kokia kita gyd. Paziurek ka ji pasakys, o po to galesi spresti. As taip manau (bent jau as taip pati daryciau blush2.gif ) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
citas, kaip jautiesi? smile.gif kokie pojuciai? ax.gif
Atsakyti
mergaites, kada testai ?
Atsakyti
QUOTE(dovi @ 2009 05 08, 17:28)
mergaites, kada testai ?


as vis galvoju ar pirmadieni ar antradieni ar treeciadieni (per mamytes gimtadieni) darytis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
dovi,aciu uz palaikyma,as taip dziaugiuosi del taves,kad tau su snaigutem pavyko,tikrai viskas bus gerai,pamatysi 4u.gif

mergaites,o geguzes menesi startuojanciu buvo?
Atsakyti
taip, man geguzes sesta isodino
Atsakyti
QUOTE(Zvejuke @ 2009 05 08, 17:26)
citas, kaip jautiesi? smile.gif kokie pojuciai? ax.gif



Zynaida aukstyn galvele 4u.gif wub.gif

Ai kad kaip ir nieko ypatingo nejauciu ir tai ko gero nera gerai, bet man dzin dabar lotuliukas.gif blink.gif tongue.gif

Ka kitos mergytes jauciat????
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2009 05 08, 18:04)

Ai kad kaip ir nieko ypatingo nejauciu ir tai ko gero nera gerai, bet man dzin dabar lotuliukas.gif  blink.gif  tongue.gif

Ka kitos mergytes jauciat????


Man liko tik jautri krutine. Ir nerealiai didele. Pilva tik labai retai sudiegia, mazdaug kur kiausides. Daugiau nieko.
Ir dar jauciu, kad nera mmm smile.gif Vis dar keliauju i wc pasitikrinti kartas nuo karto ax.gif
Atsakyti