Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

siandien prisiskambinau Aleksandrui 4u.gif pasake kad sia saviate jau uzimta visa, skambinti i savaites pabaiga...
o kas svarbiausia as snekejau rusiskai o jis man perfect atsako lietuviskai, net akys ant kaktos islipo, nes forume buvo rasyta kad jis tik rusiskai kalba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 07 26, 08:55)
siandien prisiskambinau Aleksandrui 4u.gif pasake kad sia saviate jau uzimta visa, skambinti i savaites pabaiga...
o kas svarbiausia as snekejau rusiskai o jis man perfect atsako lietuviskai, net akys ant kaktos islipo, nes forume buvo rasyta kad jis tik rusiskai kalba thumbup.gif


Netiesa,jus su kazkuo kitu sumaisete.Jis,gana puikiai kalba lietuviskai.O forume nepamenu,kad kas apie ji butu rase,jog jis nekalba lietuviskai. smile.gif
Atsakyti
Apie Olia rase, kad nekalba lietuviskai.
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 07 26, 08:55)
siandien prisiskambinau Aleksandrui 4u.gif pasake kad sia saviate jau uzimta visa, skambinti i savaites pabaiga...


Nieko sau, gerai einasi jam. mirksiukas.gif
Atsakyti
sakykit einant pas bureja reikia pasiruosti kokiu klausimu, ar taip is eiles pasakoja? nesu susidurus nezinau kas kaip vyksta blush2.gif
Atsakyti
Nereikia tureti klausimu, jei ju neturi. Savaime viskas vyks, pamatysi.
Atsakyti
tai pabandysiu pas Aleksandra uzsirasyt kai laisvos vietos tures g.gif
Atsakyti
Keista, turbūt, kad vis dar noriu eiti pas būrėjus, nors kiek gyvenime buvau (o buvau gal dešimt kartų iš viso), tai nė vieno būrėjo tiesos nepasitvirtino. Jaunystėje net kelios būrėjos buvo išbūrusios, kad ištekėsiu, turėsiu du vaikelius, kad pirmas bus berniukas, o paskui mergaitė... Kelios taip sakė, tad tikėjau, laukiau, vyliausi. Praėjo tikrai daug metų - neišsipildė niekas. O taip, kaip gyvenu dabar, nėra sakiusi nė viena būrėja, niekad.
O vis tik taip norėčiau, kad kas pasakytų, kuris gi būrėjas ar būrėja Klaipėdoje arba arti galėtų kad ir už didesnį mokestį, bet pasakyt tikrus dalykus? Buvau ir Gargžduose kažkada - vėjai, buvau pas Benetienę kelis kartus - labai prieštaringai ir net neteisingai, buvau ir pas tą moterytę prie Žardės - tai visai ne į temą... Ypač šiuo gyvenimo momentu taip reikia bent kažkokio pastiprinimo dėl ateities, net nesvarbu, ar gera, ar bloga ji būtų...
Atsakyti
Kaip liudna. Ir keista. Norisi vis tiek nueiti, todel kad nori isgirsti kazka, kas tave paguostu. Jei nori, nueik. Man irgi nelabai pildosi, nueisiu dar pas Aleksandra.
Atsakyti
Gal kas žino ar Aleksandras ilgam Klaipėdoje?
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 07 26, 10:16)
Apie Olia rase, kad nekalba lietuviskai.

bet supranta ir paaiškina, jei ko nesupranti smile.gif

aš buvus pas būrėją P.Komunos g., pas Marytę ir Olia. Ir vis tik, jei paklaustų, kuri buvo geriausia, sakyčiau, kad Olia
Atsakyti
As pas Olia buvau rugsejo menesi. Iki siol neissipilde nieko, todel nesakyciau kad ji geriausia.
Atsakyti