Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

Sveiki,
labai noreciau gauti Tatjanos telefoniuka arba kontaktus Klaipedoje. Kiek zinau, ji gyveno ar gyvena zvejybos raj.
Atsakyti
QUOTE(Cukrė @ 2009 06 05, 13:51)
Drauge praita savaite buvo taip pat pas bureja. Bureja buvo uzrekomenduota dar kitos drauges, kuria bure jau pries metus. Pastarajai per metus laiko issipilde viskas ka buvo isburusi bureja, o isburusi buvo tikrai neitiketina ateiti, sunku buvo ir paciai patiketi - labai dideles gyvenimo permainas, tikslius ivykius ir ju eiga. Bure metams laiko (nors galima pasirinkti laikotarpi). Bureja kalba tik rusiskai. Sake, kad isbure labai tikslia dabarti, praiti, nupasakojo kaip, kur ir su kuo gyvena, ka veikia artimieji ir kaip jiems seksis. Buria taro ir paprastom kortom, beveik 2 valandas. Mano drauge uzsirasinejo viska ant lapuko, o bureja viska tikslino, ant galo leido uzduoti papildomu klausimu. Zinau, kad kazkur statybininku pr. Jei domina ka konkreciai, galeciau pasidometi tiksliau.

Jo as irgi pas ta pacia jau antra karta buriausi ir daug mano draugiu 4u.gif Tai pirma karta isburre mane dvime metams- issipilde absoliuciai viskas iki smulkmenu, niekada nebuciau patikejusi.Dabar isbure penkiems metams irgi jau viskas pradejo pildytis g.gif Man cia bent jau vienintele bureja pas kuria tikrai sugrysiu ir pas kuria na tikrai viskas pildosi doh.gif
Atsakyti
Merginos, nesupykit, bet kuo daugiau skaitau paskutinius pasisakymus, tuo daugiau reklamos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rolali: 06 birželio 2009 - 00:55
QUOTE(Meilana @ 2009 06 05, 18:15)
Sveiki,
labai noreciau gauti Tatjanos telefoniuka arba kontaktus Klaipedoje. Kiek zinau, ji gyveno ar gyvena zvejybos raj.


Pries kelis metus tai buvo sis tel., nr., - 860660417 Jei eisi, parasyk atsiliepima, nes labai seniai,apie ja nieko nebegirdeti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rolali @ 2009 06 06, 00:54)
Merginos, nesupykit, bet kuo daugiau skaitau paskutinius pasisakymus, tuo daugiau reklamos g.gif


Reklama suprasciau kai burejas pats save reklamuotusi, o dabar gi vyksta tiek kontaktu pasidalinimas, tiek aptarimas.

Tora aciu, pabandysim paskambinti smile.gif
Atsakyti
sveikos, merginos. siuo metu turiu asmeniniu rupesciu, tai reiketu nueti pas kokia bureja. tiesiog paklausti patarimo, gal nuraminimo... mintis sukasi apie ta aleksandra, bet va busvo pasisakymu, kad apie ateiti nelabai nusako... gal, kuri dar lankesi... ar verta ten eiti? g.gif

Papildyta:
na, gaila, nekelia ragelio aleksandras. bandysiu dar veliau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrė @ 2009 06 05, 16:51)
Drauge praita savaite buvo taip pat pas bureja. Bureja buvo uzrekomenduota dar kitos drauges, kuria bure jau pries metus. Pastarajai per metus laiko issipilde viskas ka buvo isburusi bureja, o isburusi buvo tikrai neitiketina ateiti, sunku buvo ir paciai patiketi - labai dideles gyvenimo permainas, tikslius ivykius ir ju eiga. Bure metams laiko (nors galima pasirinkti laikotarpi). Bureja kalba tik rusiskai. Sake, kad isbure labai tikslia dabarti, praiti, nupasakojo kaip, kur ir su kuo gyvena, ka veikia artimieji ir kaip jiems seksis. Buria taro ir paprastom kortom, beveik 2 valandas. Mano drauge uzsirasinejo viska ant lapuko, o bureja viska tikslino, ant galo leido uzduoti papildomu klausimu. Zinau, kad kazkur statybininku pr. Jei domina ka konkreciai, galeciau pasidometi tiksliau.


Gal telefono nr. butu galima ir kiek ima.
Atsakyti
QUOTE(Cukrė @ 2009 06 05, 17:51)
Drauge praita savaite buvo taip pat pas bureja. Bureja buvo uzrekomenduota dar kitos drauges, kuria bure jau pries metus. Pastarajai per metus laiko issipilde viskas ka buvo isburusi bureja, o isburusi buvo tikrai neitiketina ateiti, sunku buvo ir paciai patiketi - labai dideles gyvenimo permainas, tikslius ivykius ir ju eiga. Bure metams laiko (nors galima pasirinkti laikotarpi). Bureja kalba tik rusiskai. Sake, kad isbure labai tikslia dabarti, praiti, nupasakojo kaip, kur ir su kuo gyvena, ka veikia artimieji ir kaip jiems seksis. Buria taro ir paprastom kortom, beveik 2 valandas. Mano drauge uzsirasinejo viska ant lapuko, o bureja viska tikslino, ant galo leido uzduoti papildomu klausimu. Zinau, kad kazkur statybininku pr. Jei domina ka konkreciai, galeciau pasidometi tiksliau.

Ir aš norėčiau numeriuko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrė @ 2009 06 05, 16:51)
Drauge praita savaite buvo taip pat pas bureja. Bureja buvo uzrekomenduota dar kitos drauges, kuria bure jau pries metus. Pastarajai per metus laiko issipilde viskas ka buvo isburusi bureja, o isburusi buvo tikrai neitiketina ateiti, sunku buvo ir paciai patiketi - labai dideles gyvenimo permainas, tikslius ivykius ir ju eiga. Bure metams laiko (nors galima pasirinkti laikotarpi). Bureja kalba tik rusiskai. Sake, kad isbure labai tikslia dabarti, praiti, nupasakojo kaip, kur ir su kuo gyvena, ka veikia artimieji ir kaip jiems seksis. Buria taro ir paprastom kortom, beveik 2 valandas. Mano drauge uzsirasinejo viska ant lapuko, o bureja viska tikslino, ant galo leido uzduoti papildomu klausimu. Zinau, kad kazkur statybininku pr. Jei domina ka konkreciai, galeciau pasidometi tiksliau.


Man regis, kad kalbama apie, Olia.Jos telefono numeris:861524032
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 06 06, 08:07)
Pries kelis metus tai buvo sis tel., nr., - 860660417 Jei eisi, parasyk atsiliepima, nes labai seniai,apie ja nieko nebegirdeti. rolleyes.gif

sveiki,
sitas telefonas neatsako, bet gavau kita, namu tel., tai tikiuos, kad mama liks patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 06 08, 09:10)
Man regis, kad kalbama apie, Olia.Jos telefono numeris:861524032


O kiek ima?
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2009 06 08, 20:14)
O kiek ima?

Saunuole Tora 5 4u.gif Olia ima 40lt.
Atsakyti