Įkraunama...
Įkraunama...

Kai stebuklas virsta košmaru

Sveikinimaai sulaukus angelelio, tai vienintlis tavo dziaugsmelis siai dienai. wub.gif Linkiu stiprybes 4u.gif

QUOTE(Panda_vanda @ 2009 04 26, 07:48)
As rgi daznai taip galvoju. Tiksliau visada taip galvoju, kai jis girtas. bet kai blaivas, atrodo lyg ir viskas gerai ir pyktis atslugsta. Is tikruju niekada nesakyk NIEKADA. Tiesiog kol kas kantrybe dar netrukus. Vienintelis geris, kad isgeres MB nera arsus ir piktas, tik ikyrus. Tiesiog nekenciu girtu zmoniu is principo.
Vis kvaila sirdis tikisi, jog zmogus pasikeis. Kaip vyras jis yra labai geras, kol neuzgeria sad.gif
Pagyvensim, pamatysim


Na zinai as pasakysiu, kad gan kvaila to tiketis, mano mama gyveno 10 metu su gerianciu vyru, mano teciu, kol as sulaukus 20 metu priverciau ja keisti gyvenima ir skirtis. Taip, kad tavo maziuliuke tikrai nesijaus laiminga matydama toki teti, liudna bet tai tiesa, as nebuvau tokia maza, kai mano tetis gerti pradejo, bet tai istrigo man giliai i sirdi ir liks visam gyvenimui verysad.gif Dar karta linkiu tau stiprybes ir sekmes, aukokis tik del savo vaikelio, deja toks vyras nevertas tavo meiles 4u.gif
Atsakyti
Cia labiau panasu ne i gimdymo istorija, o i apgailestavima,kad vyras-tetis girtuoklis ir jam nerupi jo seima. Suprantu,kad norisi pasiguosti,bet ir proto reikejo turet pries darant vaika nuo tokio savanaudzio. Na ka, yra kaip yra. Sunku ka ir patarti, nes matau,jog autore nepaliks sio zmogaus, ka jei be sakytum. Sekmes jums, ir lai jusu mergytes vaikyste buna kuo sviesesne kiek tai imanoma.
Atsakyti
Vaje,kaip liudna unsure.gif Sekmes jums ir stiprybes 4u.gif
Atsakyti
nelabai suprantu kodel si liudna istorija yra prie gimdymo istoriju?cia juk noreta papasakoti ne apie pati gimdyma,o apie girtuokli vyra...
Atsakyti
QUOTE(Panda_vanda @ 2009 04 26, 11:48)
As irgi daznai taip galvoju. Tiksliau visada taip galvoju, kai jis girtas. bet kai blaivas, atrodo lyg ir viskas gerai ir pyktis atslugsta. Is tikruju niekada nesakyk NIEKADA. Tiesiog kol kas kantrybe dar netrukus. Vienintelis geris, kad isgeres MB nera arsus ir piktas, tik ikyrus. Tiesiog nekenciu girtu zmoniu is principo.
Vis kvaila sirdis tikisi, jog zmogus pasikeis. Kaip vyras jis yra labai geras, kol neuzgeria sad.gif
Pagyvensim, pamatysim

pasakysiu is savo patirties,geriau nebus.turejau gerianti vyra tai kuo tolyn tuo blogyn viskas ejo.as su vaiku isejau gyvent atskirai ir patikek manim,pati kiek nervu sutaupiau ir vaiko netraumavau rodydama tecio pijokystes ir musu barnius.beje,kai issiskirem tai jis net vaiko nelanko,o alimentus vaikui moka valstybe.dabar turiu kita seima,susilaukiau dar vieno vaikelio ir dziaugiuos gyvenimu.stiprybes tau.
Atsakyti
Labai liudna verysad.gif verysad.gif
Stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Ir man labai suspaude sirdi cray.gif

Tik pagalvojau, jeigu jis pats suprastu, kad jis blogai daro, gal dar butu imanoma jam padeti...bei jeigu ne unsure.gif ( mano uosvis uzsikodaves AA ir isaugojo savo seima ir gyvenima)

Tikiuosi esi protinga ir stipri moteris, pasversi visus uz ir pries ir dar duosi sau sansa butu lamingai, ir savo energija paskirsi geram gyvenimui, o ne priesingai...

Bet kokiu atveju sekmes jusu seimai heart.gif
Atsakyti
Stiprybes mamytei ir sveikatytes mazylei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(allisa @ 2009 04 26, 16:03)
nelabai suprantu kodel si liudna istorija yra prie gimdymo istoriju?cia juk noreta papasakoti ne apie pati gimdyma,o apie girtuokli vyra...

Manau noreta parodyti, kad ne kiekvieno vaiko gimimas lydimas vien gerom emocijom. Cia irgi gimdymo istorija. tik kitokia.
Kaip Tolstojus rase: "Visos laimingos seimos panasios. Kiekviena nelaiminga seima, nelaiminga savaip."
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 04 26, 18:54)
Manau noreta parodyti, kad ne kiekvieno vaiko gimimas lydimas vien gerom emocijom. Cia irgi gimdymo istorija. tik kitokia.
Kaip Tolstojus rase: "Visos laimingos seimos panasios. Kiekviena nelaiminga seima, nelaiminga savaip."


As irgi manau, kad pelnytai si istorija ideta i gimdymo istoriju skyreli.. Juk gimdymas ir visos su juo susijusios emocijos yra viena visuma..
Atsakyti
Galvok apie dukryte...tokie nesikeicia,liudna,bet taip yra.Nesi jokia issigimele,buk stipri-aukstyn galva ir pirmyn,toks vyras nereikalingas..ir negaliu klausytis ·bobu·,kurios isikala sau i galva,kad turi nest kazkoki kryziu..tfu,mesk nuo kupros ta kryziu,ir gyvenk del savo vaiko,ir del saves..ir nekreipk demesio:"ka zmones pasakys"-velniop-esi tik Tu ir Tavo vaikas!!!Sekmes. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Panda_vanda @ 2009 04 26, 10:03)

Sunku... Bet sunkumai daro mus stipresnius... Čia mano gyvenimo kryžius ir aš jį nešiu iki galo.


stupid.gif tau tikrai ne visi namie, uzuot ilsejusis ir dziaugusis vaikeliu sukai sau galva apie debila kandziulnyka palik tu ji kol nevelu
Atsakyti