Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokami renginiai

Si savaitgali Siemens Arena, sportui prijaunciantiems ir ne tik smile.gif
http://www.siemens-a...festivalis-2013
Atsakyti
Vilniuje:
http://www.vilnius-e...okami-renginiai
Atsakyti
http://ozas.lt/lt/ev...aledos-oze-2013
Atsakyti
Mamytės, noriu Jus ir Jūsų atžalas pakviesti į renginį, pavadinimu "Pandos knygų mainai"!

Kas ta Panda? MYLIU PANDA – nacionalinė džiaugsmo kampanija, grindžiama pozityviu mąstymu ir žmogaus teisių vertybėmis. Kampanija, vykdydama žmogaus teisių edukaciją bei patyčių prevenciją, siekia skatinti aktyvų jaunimo dalyvavimą, puoselėjant žmogaus teisių vertybes. Daugiau informacijos www.myliupanda.lt My Webpage

Esu viena iš Talentų kartos programos dalyvių ir mes siekiame prisidėti prie Pandos vertybių puoselėjimo, todėl kviečiame Jus prisijungti prie mūsų ir skleisti gerumo idėjas renginyje "Pandos knygų mainai"!

Renginio metu ne tik dalinsimės knygomis, vaišinsim arbata, bet ir individualiai ar mažomis grupelėmis, su mažais ir dideliais, kalbėsimės apie „Myliu Panda“ iniciatyvą ir siūlysime pasikalbėti ta tema, kuri jiems svarbi: diskriminacija, patyčios, žmogaus teisės, džiaugsmo teikimas kitiems ir pan.

Geranoriškumas dovanoti kitiems knygas – yra viena iš veiksmingiausių prevencinių priemonių įveikiant pyktį ir neapykantą. Knygos griauna stereotipus ir keičia nuostatas, keičia žmogų.

O čia smagus klipas apie mūsų heroje Panda thumbup.gif My Webpage

Renginys nemokamas, vyks kovo 8d. (šeštadienį) 15-17 val., Raugyklos g. 15, Vilnius, knygyne "Keista". Pasimatykime ten wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shineT: 03 kovo 2014 - 19:06
Nemokamai:
http://www.padekimea...t/Naujienos-525

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras nuo kovo 5 dienos pradeda kineziterapijos užsiėmimų ciklą nėščioms ir pagimdžiusioms moterims.

Užsiėmimai nėščiosioms – antradieniais - 15.00 val. (trukmė 50 min.)
Užsiėmimai pagimdžiusioms - pirmadieniais ir trečiadieniais - 15.00 val. ir 18.00 val. (trukmė 50 min.)

Užsiėmimai nėščiosioms

Daugelį moterų nėštumo metu kankina nugaros ir dubens skausmai bei kiti nemalonūs pojūčiai. Norint kuo labiau sumažinti neigiamą kūno reakciją į pasikeitimus vykstančius nėštumo metu, būtinas atitinkamas saugus fizinis aktyvumas.
Į specialią pratimų programą, skirtą nėščiosioms, įeina laikysenos korekcijos pratimai, tempimo ir stiprinimo pratimai kojų bei rankų raumenims, dubens dugno raumenų stiprinimo pratimai, saugūs pilvo raumenų stiprinimo pratimai ir atsipalaidavimo technikos.
Tinkamas fizinis aktyvumas pagerina nėščiųjų širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, didina raumenų tonusą ir jėgą, gerina žarnyno peristaltiką. Tyrimai rodo, jog reguliariai besimankštinančios moterys išgyvena lengvesnį nėštumo laikotarpį ir gimdymą.

Užsiėmimai pagimdžiusioms

Atitinkama fizinė veikla po gimdymo padeda greičiau sugrįžti į visavertį gyvenimą. Mūsų organizuojami kineziterapijos užsiėmimai rekomenduojami praėjus maždaug 4 savaitėms po natūralaus gimdymo ir 8 savaitėms po operacijos (jeigu gydytojas nenurodė kitaip).
Užsiėmimų metu didžiausias dėmesys skiriamas dubens dugno raumenų stiprinimui, tiesiojo pilvo raumens korekcijai. Taip pat atliekami aerobiniai bei įvairių raumenų grupių stiprinimo pratimai.
Fizinis aktyvumas po gimdymo užkerta kelią pogimdyvinei depresijai, padeda padailinti kūno formas ir suteikia daug puikių emocijų.

Kineziterapijos užsiėmimai yra nemokami. Galimos asmeninės kineziterapeuto konsultacijos.

Mankštos vyks adresu: Polocko g. 12, Vilniaus visuomenės sveikatos biure.
Išankstinė registracija: renginiai@vvsb.lt arba tel. 8 (5) 205 3417

Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Kviečiame visuomenę teikti klausimus imunoprofilaktikos ekspertams

Artėjant Pasaulinei imunizacijos savaitei Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokslų akademija bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurais ir centrais kviečia visuomenę domėtis vakcinacija ir užduoti klausimus apie imunoprofilaktiką.

Į užduotus klausimus balandžio 23 d. nuo 11 val. iki 14.00 val. atsakinės imunoprofilaktikos ekspertai: imunologijos, infekcinių ligų, bendrosios praktikos (šeimos) gydytojai, Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos ir kiti specialistai.

Tikslas: Pateikti teisingą ir autoritetingą informaciją imunoprofilaktikos klausimais.

Kviečiame Vilniaus visuomenę transliaciją tiesiogiai stebėti Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure (Polocko g. 12 ) ir užduoti jums aktualius klausimus diskusijos dalyviams (nuo 11 val. iki 12.30 val. - ekspertų pasisakymai, nuo 12.30 val. iki 14 val. - atsakymai į papildomus klausimus).

Maloniai kviečiame atvykti į Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurą 10:45 val.
Norint dalyvauti, registruokitės elektroniniu paštu: zana.milisiunaite@vvsb.lt iki 2014 m. balandžio 22 d. 12 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kinaze: 16 balandžio 2014 - 07:36
Į Muziejus nemokamai.

http://www.muziejai....014_tekstas.pdf

naudokitės proga
Atsakyti
Panemunei (Kaunas) - 455 m. Šv. Rokas Panemunėje.
Atsakyti
Šį sekmadienį Panemunėje vyks mūšis:
Marijonas Mikutavičius žada revanšą!

Į aikštelę planuoja išbėgti ir Martynas Starkus, Vytaras Radzevičius, Bilas, Ozis, Linas Zareckas-Choras, Rolandas Skaisgirys ir kt.

Ar vieningiems kauniečiams pavyks atsilaikyti? Tai pamatysime sekmadienį 14 val. Šv. Mato gimnazijos stadione.

Varžybų informacija: http://vieningaskaun...naujienos/5120/
Atsakyti
Jovitos Aukštikalnytės-Varkulevičienės paroda „Čia ir ten“
A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejuje, V. Putvinskio g. 64, Kaune Rugsėjo 3 d., trečiadienį, 17 val. įvyks Jovitos Aukštikalnytės-Varkulevičienės parodos „Čia ir ten“ atidarymas. Menininkė tapo tam tikros dienos
A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejus

Nuo: 2014-09-03 17:00
Iki: 2014-09-03 18:00
Atsakyti
Sveikos, Mamytės,

Prasidėjus naujai mokslo metų pradžiai, rugsėjo 6 d. nuo 11 val. Vilniuje, prie Baltojo tilto vyks nemokamas visai šeimai skirtas renginys apie saugų eismą - EISMO KIŠKIAI.
Renginyje tiek tėvelių, tiek vaikučių lauks naudingos pamokos, patarimai, naujos žinios, pramogos. Koncertuos Tele bim-bam, Stano, Eglė Jurgaitytė bei daugybė kitų.
Manau, kad tikrai naudingas, smagus ir daug įspūdžių žadantis renginys laukia. Verta ateiti ir viską pamatyti! smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kauno miesto moksleivių dainų ir šokių šventė. Šiandien 21 val.
Atsakyti