Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokami renginiai

Susitikimas us knygos autoriais Panoramoje, knygyne Pegasas šį šeštadienį nuo 14 val.
nuoroda
Atsakyti
Sveikos, mamos smile.gif

Aš su Miglute rytoj leksim i nemokama zuvyciu paroda Panoramoje. Vis galvojau, kad namie butu grazu akvariumas, o ir mazoji kai pas draugus pamate kazkaip buvo labai suzaveta. tai ryt vesiuosi ja ne tik paziureti bet gal ir apsispresti auginti ar ne. wink.gif

be to ten vyks kazkokie piesimo konkursai, tai kol ji pies bandysiu nusipirkti ka nors grazaus valentino dienai... smile.gif wub.gif

kam idomu www.panorama.lt detaliau raso smile.gif

grazaus savaitgalio thumbup.gif

Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Kovo 13d.13 val. Pramogų centre Akropolis Vilniuje įvyks Mino koncertas, skirtas beglobiams gyvūnams. Akropolio Kikos parduotuvėje bus aukų dėžutės, bus galima paremti benamiukus maisteliu, skanumynais, vitaminais ir pinigėliais. Nelikite abejingi. Jiems mūsų reikia.
Atsakyti
http://lmta.lt/web/i....php?page_id=91 - klasikinės muzikos koncertai LMTA kovo - balandžio mėn 4u.gif
Atsakyti
NEMOKAMA tarptautinė kačių paroda

Kovo 20-21 d. Panoramoje

user posted image

Kovo 20-21 d. prekybos centre „Panorama“ vyks Tarptautinė kačių paroda, kurios metu bus galima gyvai pamatyti kelias itin retas kačių rūšis: Amerikos riestaausius, Britų ilgaplaukes ir Egipto Mau. Iš viso parodoje bus parodyta beveik 200 kačių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos, Kaliningrado ir Baltarusijos.
Be retųjų, bus pristatytos ir kitos kačių augintojų vertinamos veislės: Meino meškėnai, Britų trumpaplaukės, Kanados sfinksai, Bengalijos, Rusų melsvosios, Persai, Škotų nulėpausiai. Kai kurių veislių kačiukų bus galima įsigyti parodoje.
Parodos metu vyks geriausios 2009 m. Lietuvos katės apdovanojimai, be to, bus pristatytos kačių drabužėlių mados.
Ne vienerius metus organizuojamą parodą šiemet pirmą kartą bus galima pamatyti nemokamai. Renginys vyks prekybos centro „Panorama“ pagrindiniame fojė.

Programa:

Kovo 20 d. | šeštadienis

11:00-18:00 - ekspertizė.
14:00-15:00 - geriausios Lietuvos 2009m. katės apdovanojimai.
15:00-16:00 - 10 geriausių kačių rinkimai ir jų veislių pristatymai.
18:00-19:30 - geriausių kačių apdovanojimai.

Kovo 21 d. | sekmadienis

10:00-17:00 - ekspertizė.
14:00-15:00 - kačių drabužėlių pristatymas.
17:00-18:00 - geriausių kačių apdovanojimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supervyras: 19 kovo 2010 - 02:04
PANORAMA

PROGRAMA

Nuo kovo 28 d. – pirmojo aukšto centrinėje aikštėje – gyvų triušiukų kiemelis, kuriame apsigyvens 50 velykinių triušių iš visos Lietuvos!
Balandžio 3 d., šeštadienį, 12-15 val. – pirmojo aukšto centrinėje aikštėje krikščioniškas giesmes giedos vaikų choras „Džiaugsmas“ kartu su orkestru.
Balandžio 5 d., pirmadienį nuo 14 val. Velykinės linksmybės su Zuikiu Puikiu Raketa.
14 val. – pirmojo aukšto centrinėje aikštėje vaikų nuo 3 iki 15 metų studijos „Džimba“ gražiausių dainų koncertas kartu su populiariomis dainininkėmis Taja, Eva ir Rūta Lukoševičiūte bei linksmuoju renginio vedėju – Zuikiu Puikiu Raketa.
15 val. – stebuklingos prizinių margučių ieškojimo varžybos visoje „Panoramoje“ su specialias panoramėlapiais! Įvairiose parduotuvėse mažieji svečiai padedami tėvelių ieškos paslėptų margučių, o radę – bus apdovanoti specialiomis velykinėmis dovanomis.
16 val. – pirmojo aukšto centrinėje aikštėje vyks specialios margučių ridenimo varžybos kartu su šauniuoju Zuikiu Puikiu Raketa, todėl visus kviečiame atsivežti po vieną ypatingą savo velykinį kiaušinį.
O taip pat, renginio metu, „Panoramos“ svečiai bus pavaišinti didžiausiu šokoladiniu Velykų kiaušiniu. Kviečiame gerai praleisti laiką!
Atsakyti
Sveikos!

Kovo 31d. 17:30val.
PC "Gedimino 9 ", "Eko Banga", 4aukštas

Dainų studija “Užupiukas”

KVIEČIA

visus mažus ir didelius
į
linksmą, nuotaikingą, pavasarišką
koncertėlį!

Laukiame Jūsų! 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Kviečiame vaikus kartu su savo tėveliais į atvirą kendo treniruotę Vilniuje erdvioje vietoje – Gedimino 9 (”Eko Banga”, IV aukštas). Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį lauksime Jūsų kendo praktikoje. Registracija el. paštu: kendo@kendo.lt arba mob. tel. num. 867881400
Padėkite savo vaikui atrasti Kendo pasaulį, kur kovotojo tradicijos siekia daugiau nei keturių šimtų metų istoriją. Kendo kovos menas kaip mokymo priemonė buvo įtraukta į visos Japonijos vidurinių ir aukštųjų mokyklų mokslo programą.
Kendo treniruotėse vaikus mokome atlikti užduotis nuosekliai ir neskubant, specialių pratimų dėka padedame susikaupti, sureguliuojame vaiko aktyvumą, laviname fizinius gebėjimus, tobuliname vaiko lankstumą ir stovėseną, ugdome vaiko mandagumą ir pagarbą aplinkai, mokinamės elgtis su bambukiniu kardu – šinai.
Kendo savo istorija ir morale sugebėjo milijonus žmonių prikelti naujam gyvenimo etapui. Šis kovos menas išsaugojo Tekančios Saulės šalies tautos dvasios vertybes sunkiu Japonijai laiku.
Kendo užsiėmimai vyks II ir IV vaikams nuo 7 metų – 16 val, nuo 4 metukų treniruotės pradžia 17 val.
thumbup.gif
Atsakyti
Akropolyje balandzio 10-11 d.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina07: 10 balandžio 2010 - 16:35