Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

metus sportavau su elipse, paskui perejau prie begtakio, nes kojos, mano manymu, pasidare per daug raumeningos ax.gif
nesiulyciau jo zmonems, kurie butent nori sumazinti apatine kuno dali-veiksmingiau butu begioti, nes is pradziu gali viskas pasirodyti labai gerai-riebaliukai tirpsta ir valio, taciau jei reguliariai ilgai juo sportuosit-ima sparciai augti raumenys unsure.gif
geriausia butu kaitalioti-savaite su elipse, o kita savaite pabegioti bigsmile.gif
sekmes issirenkant treniruokli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elvive @ 2009 05 22, 20:15)
metus sportavau su elipse, paskui perejau prie begtakio, nes kojos, mano  manymu, pasidare per daug raumeningos  ax.gif
nesiulyciau jo zmonems, kurie butent nori sumazinti apatine kuno dali-veiksmingiau butu begioti, nes is pradziu gali viskas pasirodyti labai gerai-riebaliukai tirpsta ir valio, taciau jei reguliariai ilgai juo sportuosit-ima sparciai augti raumenys  unsure.gif
geriausia butu kaitalioti-savaite su elipse, o kita savaite pabegioti  bigsmile.gif
sekmes issirenkant treniruokli  4u.gif


Na bet ir su begtakiu gali raumenys augti, jei reguliariai treniruosiesi. smile.gif
Atsakyti
Gal kas galit patart, kur nusipirkt elipsini treniruokli, bet nelabai dideli, nes kiek ziurejau parduotuvese, visi didoki ax.gif ir nelabai brangiai biggrin.gif Ir be to, neapsisprendziu ar geriau elipsinis ar dviratukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2009 05 23, 19:46)
Gal kas galit patart, kur nusipirkt elipsini treniruokli, bet nelabai dideli, nes kiek ziurejau parduotuvese, visi didoki  ax.gif  ir nelabai brangiai  biggrin.gif  Ir be to, neapsisprendziu ar geriau elipsinis ar dviratukas  smile.gif


Na paieskok skelbimuose (pvz.: skelbiu.lt). O kuris geriau tai nzn. Tik tiek, kad man elipsinis yra idomiau ir labiau patinka. O su dviraciu tai galima ir lauke pavazineti, bei smagiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2009 05 23, 18:46)
Gal kas galit patart, kur nusipirkt elipsini treniruokli, bet nelabai dideli, nes kiek ziurejau parduotuvese, visi didoki  ax.gif  ir nelabai brangiai  biggrin.gif  Ir be to, neapsisprendziu ar geriau elipsinis ar dviratukas  smile.gif


Del dydzio neapsigauk, didesnis patogiau minti thumbup.gif
Mes isigijom sita geri pries kelias savaites. Is senuku. Mokejom ~700. Gavom patarima, kad geriau pirkti magnetini, nes su dirzais jie per pusmeti nutruksta, jiems garantinis netaikomas ir daug bedu ji gaut.
Nesigailiu, bet valios tai truksta blush2.gif
o dar vyras megejas vos man uzlipus padirbet pradet siulyt kokiu keptu bulviu, arba zyst, kad uzsiimciau su dukra. O tai mazytei boruzytei irgi labai rupi naujas agregatas namie, vis sliauzia prie jo.. jai matyt jis dar reikalingesnis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Algyte @ 2009 05 23, 21:43)
Del dydzio neapsigauk, didesnis patogiau minti  thumbup.gif
Mes isigijom sita geri pries kelias savaites. Is senuku. Mokejom ~700. Gavom patarima, kad geriau pirkti magnetini, nes su dirzais jie per pusmeti nutruksta, jiems garantinis netaikomas ir daug bedu ji gaut.
Nesigailiu, bet valios tai truksta  blush2.gif
o dar vyras megejas vos man uzlipus padirbet pradet siulyt kokiu keptu bulviu, arba zyst, kad uzsiimciau su dukra. O tai mazytei boruzytei irgi labai rupi naujas agregatas namie, vis sliauzia prie jo.. jai matyt jis dar reikalingesnis  lotuliukas.gif


Gal galima butu suzinoti koks tai modelis ir koks to magnetinio principas butu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciel Bleu @ 2009 05 15, 22:46)
60min kasryt - per pusmetį iš 36/38 dydžio sumažėjau į 34/36.
Treniruolis vadinasi Christopeit Sport CS 40. Reguliuojamas pasipriešinimas; rodo laiką, pulsą ir kCal.


O tu ryte nevalgius ar pavalgius ir palaukus kažkiek laiko mini?
Atsakyti
Efektyviausia kardio treniruotes daryti ryte ant tuscio skrandzio.Taip greiciausia patenkama i riebalu deginimo zona ir visai dienai suaktyvinama medziagu apykaita.Na,bet aisku viskas derinama prie darbotvarkes.Nera laiko ryte,tiks ir kitu laiku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanneraz: 24 gegužės 2009 - 22:57
QUOTE(-Maria- @ 2009 05 24, 22:15)
O tu ryte nevalgius ar pavalgius ir palaukus kažkiek laiko mini?

Ramiai atsikeliu ir išgeriu kavos. Pradedu treniruotę maždaug 20min po žadintuvo signalo. Pusryčius valgau darbe, po treniruotės praėjus maždaug valandai.

Kas dėl raumenų formavimosi, taip, kūnas stangrėja ir dailėja, vizualiai viskas thumbup.gif Nėr ko bijoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciel Bleu @ 2009 05 26, 19:22)
Ramiai atsikeliu ir išgeriu kavos. Pradedu treniruotę maždaug 20min po žadintuvo signalo. Pusryčius valgau darbe, po treniruotės praėjus maždaug valandai.


Reikia ir man taip pradėti daryti, tik aš arbatą gersiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciel Bleu @ 2009 05 26, 19:22)
Ramiai atsikeliu ir išgeriu kavos. Pradedu treniruotę maždaug 20min po žadintuvo signalo. Pusryčius valgau darbe, po treniruotės praėjus maždaug valandai.

Kas dėl raumenų formavimosi, taip, kūnas stangrėja ir dailėja, vizualiai viskas  thumbup.gif Nėr ko bijoti wink.gif


O kiek pas tave yra paminu pasipriesinimu lygiu ir kelintu sportuoji? smile.gif
Atsakyti
Laba mergaitės, gal kuri noretumet HAMMER elipsinio treniruoklio, parduociau nebrangiai, pirktas spalio menesi, bet labai nedaug naudotas, o dabar nebeturiu kur statyt. Jei domina prasom i az 4u.gif Kaunas

Treniruoklis panasus i sita, realias nuortraukas galeciau atsiusti 4u.gif


http://www.senukai.l...st_tab=articles
Atsakyti