Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

QUOTE(NOJAUSMAMA @ 2010 01 16, 13:48)
20 min. kolkas minu, nes daugiau nepajegiu doh.gif , nes tik neseniai pradejau, dar tik savaite  blush2.gif  ax.gif  Zadu palaipsniui didint kruvi.

pradejau pries 3sav pirmu lygiu. isijungdavau filma ir myniau apie 16mph greiciu valanda. koncentruokis i kvepavima. jei nera galimybes ziureti tv ar i kompiuterio ekrana, isijunk muzika. kiekviena karta, kai jau jausdavau, kad nebegaliu nulipdavau ir isgerdavau vandens. nulipimas neturetu trukti ilgiau nei 30sec. ir vel kaip nauja... thumbup.gif likusias 30min mindavau ant vienos is cardio programu, 2-3-2-1-2-3-2-1-3-2 lygiai lyg...
atsibodo dabar pirmu lygiu monotoniskai judeti, tad susistaciau pati programele nuo 1iki 4lygiu sokinejama, 1-2-3-4-3-2-3-4-2-1 jei neklystu....
cia nusiteikimas. pirma diena as myniau 30min. antra bandziau daugiau, neisejo, bet nulipau, atsigeriau ir ismyniau dar 30min. paskui jau didinau kruvi iki 1,5val, bet ne kasdien. viskas tavo galvoje. kai ismini 20min. pasivaiksciok ir bandyk ikalti i galva, kad visiskai dar nesportavai, nes po poros minuciu bent jau as vel galeciau nuversti kalnus, bet ta savijauta praeina pamynus 3min, bet- daugiau vandens!!!!
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 16, 15:08)
1,5val, bet ne kasdien.


1.5 val? swoon.gif gala gauciau, as tai vos 50 min isminu ir visa slapia bunu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(* Stela * @ 2010 01 16, 17:34)
1.5 val? swoon.gif gala gauciau, as tai vos 50 min isminu ir visa slapia bunu  ax.gif

ir as slapia, veidas tamsesnis uz buroka buna, bet tame ir esme, ar ne? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 16, 18:37)
ir as slapia, veidas tamsesnis uz buroka buna, bet tame ir esme, ar ne? bigsmile.gif


lotuliukas.gif na, tu saunuole, bet nepersitempk, nes greit atsibos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(* Stela * @ 2010 01 16, 17:44)
lotuliukas.gif  na, tu saunuole, bet nepersitempk, nes greit atsibos  4u.gif

as jau minejau, kojos pradeda linkti, galvoju viskas, bet nulipu, isgeriu vandens ir vel bent 9min galiu testi thumbup.gif o man patinka jausti kaip uzpakali skauda nuo sportavimo, tad nezinau ar atsibos biggrin.gif
Atsakyti
jus man tikrai padejot , jau net juokingai atrodo tos seniau vos isvargtos 15min , dabar be problemu minu 45-60min thumbup.gif
o kokia ten 8min manksta? gal glait nuoroda
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2010 01 16, 22:06)
jus man tikrai padejot , jau net juokingai atrodo tos seniau vos isvargtos 15min , dabar be problemu minu 45-60min  thumbup.gif
o kokia ten 8min manksta? gal glait nuoroda

8 min abs cia pilvukui, bet kai netingiu, kaip pvz siandien, nes kazkaip raumenukus po vakarykstes intensyvios treniruotes skaudejo, ant elipsiuko pasportavau tik 30min tad dariau viska, pradejau nuo 8min legs, 8min buns (sita 1000% rekomenduoju, uzpakaliukui superiniai pratimai, nors atrodo labai paprastuciai, pirmus kartus net drebejo lotuliukas.gif ), 8min abs ir 8min arms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazhulinka: 17 sausio 2010 - 01:02
QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 17, 00:01)
8 min abs cia pilvukui, bet kai netingiu, kaip pvz siandien, nes kazkaip raumenukus po vakarykstes intensyvios treniruotes skaudejo, ant elipsiuko pasportavau tik 30min tad dariau viska, pradejau nuo 8min legs, 8min buns (sita 1000% rekomenduoju, uzpakaliukui superiniai pratimai, nors atrodo labai paprastuciai, pirmus kartus net drebejo lotuliukas.gif ), 8min abs ir 8min arms.

As tai sita 8minute visoms kuno dalims kasdien darau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(NOJAUSMAMA @ 2010 01 17, 06:43)
As tai sita 8minute visoms kuno dalims kasdien darau. g.gif

Labai gerai, kad kauliukus pajudini thumbup.gif bet tik tiek. norint pasiekti kazkokiu rezultatu reikes labiau paprakaituoti..... ir tai tik kuno tonusui palaikyti, mano manymu svorio metimui viskas priklauso nuo mitybos. uzlipu ant elipsiuko, paminu 15min- sudegintos tik vieno obuolio kalorijos, 1,5val pamynus jau sudeginu apie 350kcal, kazkas padoresnio, bet reikia rinktis... arba maziau ir protingiau liaudiskai sakant esti, arba praleisti puse dienos intensyviai sportuojant ir valgyti ka nori.
padariau sia klaida aerobika lankydama, prakaituodavom gerai, naiviai tikejau, kad ir kaloriju daug isdegindavau, tad valgiau daugiau, nes po treniruotes budavau alkana lyg zveris doh.gif ejau sportuoti, nes norejau kokius 4kg numesti, tada sveriau apie 60. vietoj lasiniu ridenimo priaugau 5kg kuriu niekaip nesugebejau nuridenti, uzstrige buvo juodai blink.gif

Atsakyti
Labukas mergaites.Zinote,vis paskaitau ka jus rasote ir galvoju ,kokios jus saunuoles.As nors ir turi elepsini jau 4 metai ,bet kaz kaip neprisiverciu ilgam save sportuoti.AS praeitais metais vaikcsiuojai i impulsa 9 men ir numeciau 16 kg.O dabar kaz kaip pinigeliu labai sumazino ir paskolos nemazos ,tai tikrai lieka tik mano elepsinis.Vat dar ir paziurejau 8 min pratimus ,cia tikrai superiniai pratimai,nes aerobikoj ,kiek jau as atvaiksciuojau,tai tikrai zinau ,kokie yra pagrindiniai ir sunkesni.Tai vat ten parodyti tikrai ne is lengvesniu,tik pas mus buvo dar su svoreliu,kad sunkiau butu.Eh,bandysiu pradeti nuo siandien,nes vel bishki kg prilipo. blush2.gif Planuoju nuo kovo eiti i impulsa tai nors kaz kiek reikia save paruosti.)
Atsakyti
QUOTE(Laura1975 @ 2010 01 17, 09:58)
Labukas mergaites.

Sveikute 4u.gif
Na ir tu saunuole, kad sugebejai tiek kg nuridenti! biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as labai aktyviai sportuodaviau seniai, ilgai ieskojau pratimuku, kurie buti gan sunkus, bet ivykdomi. prisipazinsiu, niekas labai nenualino, bet uzpakalio treniruote taip superine thumbup.gif niekada nemaciau savo uzpakaliuko taip intensyviai dirbancio bigsmile.gif man pratimams kojoms noretusi svoriu, o rankoms visada hanteliukus bent po 2kg kilnoju, nes ore maskatuotis kazkaip beprasmiska atrodo lotuliukas.gif
junkis drasiai, bus smagiau biggrin.gif


o as uzsikabliavau prie sulciu detoksikacijos... negaliu sustoti dometis, o svoris kosminiu greiciu krenta, valosi viskas bigsmile.gif su master cleanse tokiu rezultatu neturejau.
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 17, 13:35)
Sveikute 4u.gif
Na ir tu saunuole, kad sugebejai tiek kg nuridenti! biggrin.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif 
as labai aktyviai sportuodaviau seniai, ilgai ieskojau pratimuku, kurie buti gan sunkus, bet ivykdomi. prisipazinsiu, niekas labai nenualino, bet uzpakalio treniruote taip superine thumbup.gif niekada nemaciau savo uzpakaliuko taip intensyviai dirbancio bigsmile.gif man pratimams kojoms noretusi svoriu, o rankoms visada hanteliukus bent po 2kg kilnoju, nes ore maskatuotis kazkaip beprasmiska atrodo lotuliukas.gif
junkis drasiai, bus smagiau biggrin.gif
o as uzsikabliavau prie sulciu detoksikacijos... negaliu sustoti dometis, o svoris kosminiu greiciu krenta, valosi viskas bigsmile.gif su master cleanse tokiu rezultatu neturejau.

Vat butent ,as paziurejau pratimus ir pagalvojau ,kad ten uzpakaliukui truksta svareliu 2kg.Nes man ir celiulitas praejo.Jei man kas kitas papasakotu ,kad celiulita galma isgydyti,nepatikeciau ,bet kadangi as pati sau pavyzdis,tai tikiu ,kad sportas jega.Nors gyvenime visada sakiau ,kad sportas tai ne man.o dabar ,kai truksta pinigu bishki,tai jauciuosi kaip narkomanas ,kuriam truksta butent sporto,aerobikos o paskui dar pirties.)))Ispradziu visi sake kad graziai atrodai,paskui jau sake ,kad per daug ,bet man tikrai dar reikejo nors kokiu 5kg,bet kadangi man jau 34 metai ,tai ryskiai pradejo ant veido matytis rauksleles.Na ir sustojau sportuoti,nes istikruju ziurejau i veidrodi ir "galejau "i save ziureti.O siaip as pati sau kaip cia pasakyti nubreziau,kad jei per metus suliesesiu 20 kg ,vaziuosiu i Tailanda arba i Kinija,Bet krize,mane pazemino pareiguose ir vnz nuvaziavau i Egipta,nors ir 3 karta,bet pirma karta gyvenima su vyru.Jam buvo pirmas kartas ,kai atostogavo gyvenime.As ir taip labai daug kur esu buvusi.)0
Jei tau ne sunku parasyk man i az apie ta sulciu detoksikacija,buciau labai dekinga. smile.gif
Atsakyti