Įkraunama...
Įkraunama...

RADASTĖLĖ, Tvirtovės al. 86A

O ten tik viena lopselio grupe? gal galima pasirinkt? g.gif
Atsakyti
Aciu.bandysim eit.Taip ten tik viena lopselio grupe,nes visam darzeli tik keturios grupes.
Atsakyti
[quote=Mažutė,2006 02 07, ar tavo Gabriele ejo i varpelio grupe antram aukste?
Atsakyti
Ne mes nejome i varpeliu grupe,pradzioje ejome pirmam aukste i darzelio grupe,opaskutiniais metais antrame aukste i parengiamaja grupe.Omes su maziliu jau lopseli buvom dvi dienas po truputi, tai pirma diena nelabai suprato kur jis atsidure,uztai antra jau supiko kai tetis paliko.Kai nuejau pasimti tai sedejo su aukletoja prie stalo ,sake buvo asareliu truputi ,bet ant ranku paeme ir viskas susitvarke,tarp kitko ta senoji .Nu man jinai nebloga ispudi padare,kaip bus paskui nezinau.Mes su ja pasnekejom,mus dar atsimine kaip mergaite ejo i darzeli(nors mes i lopseli nejom),tai sake kad paglobos mano mazaji. smile.gif
Atsakyti
Nu tai dziugu kad patiko aukletoja ir kad vaikuciu svarbiausia gerai sektusi ir kad maziau asareliu butu sekmes jums thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
dziugu, kad radau pasisakymu apie si darzeli, nes jis taip pat arciausiai musu namu bigsmile.gif Noretume uzrasyt savo maziu i lopseli, todel idomu butu suzinot, nuo kokio amziaus priima lopselinukus ir ar labai sudetinga papulti, ar ilga eile? mirksiukas.gif Beje, kaip sekasi pradejusiems lankyti? Kaip su asarelem susitvarkot? cry.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos
mano mazajai tik 3 men.
bet rytoj eisiu "prrasysiu" i lopsiuka
nes apie Bitute taikos pr.10 nekokia nuomone...
dar "linelis"..nieko..bet labai daug vaikiuku is nekokiu seimu..., tai gal neisim ten
na ziuresim
Atsakyti
Maurela, einam mes i Radastele i maziausiu grupe ir mums visai ten patinka. O teko pries kelis metus susidurti su Bitutes darzeliu tai ispudziai nekokie .Vasara Radastele apie pora men. nedirba tai tie teveliai kurie neturi kur palikti savo vaikiuku siuncia juos i kitus darzelius.Mes neturejom
kur palikti viresneles,nes mociutes kitame mieste gyvena,o issiskirti su dukra savaitei mes nenorejom tai leidom i Bitute .Pradzioj lyg ir nieko ,paskui kazkaip pradejau atkreipti demesi kad kai vakare (tai apie 4-5 val.) atedavau pasimti dukros, vaikai nezaisdavo o visi sededavo prie stalu(bet tai vikdavo prie vienos aukletojos)tai as dukros paklausiau kodel taip yra ,tai jiman pasake kad aukletoja sutvarke zaislus ir neleidzia zaisti,vaikai laukia tevu atsisede prie stalu, man tai buvo labai keista nes musu darzeli tokiu bajeriu nemaciau ir dukra ejo dabar ir sunus eina nieko panasaus nepastebejau. Oviskam pasibaisejimas buvo ,kai skambina man i darba ir sako jusu vaikas susirgo temperatura,nuvaziuoju o mano dukrite guli lovoj apsivemus net nenuvalita,(vel susinervinau ta vaizda prisiminus) o aukletoja tokiu ramiu veidu sako cia turbut nuo burokeliu tai ne pirmas kartas ,as nebeatsimenu ar sakiau ka nors ar ne man buvo sokas kai pamaciau savo mergaite gulincia vemaluose ir visa siaubingai drebancia. Ir vistiek teko vezti kaip pasveiko pas mociute.Buvo ir siemet taip pat pasiulimas vasarai iBitute sunu leisti,tai pas mus net pasvarstymu nebuvo isvaziavom pas mociute.O Radastele man tikrai priimtinas darzelis visais atzvilgiais,cia aisku tik mano nuomone.
Atsakyti
Mes irgi bandėme eiti į Radastėlę. Mano supratimu normalios ten auklėtojos, nieko joms netrūksta. Mes ėjome I aukšte į tą grupę. Mano supratimu bėda ten tame, kad didelės grupės apie 21-22 vaikučius, ir iš jų apie 18 - berniukai. Mano dukryte 3,5m. į lopšelį nėjo, buvome kartu, tai jai ten buvo siaubas. Pradėjo man ir naktim verkti, kad ją skriaudžia. Aš pati neįsivaizduoju, kaip galima realiai susitvarkyti dviem žmonėm su tokia šaika. Dabar nebeinam į darželiuką, bet gal dar pabandysiu pavasari nueiti nes iš sąrašų neišsibraukėme. Bet viskas manau nuo pačio vaiko priklauso, kaip jis su kolektyvu sutaria ir ant kiek moka už save pastovėti.
Atsakyti
pazystu 3 vaikus ėjusisu į šį darželį ir atsiliepimai tik geri thumbup.gif tik va dėl logopedės tai man nelabai , nes viena mergytė jau anrtus metus ten vaikšto bet pažangos jokios, bet auklėtojos ir vedėja tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Gal tos, kurių vaikučiai lanko šio darželiuko lopšelio grupę galėtumėte pasakyti, prieš kiek laiko reik užsirašyti, ir ar didelė lopšiuko grupė, t.y. kiek vaikučių? Iš anksto dėkui už info 4u.gif
Atsakyti
va is "Radasteles":
mes irasytos i rudenio lopselio grupe (ten 10 vaiku)
bet anksciausiai priims lapkriti arba gruodi verysad.gif
nes mes labai mazos doh.gif
o man nuo rudenio i darba, tikriausiai reiks aukles g.gif
Atsakyti