Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių datos pasirinkimas

QUOTE(ARozele @ 2009 05 13, 12:10)
o mes del vestuviu datos kazkaip per daug nesukom sau galvos smile.gif  pasirinkom tokia diena, kuomet pries 6m prasidejo musu draugystes istorija  wub.gif mums ta diena labai svarbi ir brangi, tad ir nusprendem ta proga pasidaryti svente smile.gif

na va, jus kaip ir mes - 6 metuku proga vestuves sventet drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cica:) @ 2009 05 13, 16:26)
na va, jus kaip ir mes - 6 metuku proga vestuves sventet  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


smagumelis thumbup.gif
o mums kaip tik gavosi dar 6menesio diena biggrin.gif
Atsakyti
mes tuokemes vasario 28 d.
Savaime ta data i galva sove..
Tikrai zinojau, kad nenoriu tuoktis vasara. Labiausiai norejau lapkricio menesi, bet kadangi pasipirso gruodi, tikrai nebuvau nusiteikus laukti metu iki didziosios dienos lotuliukas.gif ir karta, sedint darbe sove i galva data - vasario 28. Paziuriu i kalendoriu - ogi sestadienis thumbup.gif puoliau skambint saviskiui, ir po poros dienu nunesem pareiskimus smile.gif
Atsakyti
Pas mus ipatingos reiksmes data neturi... zinojau kad liepa, rugpjutis - pats bumas vestuviu. tai savo isrinktajam sakau: Rugsejis ar Birzelis?, sako: Birzelis geriau, nes Rugseji gimtadienis brangioji tavo... (visai buvau uzmirsus blush2.gif ) tai taip gavosi kad pirmas Birzelio savaitgalis... bigsmile.gif
Atsakyti
aš kažkodėl labai norėjau liepos 11d.bet paskui pagalvojau, kad reikia 5dienį daryt, tai nustūmiau iki 24d.kažkodėl išsigandau, kad labai greitai, bet dabar kai pažiūriu liniuote, kad 14d. liko... blush2.gif
Atsakyti
Tai sakote, kad geriausia per pilnatį?.. Pagalvosiu smile.gif
Atsakyti
As norejau balandzio mensi tuoktis,bet pabijojau kad nespesim visko susiruost.Pas mus viskas balandi.pradejom draugaut balandi,abieju gimtadieniai balandi ir dar vaikelis balandi gime smile.gif ir kt. Tad isirinkom rugpjuti.
Atsakyti
O mes iš pradžių planavom rugpjūčio pabaigoj, po to rugsėjį ir pasirinkome datą kada sodyba laisva, rugsėjo 12 d. smile.gif
Atsakyti
sveikos,,bandysiu ieskotis laimingas vestuvems dienas,,,,tam tikra reiksme teikiu laimingoms dienomis.....smile.gif)
Atsakyti
Mes, tiksliau aš, išrinkau vestuvių datą 2009-08-08. kodėl tokia? g.gif todėl, kad metai bėgs, skaičiukai keisis, o 08-08 išliks. gal ir vyrui bus lengviau atsiminti vestuvių datą lotuliukas.gif visad norėjau, gražios datos ir kažkodėl išpuolė 08-08 ir dar šeštadienis. galvojome tuoktis 2007-07-07, tačiau iki šiol pamenu, kad širdis nelinko prie septynetukų ir dabar žinau kodėl, tą dieną pylė kaip iš kibiro, o aš saulės vaikas ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
ne vienas pavyzdys parode, kad datos parinkimas seimai islikti nepadejo. taigi... viskas musu paciu rankose. svarbu tuo tvirtai tiketi ir siekti.
Atsakyti
Pasirinkti data pasirinkome greitai ,kadangi norejome rugseji kol dar orai geresni tai pasirinkome rugsejo 27 diena , del to kad sestadienis ir norima valanda santuoku rumuose buvo laisva smile.gif
Atsakyti